“ما شکایت خواهد کرد’ نذر سبز گروه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جرات کشور کلید زیست محیطی قانون

تعدادی از حفاظت از محیط زیست گروه روز چهارشنبه اعلام کرد قصد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دادگاه به طور مستقیم بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نهایی طرح به رول ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند.

تضعیف 50 ساله قانون شناخته شده به عنوان NEPA رئیس جمهور به پایان خواهد رسید سیستم کامل بررسی اثرات زیست محیطی که به معنای نگه داشتن پروژه های زیربنایی از آسیب رساندن به تنوع زیستی آلاینده و آبراه ها و مناطق مسکونی و تهدید آب و هوا.

“برش NEPA صدای سکوت قرار می دهد و آسیب پذیر جوامع, بهداشت و محیط زیست از جمله هوا و آب در خطر است.”
—کریستن Boyles, Earthjustice

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تغییرات گسترده به قانون در یک کمپین توقف در آتلانتا بعد از ظهر چهارشنبه شعار این طرح به عنوان یکی که به “نوسازی” و “ساده” پروژه های زیربنایی به عنوان محیط زیست بررسی نیاز به تکمیل در عرض دو سال.

غرب حقوق محیط زیست, مرکز را رد کرده و دولت حسن تعبیر برای چه آن را به نام تهمت را تلاش برای “eviscerate…تنها مهم ترین حفاظت از محیط زیست و عدالت و بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست در آمریکا”

“این نشان نیست ‘ساده’ a ‘نسخه’ a ‘نوسازی’ و یا هر جمله به حداقل رساندن این اثرات بسیار واقعی این خواهد شد که برای آمریکایی ها و آب و هوای پاک ، ما نیاز به ورزش ما حق زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی” گفت: Brian Sweeney ارتباطات و مدیر گروه. “این نفس بیش از حد نیز به عمد و انبوه محدود کردن ورودی عمومی در عمده فدرال تصمیم گیری است. چشمگیر? بله. این یک بازنویسی یک قانون نوشته شده توسط کنگره بدون اقدام کنگره. ما شکایت بیش از این است.”

حقوق محیط زیست, گروه Earthjustice همچنین اعلام کرد به زودی پس از رئیس جمهور سخنان که آن را در فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت.

کریستن Boyles یک وکیل با سازمان ابراز غضب با مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که دستیابی به تصویب سریع برای نفت و گاز در پروژه خط لوله کلیدی برای یک “بی سابقه ای رونق اقتصادی”—با وجود شواهد که آب و هوا و بحران سوخت های فسیلی سوخت و تولید گازهای گلخانه ای, هزینه, ایالات متحده آمریکا صدها میلیارد دلار در هر سال است.

“هنگامی که این دولت خواهید به یاد بگیرند که اقتصاد مردم ؟” گفت: Boyles. “برش NEPA صدای سکوت قرار می دهد و آسیب پذیر جوامع, بهداشت و محیط زیست از جمله هوا و آب در خطر است. ما در حال رفتن به نظاره نشست و اجازه می دهد تا تصمیم گیری است که می تواند آسیب برساند و سلامت عمومی در طول یک بحران بهداشت عمومی بروید صدمه ندیده است. ما شاهد خواهید بود آنها را در دادگاه.”

محیط زیست امریکا ناودان دولت برای پایان دادن به یک دهه تلاش برای شامل خط مقدم جوامع در فرایند تصمیم گیری در پشت پروژه های زیربنایی از طریق ایجاد نظر عمومی دوره های قبل به پروژه تصویب.

“NEPA بی سر و صدا محافظت می شود برخی از ما با ارزش ترین سازگار با محیط زیست حساس اماکن” گفت: کتی Murtha معاون رئیس جمهور دولت فدرال روابط در محیط زیست آمریکا است. “آن کمک کرده است سازمان های فدرال به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی پروژه های آنها نظارت کند; آن را اجازه داده است و برای ورودی به برنامه ریزی و تلاش است.”

“بدون این پادمان محیط زیست ما در معرض خطر بیشتری زیرا دولت ما دیگر نمی خواهد باید در نگاه قبل از آن فراز” او ادامه داد. “این مقررات باید در خدمت به عنوان یک ابزار کلیدی برای اطمینان از دولت فدرال به عنوان یک مسئول امانت برای نسل های آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>