“ما می خواهیم به شیرها نه موش’: یوتا ژیمناستیک نشان می دهد نگاه اجمالی به پتانسیل قهرمانی در باز گشت پیروزی بر کال

سالت لیک سیتی — پس قبل از شروع فصل و حتی قبل از سنگ قرمز یوتا را ژیمناست باید گفت هر کسی و هر کسی که گوش بود که هدف خود را در این سال است که برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی.

آن بوده است که 25 سال پس از یوتا سال گذشته موفق به کسب یک عنوان ملی در, ژیمناستیک, اما این نه اهمیت یک بیت.

آیا توان یکی از کاپیتان تیم — سیدنی Soloski Missy Reinstadtler یا کیم Tessen — یا یکی از تازه واردان مانند امیلی LeBlanc, Maile اوکیف یا ابی پالسون قرمز سنگ به یک زن به مبارزه در برابر هر گونه مفهوم است که آنها قادر به بهترین دانشگاهی که ژیمناستیک را ارائه کرده است.

“ما می خواهید را به نفع اتباع. ما می خواهید برای دریافت وجود دارد” LeBlanc گفت: در اوایل این فصل مهم از factly در آن است.

وجود دارد برخی از رقابت سختی وجود دارد اما سنگ قرمز برنده خود چند مؤمنان بعد از ظهر شنبه در هاس غرفه در محوطه دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

طراحی شده توسط یک فصل بهترین عملکرد هفتگی rejoinder در این مرحله شماره 3 یوتا را شکست داد شماره 12 کال 197.550 به 197.325.

یوتا برنده سه دیدار’ چهار حوادث — میله های ناهموار کف ورزش و پرتو تعادل — powered by فصل اوج از 49.425 در هر دو میله و طبقه و یک فک انداختن 49.625 در پرتو. پرتو نمره سوم-بالاترین نمره در این رویداد در کشور در این فصل است.

این Utes تا به حال یک فرد برنده در هر رویداد بیش از حد از جمله Soloski در کف با 9.925, Alexia برچ در طاق با 9.90, Tessen در میله با یک حرفه ای-بالا 9.975 و سه نفر از ژیمناست ها در پرتو.

اوکیف, Adrienne Randall و پالسون ساخته شده است که سه نفر و هر یک به ثمر رساند حرفه ای-بالا 9.95 به عنوان بخشی از یک دیدار برنده پرتو چرخش است.

“هنگامی که آنها آن را می خواهم و آنها گرسنه هستند هر چیزی امکان پذیر است” یوتا سر مربی تام Farden گفت.

به عنوان قوی به طور کلی دیدار به عنوان آن بود در جاده ها کمتر از سنگ قرمز را در مسابقات قهرمانی بالقوه واقعا تنها نشان داد پس از این تیم جمعی مبارزات در طاق.

پس از یک میله های قوی چرخش به شروع رقابت چیزی از هنجار از طریق پنج دیدار از سال یوتا چیزی جز نخبگان در طاق به دست آورده و یک فصل-نمره کم از 49.075.

تنها Burch به ثمر رساند 9.90 یا بهتر در حالی که دو سنگ قرمز به دست آورده و نمره 9.7 محدوده. به عنوان برای سه تن دیگر از آنها به دست آورده نمرات را در پایین 9.8 است.

به دلیل یوتا مبارزات همراه با برخی از عالی, ژیمناستیک, از کال میزبان منجر شود گرفت پس از دوم چرخش دیدار خواهد کرد.

انتهایی رفتن بر روی کف یوتا تبدیل شده و در برخی از آن بهترین ژیمناستیک فصل است. این Utes’ طبقه صف که شامل standout اجرای برنامه توسط Soloski, Paulson, Jillian هافمن ساخته شده است که او فصل اولین — اوکیف و رندال موفق به کراوات, دیدار, با وجود سقوط از Tessen.

سنگ قرمز پرتو صف سپس اقدام به نوبه خود در زندگی حرفه ای بالا پس از حرفه ای بالا پس از حرفه ای بالا اوکیف گفتن Pac-12 شبکه پس از آن که یوتا “صاحب پرتو.”

باز گشت اعتبار این تیم جدید سبک رهبری ایجاد شده توسط Reinstadtler, Tessen و Soloski. Soloski شده است یوتا آوازی رهبر این سال — Reinstadtler و Tessen بیشتر سرب-by-example انواع — و او با شدت ثابت کرده است که دقیقا همان چیزی است که سنگ قرمز مورد نیاز است.

“او کمی بیشتر شدید که من شخصا فکر می کنم این تیم نیاز دارد” دانشجوی سال دوم Cammy سالن گفت. “من فکر می کنم ما در حال بهره گیری از آن است. ما می خواهیم به شدید ما نمی خواهیم به نرم افزاری یا هر چیزی. ما می خواهیم به شیرها نه موش.”

پس از باز گشت از پیروزی بر خرس طلایی آن را بی خطر است برای گفتن یوتا در راه خود را به گرفتن وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر