“ما نیاز به عمل در حال حاضر و سریع عمل می کنند’: پرستاران و کارکنان بهداشت هشدار دنده محافظ کمبود به عنوان Coronavirus بحران رشد می کند

بهداشت حرفه ای increaingly صدایی زنگ بیش از ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان هشدار داد که شیوع کروناویروس به سرعت می تواند پایمال unprepareed بیمارستان بدون اقدام سریع برای ارائه تجهیزات به پرستاران و پزشکان است.

“این یک مشکل سراسری حتی در خصوصی طرف” ناشناس دکتر گفت NBC News. “هیچ کلینیک در این کشور و یا بیمارستان که برای ماده است که به تجهیزات کافی است.”

ان بی سی نیوز گزارش داد که حدود 250 پزشکان و پرستاران در پاسخ به یک بررسی رسمی درخواست و رنگ یک تصویر تلخ یک سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر در آستانه فروپاشی با حداقل یک ماه قبل از coronavirus موارد قله در آمریکا—با استناد به ویژه کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

با توجه به ان بی سی نیوز:

تقریبا همه کسانی که در پاسخ گفت: وجود کمبود PPE در بیمارستان و درمانگاه های سرپایی و دفاتر که در آنها کار کرده است.

بسیاری از گزارش که مجبور به جیره بندی و یا استفاده مجدد از لوازم از جمله فولاد و N95 ماسک برای ترس از در حال اجرا. بسیاری نیز گفت: آنها در معرض کمبود اساسی بهداشتی لوازم از جمله ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

یکی فیلادلفیا, دکتر, مصاحبه با ان بی سی نیوز گفت که او همچنین یک دکتر است که در خطوط مقدم در شهر.

“من می ترسم” او گفت:. “من حتی نمی تواند شروع به شما بگویم.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تماس برای دولت فدرال به گام و سفارش تولید کنندگان به تولید تجهیزات افزايش جمعه با اتحادیه پرستاران ملی ایالات صدور تقاضا برای اقدام فوری برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران است.

“ما نیاز به عمل در حال حاضر و سریع عمل می کنند,” بانی Castillo, ملی, پرستاران ایران, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت. “اولویت شماره یک است برای محافظت از سلامت و ایمنی ما پرستاران و کارکنان بهداشتی به طوری که آنها می توانند همچنان به مراقبت از بیماران و حفظ جوامع ما به عنوان سالم به عنوان ممکن است از طریق این بیماری همه گیر. اگر ما امکانات بهداشتی دیگر ماندن به عنوان مراکز درمان و به جای تبدیل به بیماری بردار بسیاری از مردم را دلیلی رنج می برند از این بیماری وحشتناک.”

این فقط PPE. تست کیت نزدیک به غیر ممکن است برای به دست آوردن برای بیمارستان ها و بهداشت حرفه ای منجر به تصمیم گیری های دشوار که به درمان زمانی که برای درمان آنها, و چگونه برای ردیابی ویروس. در لس آنجلس, مقامات بهداشتی در حال آموزش پزشکان و پرستاران “به آزمایش بیماران تنها اگر یک نتیجه مثبت می تواند تغییر چگونه آنها را درمان خواهد بود.”

به عنوان لس آنجلس تایمز گزارش داد:

یک خط مقدم ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که مجاز به صحبت با رسانه ها و نخواست نامش فاش شود گفت: شهرستان پزشکان تفسیر پنج شنبه نامه و مشاوره دیگر که از ارشد L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی به معنی آنها فقط باید تست بیمارانی که در حال رفتن به در بیمارستان بستری شود و یا چیزی منحصر به فرد در مورد راه آنها قرارداد ویروس.

آنها در حال برنامه ریزی برای آزمون بیمارانی که علائم اما در غیر این صورت به اندازه کافی سالم به خانه فرستاده به خود-قرنطینه — معنی آنها ممکن است هرگز نشان می دهد تا در مقام برگه از مردم که تست مثبت است.

بحران های آینده به عنوان یک پرستار در میشیگان گفت: NBC News, است نتیجه یک بر عدم اولویت بهداشت عمومی است.

“من احساس نمی مانند بیمارستان من شکست خورده است ما گفت:” پرستار. “این کل سیستم که شکست ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de