ما باید یک گزینه برای بانکداری

این COVID-19 همه گیر واکنش نشان داده است که بسیار مبانی اقتصاد ما در حال لرزان و شکننده است و برای برخی از ما—کاملا خطرناک است.

ما یک بار دیگر به تماشای کار مردم به خصوص مردم کار رنگ تحمل فشار از خرید اینترنتی. در همین حال شرکت های بزرگ معامله در بازار سهام در زمان دو سوم از پول به معنای به قید وثیقه از کسب و کارهای کوچک.

به عنوان بانک های بزرگ خارج شده اند کسب و کار خدمت به مردم فقیر در چهار خانواده های ایالات متحده در حال حاضر underbanked یا unbanked.

اما در امداد از آن را نیز روشن شده است که ما یک مشکل لوله کشی: ما مجبور به تکیه بر بانک ها به عنوان واسطه برای ارائه کمک به دولت است.

برخی از آنها تصرف ما محرک پرداخت به پرداخت خود را دارند. و به عنوان بزرگ بانک ها خارج شده اند کسب و کار خدمت به مردم فقیر در چهار خانواده های ایالات متحده در حال حاضر underbanked یا unbanked. این قابل پیش بینی منجر به جوامع به حاشیه رانده شده و خانواده ها انتظار در پریشانی برای حفظ زندگی محرک بودجه تنها به دلیل آنها عدم دسترسی به یک حساب بانکی.

خبر خوب این است که راه دیگری وجود دارد. همه گیر نشان داده است که ما باید یک گزینه اساسی برای خدمات بانکی.

دانشمندان حقوقی مورگان Ricks جان کرافورد و لو Menand به نام برای سیستم فدرال رزرو به طور مستقیم به ارائه حساب به همه شهروندان ساکنان و کسب و کارهای کوچک. امروز تنها ممتاز بانک ها و نهادهای دولتی مجاز به این بالا و بهره پایین-هزینه های حساب.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما فدرال رزرو به راحتی می تواند با ارائه همان گزینه برای هر کس و ارائه بهتر مصرف کننده پادمان از وال استریت و همچنین بهره بالاتر و سریع تر پرداخت و کامل حفاظت از سپرده. به عنوان یک اخیر نیویورک تایمز در سرمقاله حمایت FedAccounts برای گرفتن محرک پرداخت قرار داده و آن را: “توقف اتلاف وقت. مردم نیاز به پول است.”

فدرال رزرو نیز می تواند کار با ایالات متحده خدمات پستی به گسترش رسیدن به خود را—تقویت سیستم پستی ما در زمانی که با آن مواجه است ادامه داد: حملات از شکارچیان.

به عنوان روزولت موسسه یک مخزن فکر می کنم نشان داده است “تغذیه حساب برای همه” می تواند ارسال پول به عنوان آسان به عنوان انتقال وجوه از طریق Venmo و یا پی پال—اما با تغذیه حساب برای همه, هر کس می تواند آن را انجام دهد بدون تکیه بر دیوار خیابان (یا دره سیلیکون).

حتی پس از همه گیر تغذیه حساب برای همه می تواند آن را آسان تر برای اولویت بندی طریق کمک های مستقیم سیاست های مالی مداوم اجتناب از مسائل با تاخیر وجوه جمع آوری بدهی و منجمد حساب های بانکی. یک گزینه اساسی برای خدمات بانکی و بهبود عمومی پاسخگو پرداخت سیستم لازم است بخش هایی از بهبود زیرساخت است که با این نسخهها کار برای همه.

خانه خدمات مالی صندلی ماکسین واترز در معرفی قوانین برای ایجاد FedAccounts و رتبه بندی اعضای مجلس سنا در بانکداری کمیته Sherrod قهوه ای و همچنین معرفی یک لایحه به استفاده از FedAccounts.

طرح های پیشنهادی خود را خواهد اطمینان حاصل شود که هیچ کس نیاز به استفاده از گران بررسی casher برای دسترسی به خود محرک پرداخت چرا که فدرال ریزرو ایالات متحده در همکاری با ایالات متحده خدمات پستی—می تواند ارائه پرداخت به هر خانواده.

این لوایح گنجانیده شده بود به خانه نسخه از مراقبت عمل در ماه مارس است. متاسفانه سنا محروم این ماده از این لایحه که به تصویب رسید. اما آن را خیلی دیر شده برای آنها را به گرفتن آن را حق در آینده محرک لایحه. ما unbanked و underbanked همسایه بسته به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de