“ما نیاز به کنگره برای گرفتن’: دموکرات ها خواست برای پایان دادن به, تاخیر, Fight Like Hell برای Covid-19 امداد قرار می دهد که مردم برای اولین بار

مترقی سرخوردگی دموکراتیک رهبری جوش بیش از زیر خانه را نزدیک به اتفاق آرا تصویب پنجشنبه موقت coronavirus بسته امداد فراهم می کند که هیچ مستقيم امداد رسانی به مردم آسیب پذیر و لگد زندگی یا مرگ به اولویت های بعدی ماه حتی به ده ها میلیون نفر از مردم و خانواده ها نمی دانند که چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت هزینه اجاره و دیگر نیازهای اساسی.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک (D-n. y.) هر دو وعده داده است که در حالی که آنها موفق به تأمین بودجه برای ایالت ها و محلات را افزایش تغذیه کمک و یا حمایت از کارگران در خط مقدم موقت لایحه آنها خواهد بود مطمئن باشید به فشار برای گنجاندن آن طرح در آینده Covid-19 بسته است.

“خواهد شد که محور بعدی ما قانون” پلوسی گفت: در یک سخنرانی پنج شنبه.

“مردم این کشور نشان داده اند صبر باور نکردنی اما این صبر است که با پوشیدن لباس نازک. هنگامی که ما به آینده اهمیت عمل در آن بهتر بود یک جهنم از یک بسته.”
—جورج Goehl مردم اقدام

خارج از حمایت گروه ها و یک تعداد انگشت شماری از ترقی خواهان در کنگره در حال ابراز خشم در دموکراتیک رهبری مکرر “ما را بهتر دفعه بعد” رویکرد در وسط مرگبار بیماری همه گیر. خانه انتظار نمی رود به بازگشت به واشنگتن دوباره تا 4 ماه مه در اولین.

“”فقط صبر کنید تا زمانی که لایحه’ به اندازه کافی خوب است دیگر” موریس مروارید صندلی میهنی میلیونرهای در بیانیه ای گفت. “اگر اینها واقعا قانونی اولویت برای اعضای کنگره به عنوان آنها باید آنها نیاز به شروع به مبارزه با آنها.”

“این مضحک است که بیش از یک ماه به یک ملی مستند ما هنوز جهانی پرداخت مرخصی استعلاجی مجبور کارگران ضروری است که بیمار احساس را به خود قرار داده و هر کس در اطراف آنها را در معرض خطر فقط به پرداخت صورتحساب خود گفت:” مروارید. “این مضحک است که به عنوان صورتحساب در ادامه به تجمع برای میلیون ها نفر بدون جریان ثابت درآمد دولت فدرال دادن بیش از یک بار پرداخت 1200 دلار.”

جورج Goehl مدیر از مردم اقدام کنگره خواست تا به سرعت تصویب سه اسکناس است که در حال حاضر معرفی شده در خانه:: Rep. Ilhan عمر را (D-Minn.) برنامه ای برای لغو تمام اجاره و پرداخت وام مسکن برای مدت زمان از coronavirus بحران; مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و رشیدا Tlaib را (D-Mich.) طرح توجیهی برای ارائه به تمام خانواده های ایالات متحده با $2,000 ماهانه پرداخت; و Jayapal طرح به ارائه بدون هیچ هزینه ای بهداشت و درمان اضطراری برای همه است.

ترقی خواهان نیز خواستار آن است که کنگره تصویب بودجه اضطراری برای ایالات متحده خدمات پستی, پول برای رای در سراسر کشور-توسط-mail بودجه برای شهرها و ایالات متحده خطر برای پرداخت خط مقدم کارگران افزایش فدرال كمك تغذيه و بیشتر.

“سخنران پلوسی, و دموکرات ها را ساخته اند وعده های بزرگ برای بعد از بسته نجات” گفت: Goehl. “مردم این کشور نشان داده اند صبر باور نکردنی اما این صبر است که با پوشیدن لباس نازک. هنگامی که ما به آینده اهمیت عمل در آن بهتر بود یک جهنم از یک بسته چون [موقت لایحه] یک مقدار اولیه هنگامی که ما نیاز به بعدی جدید مقابله… ما باید در کنگره به گرفتن.”

در یک نامه (pdf) به Pelosi و شومر روز جمعه نزدیک به 50 مترقی حمایت گروه گفت که جمهوری خواهان تلاش برای بهره برداری از coronavirus بحران به “بیشتر غنی سازی خود را در حال حاضر-ثروتمند اهدا کنندگان و تضعیف دموکراسی” دموکرات “باید مطرح و مبارزه برای تسکین بسته قرار می دهد که مردم برای اولین بار.”

