‘همه ما باید احساس خطر’: مک کانل را به سنا بازگشت به مبارزه Covid-19 اما برای تایید بیشتر تهمت قضات

قانونگذاران دموکرات و گروه های حمایت هستند را متهم رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل از به خطر انداختن سلامت اعضای کنگره و کاپیتول هیل کارکنان سیاسی برای به دست آوردن به عنوان جمهوری خواه کنتاکی پرس به جلو با برنامه های reconvene اتاق در هفته آینده برای تنها هدف از تایید بیشتر جناح راست قضات—از جمله خود را بی حد و حصر 38 ساله دست پرورده.

“مک کانل خواهان سنا در نادیده گرفتن سی را در خانه بماند و قرار دادن هزاران کنگره کارکنان در معرض خطر ایم” سناتور. کریس مورفی (D-Conn.). “نه برای انجام نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ. نه به تصویب جدید امداد لایحه. اما به رم بیشتر از طریق محافظه کار قضات است.”

“به جای تمرکز بر Covid-19 جمهوریخواهان تصمیم به اولویت بندی انباشته ما در دادگاه فدرال با محافظه کار پردازان. همه ما باید نگران بود.”
—Vanita Gupta, رهبری, کنفرانس مدنی و حقوق بشر

مک کانل در مصاحبه ای در هفته گذشته که از سرگیری سریع آتش تأیید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد خواهد شد سنا اولویت هنگامی که آن را reconvenes دوشنبه با وجود نیاز اضافی برای کمک به خط مقدم کارگران و بیکاران به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به علت اخراج های دسته جمعی در سراسر کشور.

“این طرح در حال حاضر است برای رفتن به عقب در جلسه در مارس 4,” مک کانل گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت در مارس 22. “من چیزی ندیدم که دلسرد من از انجام آن است. و به عنوان به زودی به عنوان ما به عقب بر گردیم در جلسه ما شروع به تایید قضات دوباره. ما نیاز به جلسات و ما نیاز به تایید قضات است.”

سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) گفت: در توییتر جمعه که به جای پیشبرد “راه حل واقعی برای این کشور مشکلات و دل شکستگی” مک کانل است “بی پروا به خطر انداختن کنگره کارگران و دیگران به صورت خالص سیاست های حزبی.”

کمیته قضایی مجلس سنا به ریاست سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) چهارشنبه اعلام کرد که با وجود مخالفت از هر دموکراتیک عضو پانل آن در نظر دارد برای برگزاری یک نامزدی شنوایی در مارس 6 برای جاستین واکر مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید برای ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار.

واکر یک مک کانل متحد با روابط به دیوان عدالت برت Kavanaugh شد تاریخ “واجد شرایط” توسط کانون وکلای آمریکا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او در سال گذشته به ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه کنتاکی. جمهوریخواهان کنترل سنا نادیده آبا امتیاز و تایید واکر در ماه اکتبر گذشته و در حال حاضر قاضی در مسیر است برای ارتقاء.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

سیاسی گزارش روز شنبه که مک کانل “قمار است که 100 سناتور با خیال راحت می توانید ملاقات در سنا طبقه و طول کنگره پیچیده است. بسیاری از آنها را به سفر در سراسر کشور برای آمریکا و بازگشایی خطر [Covid-19] قرار گرفتن در معرض در هواپیما و در فرودگاه.”

در علاوه بر این به واکر سنا هفته آینده نیز انتظار می رود به سرعت پیشرفت نامزدی از می سی سی پی, دادگاه تجدید نظر قاضی Cory ویلسون به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار.

تایید واکر و ویلسون را بیشتر جای خالی در دادگاه مدار در سطح.

اواخر روز چهارشنبه تهمت—چه کسی مسئول چیدن حدود یک در پنج کنونی ایالات متحده فدرال قضات اعلام کرد قصد خود را به معرفی Aileen مرسدس توپ به ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب فلوریدا و خنجر اليسون به ایالات متحده دادگاه منطقه شرق کالیفرنیا.

“به جای تمرکز بر Covid-19 جمهوریخواهان تصمیم به اولویت بندی انباشته ما در دادگاه فدرال با محافظه کار پردازان,” Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر توییتی چهارشنبه. “همه ما باید نگران بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im