“ما نیاز به یک کار مردم یونان”: نرخ بیکاری آمار 30 میلیون به عنوان بسیاری از مبارزه به استطاعت ضرورت

ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه گزارش داد که بیش از 30 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری در شش هفته گذشته به عنوان coronavirus همه گیر شده است در سراسر ایالات متحده که منجر به تماس از ترقی خواهان برای اقدام کنگره در کمک مالی برای کار مردم است.

بیش از 3.8 میلیون نفر برای ثبت نرخ بیکاری در هفته گذشته به عنوان اپیدمی ناشی از رکود اقتصادی آغاز می شود به تاثیر بخش است که قبلا تصور می شود به مراتب با ثبات تر از خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی صنایع که مجبور به تعطیل ماه گذشته زمانی که این ویروس شروع به گسترش به سرعت به هر دولتی در کشور است.

شماره های جدید به این معنی است که یک نفر از هر پنج آمریکایی که در زمینه بیکاری در شش هفته گذشته.

“قثم چهره های شبیه به این در تاریخ آمریکای مدرن” گزارش واشنگتن پستاضافه کرد که تعداد مشاغل ایجاد شده از سال 2008 بحران اقتصادی و رکود اقتصادی در حال حاضر از دست داده است.

در موسسه سیاست اقتصادی (EPI) مدیر سیاست هایدی Shierholz نوشت که مراقبت در عمل و پس از آن تسکین بسته از جمله چک Protection Program (PPP) کسب و کار کوچک دیگر کمک و یک بار $1,200 پرداخت برای بسیاری از آمریکایی ها “کافی نیست” برای محافظت از میلیون ها نفر از مردم از تباهی مالی.

“بسته بعد باید [شامل] 500 میلیارد دلار کمک به دولت و دولت های محلی حفاظت از حقوق کارگران شامل کارگر و ایمنی و بهداشت حمایت و سرمایه گذاری در دموکراسی ما” نوشت Shierholz.

Shierholz پیشنهاد کرد که دولت فدرال با استفاده از یک راه حل برای کمک به حل دو بحران بیکاری و گسترش بیماری همه گیر از طریق ایجاد یک مقیاس بزرگ تماس با ما-ردیابی برنامه برای تشخیص چگونه coronavirus است منتقل می شود و به آنها:

ما باید همچنین سرمایه گذاری های قابل توجهی در تست و قرارداد ردیابی به دلیل نبود واکسن و یا درمان موثر برای این ویروس وجود ندارد و راه ما خواهد بود قادر به بازگشایی اقتصاد با موفقیت و بدون یک سیستم موثر تست و ردیابی تماس در محل. این احتمال وجود دارد که با 200,000 تماس با ردیاب ما می تواند ایجاد موثر ردیابی برنامه. دولت فدرال استخدام نیم میلیون نفر از کارگران موقت هر ده سال به انجام سرشماری بمدت ده سال—ما می تواند و باید انجام در مقیاس بزرگ استخدام عمومی کارگران برای تماس با ردیابی. که یکی از سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که نه تنها در کنترل این ویروس و ما اجازه می دهد برای بازگشایی زودتر, اما همچنین کمک به کارگران که کسانی که شغل و خانواده های آنها و در نتیجه کمک به اقتصاد گسترده تر.

بدون تنظیم بیکاری اعداد برای تغییرات فصلی به عنوان وزارت کار انجام Shierholz نوشت: نزدیک به 28 میلیون آمریکایی یا یکی در شش کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در شش هفته. حتی با این تعداد پایین او گفت: نرخ بیکاری است که هنوز هم “بیش از پنج برابر بدترین دوره رکود بزرگ.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

EPI همچنین گزارش روز شنبه که حدود 12.7 میلیون آمریکایی در حال حاضر از دست کارفرمای خود را مبتنی بر بیمه بهداشت و درمان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

روز پنج شنبه در کنگره Pramila Jayapal (D-شستشو.) تصریح کرد: او تقاضا برای کنگره به تصویب خود را چک تضمین عمل می کنند که اطمینان حاصل شود بزرگ و کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور قادر به ادامه پرداخت خود کارگران حقوق تا 100.000 دلار در هر سال است.

“ما نیاز به یک کار مردم را نجات بلافاصله. چیزی کمتر” نوشته مایکل براون سابق جمع آوری کمک های مدیر بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در رسانه های اجتماعی.

جدید بیکاری اعداد آمد در یک نظرسنجی ملی پدر و مادر-رهبری سازمان ParentsTogether عمل نشان می دهد که حدود نیمی از خانواده های ایالات متحده را در تلاش برای پرداخت اجاره و یا پرداخت وام مسکن در مارس 1 بدون کاهش سایر هزینه های لازم مانند مواد غذایی یا داروها.

گروه های ملی از جمله تفکیک مرکز محبوب دموکراسی و صلح سبز را خواستار شده است برای هفته ها مردم را نجات می کند که می تواند قابل توجه اقتصادی مستقیم برای کمک به خانواده ها و کمک به کسب و کار است که اولویت کارگران—نه سهامدار سود و اجرایی پرداخت.

“سخت به درک” بیکاری اعداد باعث مترقی نیویورک کنگره نامزد Mondaire جونز به تقاضای “مستقیم و پرداخت نقدی در هر ماه برای آمریکایی ها تا زمانی که این بحران است.”

“یک بار $1,200 بررسی به کار مردم یک سیلی” جونز نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im