سلاح است که از امتیاز سفید جلوگیری پایدار جامعه تغییر

در شعر “انقلاب خواهد قافیه” بوفالو سیاه زندگی ماده فعال جیلیان Hanesworth می نویسد: در مورد جنبش برای تغییر ما در حال حاضر دیدن جارو در سراسر جهان:

از آن خواهد شد فقط به آواره
تمرکز خود را نمی خواهد بود استخراج شده و متمرکز و یا repurposed
و این بار از آموزش و پرورش و رفاه و آسایش را نمی خواهد قرار داده مظلوم
در حالی که درک و تحمل است استعداد به ظالم
شما نمی قادر خواهد بود به شراب خواری دیده بان انقلاب
کلاف این پیروزی راحت و سریع حمل و نقل را از طریق صدمه دیده است.

در قوی, اعتماد به نفس, زبان, سوخت شناخت لطمه می زند و جنایات Hanesworth خواستار سفید به مردم از خود می پرسند سوالات ناراحت کننده. چگونه ما امتیاز سفید منجر به نژاد پرستی و ظلم و ستم? چگونه می تواند ما را در استفاده از ما امتیاز را در مورد سیستمیک تغییر دهید ؟

من فکر می کنم این مهم است که به بررسی اصطلاح امنیت مردم آمریکا خرید از طریق بودجه نظامی ایالات متحده و تقاضا تغییر مسیر از این منابع است.

فکر نمی به repurpose یا تمرکز جیلیان کلمات من فکر می کنم ما باید به جلو حرکت فوری برای مقابله با تغییرات سیستماتیک. ما باید با استفاده از ما امتیاز سفید به اصرار و امن مناسب و معقول مدارس, بهداشت و درمان, مسکن و حقوق بشر به خصوص برای کسانی که میرم بیشتر آسیب نابرابری نژادی و نابرابری اقتصادی در ایالات متحده است.

که در آن منابع بودجه برای انجام این کار ؟ من فکر می کنم این مهم است که به بررسی اصطلاح امنیت مردم آمریکا خرید از طریق بودجه نظامی ایالات متحده و تقاضا تغییر مسیر از این منابع است. پول سپرده به پنتاگون و یک آرایه وسیعی از پیمانکاران نظامی باید صرف نیازهای انسان را تامین کند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شاید این سری از سوالات می تواند کمک کند. می تواند من همیشه تصور خودم پرداخت برای مواد به جمع آوری بطری آتش زا برای استفاده به عنوان سلاح در میان یک جنگ ؟ می تواند من همیشه خودم تصور بودجه یک گروه از مردم شناخته شده برای سوزاندن مناطق مسکونی? در قدر incalculably بیشتر از خرید مواد برای کوکتل مولوتف و یا سوزاندن یک منطقه مسکونی شهری در ایالات متحده مالیات دهندگان صندوق سلاح های مورد استفاده برای دستمزد وحشتناک جنگ از انتخاب در دور مکان های که در آن غیر نظامیان مبارزه با هر روز گرسنگی و تشنگی و جابه جایی.

محکوم کردن آتش سوزی? اما مقیاس و زمزمه: درسدن, توکیو, هیروشیما, ناکازاکی, Baghdad.

تصور کنید که ایالات متحده همدستی با عربستان bludgeoning یمن شهرها و زیرساخت های حیاتی و لینک است که با ساخت و ساز در مرینت, WI, از چهار کشتی رزمی ساحلی که لاکهید مارتین چیده شده برای ساخت و فروش به پادشاهی عربستان سعودی است. عربستان سعودی با استفاده از این کشتی ها به محاصره یمن را در بنادر باعث حتی بیشتر گرسنگی در یک کشور در آستانه قحطی. بله ساخت کشتی ها فراهم می کند تا حد زیادی مورد نیاز شغل. اما, وجود دارد, دیگر, بهتر پروژه های ساخت و ساز است که مردم ممتاز می تواند تقاضا داده می شود فوری در اولویت ما جنگ زده ، می تواند مرینت مهندسین و طراحان و جوشکار و سازندگان کار بر روی پروژه های که کمک به بازسازی جوامع ویران کاهش زیرساخت های نژادپرستانه و غفلت در ایالات متحده?

جیلیان را شعر می گوید انقلاب خواهد بود تعمیرات اساسی کامل نیست و فقط یک تعمیر سریع. ما باید عضویت خود را در حل و فصل برای هیچ چیز کمتر است. سفید افرادی که در میان ممتاز “دارا” در ما ناعادلانه جامعه باید نگاه طولانی و سخت به آینه از ما ممتاز تاریخ است. چرا باید افرادی که در حال حاضر خیلی حق به دریافت بیشتر ؟ و اگر ما به یاد بگیرند که چگونه به زندگی با هم بدون کشتن یک دیگر چگونه می تواند به ما در از بین بردن و repurpose گسترده ماشین کشتار است که محافظت از ما ناعادلانه امتیاز سفید?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de