“ما نیاز به قرار دادن گارد ریل در محل’: سناتور رونمایی طرح به نوار استفاده آمریکا از نیروی نظامی علیه معترضان

سناتور. Tim Kaine روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد به معرفی یک اصلاح محرومیت نظامی آمریکا از استفاده از زور علیه آمریکا معترضان یک پیشنهاد است که ویرجینیا از حزب دموکرات گفت: “هرگز فکر نمی کردم” کنگره نیاز خواهد بود به تصویب تا زمانی که او را تماشا سربازان گارد ملی به شدت حمله به تظاهرات مسالمت آمیز در این کشور در اوایل این هفته.

“من هرگز فکر نمی کردم ما مجبور به استفاده از دفاع ملی اجازه عمل را به روشن است که ارتش ایالات متحده نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک عامل از زور علیه شهروندان آمریکایی,” Kaine در بیانیه ای گفت. “من فکر کردم که واضح به نظر می رسد به همه است.”

“من قصد دارم به هل دادن به اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور نمی تواند درمان ارتش ایالات متحده به عنوان شخصی اش در کاخ گارد سعی کنید به دفع کردن مسالمت آمیز تظاهرات” Kaine اضافه شده است.

ویرجینیا از حزب دموکرات گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا است که انتظار می رود به این ☀ —که مجموعه پنتاگون بودجه—برخی از زمان در هفته آینده.

در یک ویدیو ارسال شده به وب سایت خود را سه شنبه Kaine گفت: اصلاح خواهد اطمینان حاصل شود که هیچ بودجه فدرال توسط وزارت دفاع به “مارشال زور علیه معترضان” را به عنوان آنها نشان می دهد در سراسر کشور در برابر پلیس به قتل جورج فلوید.

“ما اساسا می تواند پال خواستار قطع بودجه دولت از فعالیت های مانند آن و اگر شما آنها اتفاق نمی افتد” گفت: Kaine.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Kaine پیشنهاد یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سخنرانی در کاخ سفید دوشنبه که او “اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون” به واشنگتن برای مقابله با داعش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هشدار داد که او آماده است به استناد قیام عمل 1807 به اعزام نیروهای ایالات متحده به هر کشوری که حاضر به فعال کردن گارد ملی.

روز دوشنبه پنتاگون اعلام کرد که تا به حال منتقل 1,600 سربازان ایالات متحده و نزدیک به منطقه واشنگتن دی سی.

“وظیفه فعال عناصر postured در پایگاه های نظامی در کنگره ملی منطقه اما نه در واشنگتن دی سی” تأکید Jonathan رته هافمن در بیانیه ای گفت.

در یک نامه (pdf) یکشنبه برای دفاع از وزیر علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley, 20 سناتور دموکرات و سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) ابراز “نگرانی شدید” بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از صد ساله قانون به سرکوب در سراسر کشور تظاهرات.

“ارتش هرگز نباید weaponized توسط رئیس جمهور به منظور محدود کردن این عبارات برای آزادی و عدالت” سناتور نوشت. “اعتقاد ما آن است که در تضاد به چه کسانی که در سوگند یاد کرده اند به محافظت و دفاع کند و یک تهدید جدی برای نظام دموکراتیک ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de