‘ما یک مردم امروز — مردم از عیسی مسیح’ می گوید سالمند Rasband در دوربان معبد فداکاری

دوربان, آفریقای جنوبی — تنوع تحت سلطه صحنه جذاب لبخند دلچسب دست دادن و گرم در آغوش می کشد و به اشتراک گذاشته شده selfies به عنوان کثیری از روز دوم پرستاران با تجمع در مقابل ساختمان دوربان آفریقای جنوبی معبد قبل در طول و بعد از آن سه dedicatory جلسات روز یکشنبه, فوریه. 16.

پر جنب و جوش رنگ برجسته روی لباس, بلوز و روابط لهجه های تیره کت و شلوار و پیراهن سفید. رنگ پوست میرسد این طیف از سفید به قهوه ای به سیاه پوستان است. زبان متفاوت از زبان انگلیسی و برخی از پرتغالی به کلیک و توقف Xhosa Zulu و قبیله ای دیگر زبان ها.

همه این ها نشان دهنده متنوع دوربان معبد منطقه در آفریقای جنوبی و زیمبابوه و موزامبیک. همه نشان دهنده یک مخلوط در حال رشد روز دوم سنت خانواده در آفریقای جنوبی و کشورهای همسایه. و همه آنها نماینده خدا پسران و دختران.

Attendees wait for the session during the Durban South Africa Temple dedication in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
شرکت کنندگان منتظر جلسه در دوربان آفریقای جنوبی معبد فداکاری در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

“این کلیسا دارای یک راه بسیار خوبی برای به حداقل رساندن تفاوت های آن و ایجاد یک انجیل فرهنگ جداگانه به این سنت و جداگانه به این اقوام” گفت: سالمند Ronald A. Rasband از حد نصاب از دوازده رسولان که ریاست و صحبت در سه فداکاری جلسات و ارائه dedicatory نماز.

“آنچه شما را دیدم خارج شد چگونه آموزه های انجیل عیسی مسیح متحد ما و من احساس بسیار در یکی به عنوان یک مردم امروز است. صرفنظر از اینکه چگونه آنها نگاه صرف نظر از اینکه چگونه آنها لباس پوشیدن ما یک مردم امروز — مردم از کلیسای عیسی مسیح است.”

اختصاص آفریقای جنوبی معبد دوم

با فداکاری از جمله عمومی رو بنای مراسم در شروع جلسه اول — دوربان معبد می شود کلیسا 168th عامل معبد در سراسر جهان و پنجم در قاره آفریقا.

برای 10 روز قبل از فداکاری سالمند Rasband و همسرش, خواهر ملانی Rasband شده بود صحبت کردن با اعضای مبلغان جوانان و دوستان کلیسا در معبد منطقه — از جمله دو جفت پادشاهان و ملکه از لسوتو و Zulu ملت است.

“و حتی اگر من با دو پادشاهان امروز من تا به حال تصور قوی است که ما در اینجا به عبادت و افتخار پادشاه پادشاهان” گفت: سالمند Rasband خواستار این تصور که “واقعا نیایش به سفر ما.”

Elder Ronald A. Rasband, of The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints’ Quorum of the Twelve Apostles, assists Siseko Phungunla with mortar during the cornerstone ceremony for the Durban South Africa Temple dedication in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
سالمند Ronald A. Rasband از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران حد نصاب از دوازده رسولان کمک Siseko Phungunla با ملات در مراسم آغاز به دوربان آفریقای جنوبی معبد فداکاری در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

خواهر Rasband گفت: برجسته او این بود که داشتن فرزند و نوه پیوستن به آنها را در معبد و در حال یادآور شد که “خانواده ها برای همیشه.”

“موسیقی به تازگی آمریکا را به ارتفاع بیشتر از معنویت به عنوان ما نشسته و احساس روح رشد و رشد در هر آهنگ,” او اضافه شده است. “و قادر به فریاد ‘حمد’ به خداوند و به پدر ما در آسمان در قدردانی شد فقط یک ترکیب کاملی از احساسات ما است.”

سالمند کارل B. طبخ ریاست هفتاد که با خواهر Lynette طبخ پیوست Rasbands در سفر خود در سراسر آفریقای جنوبی و لسوتو با تاکید بر فضایل و ارزشهای این منطقه دوم روز واپسین.