“ما نیاز به دموکرات ها به طور جسورانه و بی باک در مبارزه برای خانواده های ما و جوامع ما در پیشبرد راه حل های که متناسب با ابعاد این بحران ما و کمک به ما را به سمت آینده ای بهتر برای مردم ما اقتصاد ما و دموکراسی ما” گروه نوشت.

“کنگره فقط رای دادند برای اولین بار در یک ماه در یک لایحه که نشانی مسائل هسته ای رو به کار خانواده است. سپس آنها موکول دوباره تا اطلاع ثانوی. ‘روزی’ و ‘بعدی’ آن را قطع نمی کند.”
—Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز

قبل از عبور از $480 میلیارد موقت coronavirus بسته که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا جمعه مترقی فعالان هشدار داد که لاستیک ماشین پرس یا جمهوریخواه بودجه اولویت های بدون از جمله پول برای مردم آسیب پذیر را ترک دموکرات با کمی اهرم در مذاکرات بعدی هزینه های بسته—با فرض وجود دارد.

مروارید نوشت: در یک op-ed در رویاهای مشترک جمعه که آمریکا تقاضا برای صدها میلیارد بیشتر در کسب و کار کوچک مالی بود “بزرگترین قطعه از اهرم آمریکا در حال مذاکره یک معامله بهتر برای کارگران است.”

“به جای استفاده از این اهرم” مروارید نوشت: “دموکرات ها گفت: آمریکایی ها که کار برای زندگی فقط صبر کنید تا زمانی که لایحه برای تغییر آنها به شدت نیاز است.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

پس از موقت لایحه به تصویب مجلس سهشنبه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.)—ناگهان نگران رشد بدهی های ملی در حال حاضر که او امن پول برای شرکت های بزرگ و ثروتمندان—روشن ساخته است که او در هیچ عجله برای تصویب هرگونه امداد هزینه می شود.

کنگره باید “دکمه مکث” در جدید کروناویروس کمک مک کانل گفت: مدت کوتاهی پس از, جدید در وزارت کار داده ها نشان داد که بیش از 26 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان از اواسط ماه مارس.

در یک سخنرانی در خانه طبقه پنج شنبه, Pelosi متهم مک کانل از “مفهوم اذهان عمومی برای جلب توجه” و قول داد که بعد از لایحه—که به او لقب قهرمانان قانون—است که به زودی.

“اجازه دهید ما روشن شود که سلامت و ایمنی کشور ما خواهد شد در معرض خطر اگر ما توان پرداخت این قهرمانان که قربانی به امن نگه داشتن ما” پلوسی گفت: با اشاره به خط مقدم کارگران است.

مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.), Ayanna Pressley (D-جرم.), عمر و Tlaib—جمعی شناخته شده به عنوان “تیم ملی”—در حال فشار دادن دموکراتیک رهبری به ارائه یک جدول زمانی مشخص در زمانی که بعد از بسته امداد را گرد هم می آیند و رای می دهند. Ocasio-کورتز تنها خانه دموکرات علیه موقت لایحه.

“کنگره فقط رای دادند برای اولین بار در یک ماه در یک لایحه که نشانی مسائل هسته ای رو به کار خانواده است. سپس آنها موکول دوباره تا اطلاع ثانوی” Ocasio-کورتز توییتی پنج شنبه. “‘روزی’ و ‘بعدی’ آن را قطع نمی کند. تلاش خانواده ها نیاز به یک جدول زمانی است.”

Jayapal و تشکر. علامت Pocan (D-Wis.) co-صندلی های کنگره مترقی جلسه گفت: در یک بیانیه مشترک پنج شنبه که آمریکا “باید سرب با چشم انداز و ضرورت” با عبور از قانون است که “ملاقات بسیار زیاد نیاز دارد و از این لحظه است.”

در اوایل این ماه مترقی حزبی پرده برداری از یک تخته سنگ از خواسته های بعدی coronavirus بسته که شامل $2,000 ماهانه محرک پرداخت به همه خانواده های ایالات متحده باز مدیکر به بیکاران و بیمه و تعلیق همه مصرف کننده جمع آوری بدهی.

“بیش از 47,000 آمریکایی به درگذشت 26 میلیون نفر بیکار هستند و هیچ پایانی برای این بحران گفت:” Jayapal و Pocan. “کنگره باید بسیار بیشتر به طور مستقیم کمک به خانواده هر روز که نیاز به کمک بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htshrtco.de