به روز رسانی:

خانه ترقی خواهان در روز جمعه سقوط کوتاه از شکست یک رویه حکومت است که مجموعه صحنه را برای رای نهایی در عمل قهرمانان معنی 1,815-صفحه coronavirus امداد لایحه که مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان محزون می خوانی ناکافی تقریبا قطعی به تصویب و بعد در روز.

چهارده آمریکا—از جمله نه نفر از اعضای کنگره حزبی مترقی—رای دادند در برابر این رویه حکومت: مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio کورتز (n. y.), ایلهان, Omar (Minn.), Pramila Jayapal (شستشو.), علامت Pocan (Wis.) رشیدا Tlaib (Mich.), Ayanna Pressley (جرم است.), Ro خناس (کالیفرنیا.) کتی پورتر (کالیفرنیا.) Jesús García (من.), کونور بره (پن.), ابیگیل Spanberger (Va.), ابی Finkenauer (Iowa) سیندی Axne (Iowa) و هیلی استیونس (Mich.).

“من معتقدم که ما می توانیم و باید بهتر انجام دهید. این است که فوری و مردم آمریکا نمی تواند صبر کنید. ما باید انتخاب کنید متفاوت است.”
—تشکر. Pramila Jayapal
زیر رویه, رای Jayapal co-از صندلی های کنگره حزبی مترقی عهد کرد که در یک بیانیه علیه قهرمانان عمل خود را.

“در حالی که این قانون دارای برخی از عناصر آن در نهایت نتواند به مطابقت با مقیاس از این بحران گفت:” Jayapal. “من معتقدم که ما می توانیم و باید بهتر انجام دهید. این است که فوری و مردم آمریکا نمی تواند صبر کنید. ما باید انتخاب کنید متفاوت است.”

واشنگتن دموکرات تاسف است که آلاینده قانون شامل نمی فدرال چک تضمین به بنیادی اخراج های دسته جمعی و یا گسترش مدیکر برای ارائه به شدت مورد نیاز پوشش بهداشت و درمان به میلیون ها نفر از تازگی بیکار و بیمه.

“ما در میان یک بیماری همه گیر بهداشت است که در حال حاضر گرفته شده بیش از 86,000 زندگی با ده ها هزار نفر مرگ و میر بیشتر پیش بینی شده گفت:” Jayapal. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیاز مردم به دانستن آنها دسترسی به مراقبت های بهداشتی تضمین شده است.”

قبلی:

مظنونان حمله به دانشگاه Ro Khanna Ilhan عمر اسکندریه Ocasio-کورتز و Pramila Jayapal در روز جمعه اول شد چهار خانه دموکرات ها را به تعهد به رای در برابر یک رویه حکومت هموار کردن راه برای عبور از قهرمانان قانون هشدار داد که این لایحه را برآورده نمی کند مقیاس یا coronavirus همه گیر و یا مداوم اقتصادی فاجعه.

“فرانکلین روزولت در مورد صحبت نمی کارفرما حساب بازنشستگی. LBJ نمی بحث در مورد حق رای در برخی حوزه. آنها را در تمسخر کبرا به شرکت های خصوصی است.
—تشکر. Ro Khanna

“ما یک بحران بهداشت و درمان هنوز هیچ گسترش مدیکید یا مدیکر ایم” خناس اولین خانه دموکرات اعلام مخالفت خود را. “فرانکلین روزولت در مورد صحبت نمی کارفرما حساب بازنشستگی. LBJ نمی بحث در مورد حق رای در برخی حوزه.”

“آنها را در تمسخر کبرا به شرکت های خصوصی” خناس افزود: با اشاره به قهرمانان قانون یارانه ها برای گران بهداشت و درمان برنامه ای است که اجازه می دهد تا مردم را به باقی می ماند خود به کارفرما ارائه طرح بیمه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Omar, مینه سوتا, حزب دموکرات به دنبال Khanna با یک جفت توییتهایی اعلام مخالفان او را به رویه قانون است.

“پیشنهاد ما راه حل های جامع که به ما کمک خواهد کرد جلوگیری از یک رویکرد تدریجی برای تسکین” گفت: عمر. “این بحران بی سابقه نیازهای ما برای نشان دادن رهبری امروز نه فردا.”

یک سخنگوی Ocasio-کورتز گفت HuffPost‘s دانیل Marans که نیویورک از حزب دموکرات نیز قصد دارد تا به رای بدون در حکومت.

Jayapal co-از صندلی های کنگره حزبی مترقی (ک) گفت که او در نظر دارد به رای در برابر رویه حکومت اما تاکید کرد که او نه بیان رسمی ک موقعیت و نه شلاق جلسه اعضا به انجام همان.

دیوید سگال, مدیر اجرایی تقاضا پیشرفت است که با انتقاد از قهرمانان قانون گفت مترقی در اعتراض به این لایحه ممکن است برای یک رای:

ک رهبران بر این باورند که آنها نیاز به 18 بدون رای برای جلوگیری از این قانون اجازه می دهد بحث در عمل قهرمانان گسترده 1,815-صفحه coronavirus امداد لایحه که مانع بسیاری از کلید مترقی اولویت—از چک تضمین به صورت ماهیانه پرداخت های نقدی به خانواده های ایالات متحده.

“ملت ما نیاز به دموکرات ها به مبارزه برای رهایی است که مطابق با عظیم که نیاز به این بحران بی سابقه,” مترقی فعال کای نوکرک در بیانیه ای گفت. “ترقی خواهان در سراسر کشور باید عمل به تقاضا است که نمایندگان ما پیوستن به این #PeoplesBailoutBloc و استفاده از قدرت خود را برای ارائه کمک واقعی برای همه در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im