“ما درک نور در چشم مردم آفریقا. ما دوست دارم که چگونه آنها زندگی و کار در خانواده ها و جوامع است. ما در حال برداشته با خود واقعی لبخند و شادی خود را ایمان به خدا و قدردانی خود را برای بازسازی انجیل عیسی مسیح است. ما با الهام از خود را به خوبی. ما یاد بگیرند که خیلی از آنها را.”

برای دیدن قدیسان از همه نژادها امروز سهم پذیرای اجازه دهید به تنهایی و به اشتراک گذاری فضاهای مشترک به عنوان آنها یکشنبه در محوطه معبد است گریه به دور از نیمه دوم قرن 20 در آفریقای جنوبی که تبعیض نژادی شناخته شده به عنوان آپارتاید خروشان با بی اعتمادی و خشم و حتی خشونت در این کشور را سفید پوستان و سیاه پوستان و همچنین بین قبیله ای سازمان ملل.

پرسی “Chappy” Winstanley که ریاست اولین دوربان خطر ایجاد شده در سال 1981 و آمد از ژوهانسبورگ برای حضور در دوربان فداکاری به یاد می آورد اعضای کلیسا قرار دادن زندگی خود را در خط به طور منظم — گاهی اوقات در کمک به روال جلسات و فعالیت های.

“ما تا به حال یک عضو شورای در کیپ شرقی که باید برای اجرای دستکش بلند از تظاهر کنندگان پرتاب سنگ در ماشین خود را برای رفتن به باز کردن meetinghouse در صبح,” او گفت:. “سپس او را مجبور به بازگشت [به قفل ساختمان] و در اینجا آمد سنگ دوباره.”

The choir sings during the cornerstone ceremony of the Durban South Africa Temple dedication in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
گروه کر آواز می خواند در مراسم آغاز به دوربان آفریقای جنوبی معبد فداکاری در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

نگرانی از احتمال جنگ داخلی را تحت الشعاع قرار زندگی محلی 35 سال پیش زمانی که ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی معبد اختصاص داده شده بود در سال 1985.

“من باور دارم با تمام قلب من است که خداوند قرار داده و یک معبد در ژوهانسبورگ به کمک آپارتاید پایین می آیند” گفت: Colin Bricknell یک اسقف سابق و رئیس جمهور سهام در دوربان که در سال گذشته به این نتیجه رسیدند سه سال خدمات با همسرش, جنیفر Bricknell به عنوان رئیس جمهور و matron از ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی معبد. خود را پسر براد Bricknell ریاست دوربان معبد باز خانه و تعهد کمیته.

رشد پرستاران

ژوهانسبورگ معبد دیده می شود توسط قدیسان به عنوان یک پیشرو به آفریقای جنوبی تغییرات در دهه پس از معبد تعهد — از جمله تجدید نظر در قانون اساسی, لغو آپارتاید و نژادی آشتی و صلح است. آنها می دانم آن را به فرایبرگ آلمان معبد که در عمل پشت پرده آهنین چند سال قبل از سقوط دیوار برلین و کمونیسم در اروپای مرکزی و شرق اروپا است.

“معبد به معنای زیادی نه فقط به اعضای بلکه به آفریقای جنوبی به عنوان کل” کالین بیکنل گفت و اشاره کرد که به اشتراک گذاشته شده اتاق پانسمان برای کاربران در هنگام ژوهانسبورگ معبد باز شد و بر خلاف آپارتاید را هنجارهای تبعیض نژادی است.

و در حال حاضر آفریقای جنوبی اضافی معبد — یک دوم شاهد انجیل و کلیسا رشد و ثبات در کشور و همچنین افزایش فرصت به برکت زندگی قدیسان.

Iya Makhatini, Vuyo Tyukwana, and Monica Makhatini smile outside the Durban South Africa Temple on its dedication day in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
Iya Makhatini, Vuyo Tyukwana و مونیکا Makhatini لبخند خارج از دوربان آفریقای جنوبی معبد در آن تعهد روز در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

برای دهه معبد حضور نه فقط دوربان Saints بلکه تمام آفریقای جنوبی اعضای به نظر می رسید مانند یک فاصله چالش است. در ابتدا “رفتن به معبد” بود 9,000 کیلومتر پرواز (از 5600 مایل) به نزدیکترین معبد — در انگلستان است. بعد از آفریقای جنوبی اختصاص داده بود به منطقه یک اعلام کرد معبد در سائو پائولو, برزیل — همچنین در جنوب نیمی از جهان اما هنوز هم نزدیک به 7,500 کیلومتر (4,350 مایل) و کل نیمکره دور.

