وبر دولت و میدانی ورزشکار تست مثبت برای COVID-19

عضو وبر دولت و میدانی تیم آزمایش مثبت برای coronavirus مدرسه روز شنبه اعلام کرد از طریق یک نامه به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه رئیس جمهور براد مورتنسن و دانشگاه مدیر امنیت عمومی Dane LeBlanc.

نام دانش آموز-ورزشکار منتشر شد. این اولین مورد تایید شده در اگدن مدرسه.

دانش آموز-ورزشکار که در این نامه گفته شده است خود-جدا از مارس 16 (آزمون برگشتم مثبت در 20 مارس) زندگی در خارج از دانشگاه و دانشگاه “است که با همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی به حمایت کامل و بازیابی سریع برای این فرد است.”

این نامه گفت: دانش آموز-ورزشکار به حال اولیه قرار گرفتن در معرض ویروس از یک غیر دانشجو در مارس 13, و, دوست, آزمایش مثبت پس از آن تاریخ است. قبل از اچ آزمایش مثبت دانش آموز-ورزشکار به چه نامه ای با عنوان “یک زمان محدود قرار گرفتن در معرض” در خارج از یک گروه کوچک با دیگر اعضای دو و میدانی تیم.

مربیان و دیگر اعضای تیم که تا به حال تماس مستقیم با این فرد آگاه هستند و در حال خواسته به فاصله اجتماعی و خود مانیتور نامه است.

“به عنوان اطلاعات جدید پدیدار لطفا به یاد داشته باشید خطر COVID-19 متصل نیست با نژاد و قومیت و یا ملیت” در این نامه گفت. “نمی توان تعیین ریسک بر اساس نژاد یا کشور مبدا و مطمئن شوید که برای حفظ محرمانه بودن از کسانی که ممکن است برای آزمایش و یا تایید کرده اند coronavirus عفونت است. های, اطلاعات دقیق از تنها منابع قابل اعتماد است که بهترین چیزی که اعضای جامعه می توانید انجام دهید برای حفظ شایعات و اطلاعات غلط از گسترش است.”

این اولین بار است که اعلام عمومی یک دانش آموز-ورزشکار در یک موسسه در ایالت یوتا تست مثبت برای coronavirus.

آسمان بزرگ, کنفرانس, که در آن وبر دولت رقابت رسما لغو تمام بهار مسابقات و قهرمانی در مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im