در سال 1970 این Bricknells ذخیره کرده بود به اندازه کافی پول به خانواده خود را به معبد به مهر و موم شود. اما زمانی که رهبران کلیسا خواسته برای کمک های مالی از آفریقای جنوبی اعضا برای کمک به صندوق ساختمان از سائو پائولو, معبد, خانواده قربانی خود را به صرفه جویی در سفر.

“ما به کمک همه ما ذخیره کرده بود که برای سفر خانواده گفت:” جنیفر Bricknell. “و در عرض یک سال, ما تا به حال پول را به تمام پنج تن از فرزندان ما به دریاچه نمک معبد.”

حتی با آفریقا اولین معبد واقع در ژوهانسبورگ اعضا در دوربان منطقه مورد نیاز برای سفر هفت تا هشت ساعت با اتوبوس یا ماشین ساخت منظم معبد عبادت دشوار است. اغلب زوج های جوان برگزار شد قبل از ازدواج دریافت در دوربان در صبح زود و سپس با عجله به ژوهانسبورگ به مهر و موم شده در این معبد بعد از آن روز برای دیدار با کلیسا همان روز سیاست در آن زمان است.

افراد جوان از دوربان و مناطق اطراف آن را خدمت تمام وقت ماموریت و به خانه می آیند به عنوان تغییر افراد کالین Bricknell گفت. اما آنها را در بازگشت به خانه — اغلب به عنوان تنها عضو خانواده خود و پیدا کردن آن سخت برای رسیدن به ژوهانسبورگ معبد غالبا اگر در تمام, و سپس شروع به رانش به دور از فعالیت های. دوربان معبد در حال حاضر ارائه می دهد اضافی مکان مقدس برای عبادت و استحکام و ثبات.

Umbrellas are used to stay cool outside the Durban South Africa Temple on its dedication day in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
چتر استفاده می شود برای خنک ماندن در خارج از دوربان آفریقای جنوبی معبد در آن تعهد روز در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

دوربان تعهد آخر هفته در خدمت به عنوان یک بازگشت به خانه برای سالمند و خواهر آشپز که تا به حال اقامت در آفریقای جنوبی به عنوان او در خدمت پنج سال در آفریقا در جنوب شرقی منطقه در انتخابات ریاست جمهوری از جمله سه به عنوان رئیس جمهور. او ریاست آن در دوربان معبد پیشگامانه در مارس 6, 2016.

“چهار سال پیش خواهر طبخ و من صعود تپه که در آن دوربان معبد بود ساخته شده است همراه با بسیاری از دیگران که با حضور پیشگامانه” او به یاد می آورد از آسمان روز است.

“وجود دارد یک احساس ترس ما نشسته که خالی دامنه کوه. ما بیش از این دره و به اقیانوس و متوجه شدم که در چند سال کوتاه یک معبد می رود تا در آن زمین. به مقدس امتیاز از بازگشت برای فداکاری از دوربان معبد است که ساخته شده تا به خداوند بسیار فروتنی. من پر از شادی.”

یکی دیگر از معبد یکی دیگر از دلایل

پیوستن مشروط از بازدید از رهبران کلیسا شد و سه به طور کلی اقتدار هفتاد که شامل منطقه فعلی ریاست جمهوری — سالمند S. Mark Palmer, بزرگان Joseph W. Sitati و سالمند جونی L. کخ — و همسران آنها. و همچنین به عنوان سالمند Kevin R. دانکن کلی اقتدار و هفتاد و معبد بخش مدیر اجرایی.

Agnes Agyapong waits for the next session during the Durban South Africa Temple dedication in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
اگنس Agyapong منتظر جلسه بعدی در دوربان آفریقای جنوبی معبد فداکاری در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

با یک معبد جدید در مجاورت نزدیک می آید و فرصت های جدید برای عبادت بیشتر انجام معبد بیشتر کار برای مرحوم اجداد و برای خدمت بیشتر به طور منظم به عنوان یک فرمان کارگر یا معبد داوطلب.

“برای اعضای این چیزی است که آنها را مجبور به یادگیری و درک — که معبد یک محل که در آن شما عبادت و رفتن به طور منظم به جایی که شما این فرصت را به خود را تجدید پیمان” گفت: Winstanley. “آنها باید یاد بگیرند که روند که ما در ژوهانسبورگ — که از رفتن به معبد است نه یک بار خاموش بازدید اما ثابت عبادت و خدمت روند.”

گفت: سالمند کوک: “من هیجان به فکر می کنم از مردم که پر معبد — کار خدمت و پیشبرد کار خداوند در اینجا بر روی زمین و برای کسانی که در طرف دیگر از حجاب. آن است که یک نعمت بزرگ برای مردم در اینجا و همچنین برای هر یک از ما که با شادی در این معبد. ما در زندگی هرگز همان خواهد بود.”

Bricknell, Winstanley و دیگران پیش بینی دوربان معبد نه تنها ارائه نعمت و فرصت ها برای افراد و خانواده ها اما به نوعی به یک تاثیر خوب بر مردم و زمین — شبیه به ژوهانسبورگ معبد و وعده ها و نعمت ادا شده توسط رئیس جمهور گوردون B. Hinckley در آن فداکاری ها دیده می شود به عنوان کمک راهنما در صلح و آشتی در آفریقای جنوبی.

Elder Ronald A. Rasband, of The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints’ Quorum of the Twelve Apostles, and Sister Melanie Rasband and others pose between sessions of the Durban South Africa Temple dedication in Umhlanga, South Africa,  on Sunday, Feb. 16, 2020. From left: Elder Kevin R. Duncan, Sister Gladys Sitati, Elder Joseph W. Sitati, Elder S. Mark Palmer, Sister Jacqueline Palmer, Sister Melanie Rasband, Elder Ronald A. Rasband, Elder Carl B. Cook, Sister Lynette Cook, Elder Joni L. Koch and Sister Michelle Koch.
سالمند Ronald A. Rasband از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران حد نصاب از دوازده رسولان و خواهر ملانی Rasband و دیگران مطرح بین جلسات از دوربان آفریقای جنوبی معبد فداکاری در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. از چپ: Elder Kevin R. Duncan, خواهر, Gladys Sitati سالمند Joseph W. Sitati سالمند S. Mark Palmer, خواهر, Jacqueline پالمر خواهر ملانی Rasband سالمند Ronald A. Rasband سالمند کارل B. طبخ, خواهر, Lynette طبخ سالمند جونی L. کخ و خواهر میشل کخ. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

شاید معبد دوم کمک خواهد کرد که حفظ اعضای کلیسا به عنوان آنها به دنبال تقویت آموزش و پرورش و فرصت های شغلی از طریق BYU-مسیر در سراسر جهان و یا کلیسا اعتماد بنفس برنامه ها و یا کمک به سهولت کشور مشکلات اقتصادی و یا کمک به آماده شدن مردم در برخی از راه های دیگر Bricknell گفت.

“این یکی دیگر از معبد و دلیل دیگری. خداوند در کنترل زمان خود — در ‘طراحی الهی” که از بزرگان Rasband مذاکرات در مورد,” او گفت:. “آنچه در معابد انجام داده اند برای مردم ما در آفریقای جنوبی — را به عنوان به خوبی به عنوان کلیسا و انجیل — این است که خود را برداشته افق و اهداف خود است.”

دوربان آفریقای جنوبی معبد حقایق

آدرس: 2 Izinga درایو Izinga Ridge 4021 Umhlanga, KwaZulu-Natal, آفریقای جنوبی

اعلام کرد: Oct. 1, 2011

پیشگامانه: آوریل 9, 2016 توسط Elder کارل B. طبخ هفتاد

تکمیل شده: Nov. 14, 2019

باز خانه: Jan. 22 از طریق Feb. 1, 2020

اختصاصی: Feb. 16, 2020, توسط Elder Ronald A. Rasband از حد نصاب از دوازده

Attendees leave the Durban South Africa Temple after the first dedication session in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
شرکت کنندگان ترک دوربان آفریقای جنوبی معبد پس از اولین فداکاری جلسه در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

پروژه مدیران: Alan رودلف و آنتون Fourie

معماران: برایان اورت NWL و Sagnelli: Paton تیلور JV

پیمانکار: Stefcon پروژه

Civil engineer: Arup (Pty) با مسئولیت محدود.

چشم انداز معمار: Uys & White Landscape Architects

املاک اندازه: 14.49 هکتار

چشم انداز منطقه: 13.59 هکتار

معبد اندازه: 1,845 متر مربع (19,860 فوت مربع)

ساختمان height: 29.7 متر از جمله فرشته مرنی مجسمه (97.5 پا)

معبد منطقه: آفریقای جنوبی استانهای Kwazulu Natal و کیپ شرقی و کشورهای زیمبابوه و موزامبیک

طراحی: الهام از ساختمان های مرکز شهر دوربان در حدود 12 مایل به طرف جنوب معبد ویژگی های نقوش تزئینی پادشاه گل, آفریقای جنوبی, ملی گل هر دو در داخل و خارج اعم از ورود دروازه و نیمکت سنگی به هنر-پنجره های شیشه ای. سفید شیاردار سنگ پانل لهجه پنجره قرمز خاک رس کاشی های سقف های جفت با خانه های همسایه تحولات و منطقه آفریقا ریشه ها دیده می شود در چوب و فرش کنده کاری داخل.

محوطه سازی: بالای نوک تپه پوشیده از چمن است که یک بار بخشی از زمینه های گسترده نیشکر به 14.49 هکتار اموال خانه را به بیش از 800 درختان اعم از پادشاه کف دست به مرجان درختان. این 2,800 متر مربع از چمن شامل هزاران درختچه انگور و گل.

A view from behind the Durban South Africa Temple on its dedication day in Umhlanga, South Africa, on Sunday, Feb. 16, 2020.
نمایی از پشت دوربان آفریقای جنوبی معبد در آن تعهد روز در Umhlanga آفریقای جنوبی روز یکشنبه, فوریه. 16, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

داخلی: مشابه خارجی دیوارهای داخلی را مغلوب مراحل است که در نتیجه سایه خطوط و جزئیات در حالی که millwork موردی و درب های در حال انجام در سپل چوب ماهون با الماس الگوهای مورد استفاده برای برجسته کردن چوب دانه. کفپوش شامل سفارشی ساخته شده وارداتی فرش و کاشی کاری سنگ مرمر ایتالیایی با تم های آفریقایی غالب از هندسی قبیله ای الگوهای. برخی از 50 قطعه از هنر زینت دیوار نمایش وزارت ناجی و همچنین مناظر طبیعی آفریقا و حیات وحش و بومی گیاهان و جانوران است.

کلید Church تاریخ در آفریقای جنوبی دوربان

مارس 1853 — کلیسای مبلغان از یوتا شروع به موعظه در اطراف کیپ تاون

1855 — عضویت در کلیسا شامل 176 تبدیل سازمان به شش جماعت

1863 — برای اولین بار به مبلغ فرستاده شده است به دوربان

در اواخر 1800s – پس از بسیاری از اعضای جدید مهاجرت به آمریکای شمالی کار متوقف

1903 — مبلغان بازگشت به آفریقای جنوبی

People walk with a view of the Indian Ocean in Umhlanga, South Africa, on Feb. 13, 2020.
مردم راه رفتن با نمای اقیانوس هند در Umhlanga آفریقای جنوبی در فوریه. 13, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

1925 — اولین meetinghouse ساخته شده و اختصاص داده شده در ژوهانسبورگ

1958 — اولین meetinghouse در دوربان

1970 — اولین خطر سازمان یافته در آفریقای جنوبی مستقر در ژوهانسبورگ

1978 — رئیس جمهور کیمبال دریافت وحی که همه شایسته مردان 12 ساله و مسن تر می تواند مقرر به روحانیت

1981 — اولین سهام سازمان در دوربان

1984 — اول شناخته شده Zulu تمام وقت مبلغ نامیده می شود به خدمت در انگلستان

1985 — ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی معبد اختصاص داده شده است

1992 — ماموریت جدید سازمان در آفریقای جنوبی که مقر آن در دوربان

1987 — جزئی Zulu ترجمه کتاب مورمون منتشر شده است. کامل ترجمه شد و بعد منتشر شده در Xhosa (2000) Zulu (2003) و توانا (2003)

The sunsets on the Durban South Africa Temple in Umhlanga, South Africa, on Feb. 13, 2020.
غروب در دوربان آفریقای جنوبی معبد در Umhlanga آفریقای جنوبی در فوریه. 13, 2020. اعتبار: Jeffrey D. Allred, Deseret News

2011 — یک معبد جدید برای دوربان, آفریقای جنوبی اعلام شده است توسط رئیس جمهور Thomas S. مونسون

2016 — پیشگامانه برای دوربان آفریقای جنوبی معبد برگزار می شود در مارس 6, ریاست دکتر کارل B. طبخ کلی اقتدار و هفتاد و رئیس جمهور آفریقای جنوب شرقی منطقه

2020 — دوربان آفریقای جنوبی معبد اختصاص داده شده است توسط بزرگان Ronald A. Rasband از حد نصاب از دوازده رسولان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید