پل Svoboda نشسته در حال استراحت بر روی شن و ماسه در Doheny دولت در دانا پوینت, پس از بازی با او شش سال در برخی از امواج زمانی که او متوجه چیزی اشتباه بود.

الماس خود را خال خال حلقه عروسی رفته بود.

  • ریک Rolsheim, سمت چپ, کوستا مسا, که جستجوهای محلی سواحل با metal detector می ایستد در Doheny دولت در دانا پوینت با پل Svoboda, راست, از دانا پوینت در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. Svoboda از دست خود را حلقه عروسی در حالی که در آب و ریک Rolsheim کوستا مسا, که جستجوهای محلی سواحل با آشکارساز فلز در بر داشت از دست رفته عروسی حلقه در حالی که اسکن ساحل در هفته های گذشته است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • آیتم های مختلف یافت می شود توسط ریک Rolsheim کوستا مسا, که جستجوهای محلی سواحل با آشکارساز فلز در روزی که او در بر داشت حلقه عروسی, بالا, چپ, پل Svoboda از دانا پوینت. Svoboda از دست خود را حلقه عروسی در حالی که در آب در Doheny دولت در دانا پوینت. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ریک Rolsheim)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ریک Rolsheim, سمت چپ, کوستا مسا, که جستجوهای محلی سواحل با فلزیاب, مذاکرات در مورد پیدا کردن حلقه ازدواج از پل Svoboda, راست, دانا نقطه به عنوان آنها ایستاده در Doheny دولت در دانا پوینت در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. Svoboda از دست خود را حلقه عروسی در حالی که در آب Rolsheim در بر داشت از دست رفته عروسی حلقه در حالی که اسکن ساحل در هفته های گذشته است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • پل Svoboda دانا نقطه نگه می دارد خود را حلقه عروسی است که او از دست داده در حالی که در آب در Doheny دولت در دانا پوینت در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. ریک Rolsheim کوستا مسا, که جستجوهای محلی سواحل با آشکارساز فلز در بر داشت از دست رفته عروسی حلقه در حالی که اسکن ساحل در هفته های گذشته است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • پل Svoboda از دانا پوینت در مورد از دست دادن خود را حلقه عروسی در حالی که در آب در Doheny دولت در دانا پوینت در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. ریک Rolsheim کوستا مسا, که جستجوهای محلی سواحل با آشکارساز فلز در بر داشت از دست رفته عروسی حلقه در حالی که اسکن ساحل در هفته های گذشته است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ریک Rolsheim, سمت چپ, کوستا مسا, که جستجوهای محلی سواحل با فلزیاب, مذاکرات در مورد پیدا کردن حلقه ازدواج از پل Svoboda, راست, دانا نقطه به عنوان آنها ایستاده در Doheny دولت در دانا پوینت در روز جمعه 31 ژانویه سال 2020 است. Svoboda از دست خود را حلقه عروسی در حالی که در آب Rolsheim در بر داشت از دست رفته عروسی حلقه در حالی که اسکن ساحل در هفته های گذشته است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در دانا پوینت مرد دیوانه وار جستجو شن و ماسه و گشت و گذار در آن روز در ماه اوت گذشته, اما با هیچ شانس.

شاید او فکر, Robbins Brothers حلقه او از زمانی که او ازدواج کرد همسر او سوزان نه سال پیش سقوط کرد در خانه – اما در یک رفت و برگشت از خانه تبدیل شده تا خشک شود.

ماه گذشت با انگشت حلقه باقی مانده برهنه — تا Jan. 27 زمانی که او یک e-mail از یک کوستا مسا مرد با استعداد و شور و شوق برای پیدا کردن از دست داده و طلا و جواهر.

شکارچی گنج

ریک Rolsheim به خاطر اهدای کردن شن و ماسه را از طریق یک بوجار به عنوان یک بچه با پدرش برداشت از تغییر است که می تواند در تدبیر.

در زمان او بود 10 او و پدرش تا به حال ساخته شده است ارزان فلزیاب از الکترونیک کیت. او شروع به جستجو برای طلا در شمال کالیفرنیا در طول سال های بعد از آن معدن به همراه دیگر کشورهای غربی.

“این یک تو رفتگی در دیوار, سرگرمی, بسیار, تو رفتگی در دیوار” گفت: Rolsheim, 69.

در وقت آزاد خود او را دوست دارد به ضربه ساحل به “شكار” را به عنوان او آن را به نام روز های اخیر بعد در حالی که ایستاده در شن و ماسه در Doheny دولت ساحل.

Rolsheim می داند اقیانوس راه ملوانان و یا خوانندگان جزئیات شرایط توصیف چگونه فصول و امواج و متفاوت تورم فواصل کمک “اسکراب شن و ماسه” کردن لایه های عمیق تر — تالار امواج و جزر و مد هل دادن باقی مانده تا دامنه های شنی و لگد زدن به مسائل به سطح.

“این همه در مورد شرایط” او گفت:. “وجود دارد هیچ گفتن جایی که آنها در نهایت آن را فقط یک چرخه حرکت از اقیانوس هیدرولوژی. اگر شما به علم آن وجود دارد یک روش برای مطالعه هر ساحل و آشنایی با ساحل در طول سال. بنابراین شما می دانید که در آن مسائل شوی تا بیشتر بنابراین شما می دانید که به کجا نگاه.”

Rolsheim متعلق به West Coast آینده نگر و شکارچیان گنج انجمن مستقر در باغ بیشه تنگ گره باشگاه که در دیدار ماهانه به مقایسه می یابد. بهترین گنجینه های هر ماه با پاداش نقره جمع آوری سکه ها.

او در بر داشت خود را به اشتراک گذاری حلقه ها در طول سال — ساده برخی از گروههای دیگر ادارات در الماس و ارزش هزاران دلار است.

همسرش, Leslie نشان می دهد که یک دفترچه یادداشت با تصاویر خندان مردم او پیوست با حلقه های خود را بیش از چند دهه.

ثبت نام برای ما خط ساحل, خبرنامه هفتگی خلاصه ای از اخبار و ویژگی های در مورد چگونه ساکنان شیراز ساحل در حال ایجاد روابط خود را تغییر محیط زیست است. مشترک شدن در اینجا.

Rolsheim تا عکس از مردم نما با او وجود دارد به تازگی درگیر زن و شوهر در آلیسو در ساحل لاگونا جایی که آنها خود را از دست داده مجموعه حلقه در نزدیکی آتش حلقه. یکی دیگر از عکس نشان می دهد یک زن در یک لباس شنای زنانه دوتکه کردن جزیره کاتالینا خندان در کنار Rolsheim پس از او در بر داشت او حلقه که تا به حال نورد بین یک ترک در اسکله هست و به آب است.

یک عکس نشان می دهد یک کیف پول با 50 دلار. او قادر به پیگیری کردن پدر و مادر مرد جوان به بازگشت آن را به صاحب آن است.

“وجود دارد یک حلقه الماس وجود دارد یکی دیگر از دشت طلا band,” او گفت: در روزهای اخیر اشاره کرد که در آن خوانندگان نشسته بر تخته موج سواری. “شما در خارج وجود دارد بالشتک و آنها می آیند. آنها در اعماق لایه های شن و ماسه و یا تسلیم در شن و ماسه جیب در نزدیکی سنگ و آنها وجود دارد برای 20 سال است. و یا آنها را در نوردید جنوبی تا پایان در سواحل پایین در سن کلمنت از اینجا. آنها سفر در مسافت های طولانی.”

Rolsheim به طور رسمی بخشی از حلقه یاب, اما این گروه Svoboda اولین تماس بعد از از دست دادن خود را در حلقه.

استن راس یک دوست Rolsheim را در پاسخ به Svoboda درخواست برای کمک. آنها سعی کردند دو swoops بالا و پایین ساحل, اما تا به حال هیچ شانس.

“ما scoured وجود دارد و هیچ چیزی یافت نشد,” Svoboda گفت.

شاید از آن خواهد شد به نوبه خود در طول ماه های زمستان هنگامی که جزر و مد بیشتر شدید, افشای بیشتر از ساحل که معمولا در زیر آب, راس پیشنهاد شده است.

حفظ ایمان

Svoboda دختر بین نژاد های مختلف احساس بد در مورد حلقه گمشده او را به طور منظم او را حلقه از کاغذ و مقوا و صدف.

“آن را مانند یک تکه از ما از دست داده بود” Svoboda گفت: از حلقه. اما او ایمان داشت که آن را در ساحل و جایی که آن را به نوعی پیدا کردن راه خود را به او.

سپس در ژانویه. 27 او موفق به دریافت یک پست الکترونیکی است که یک حلقه مانند او به دنبال پیدا کرده اند.

Rolsheim آمده بود را به ساحل با فلزیاب آخر هفته قبل از پشم شویی شن و ماسه برای کالاهایی که ممکن است در معرض با پایین جزر و مد.

او در سراسر حلقه و می دانستم که آن را منحصر به فرد. در تمام سال های خود را, او گفت که او تا به حال فقط یک بار از یک پالادیوم حلقه, نرم, نقره فلزی سفید. این یکی با الماس بود مطمئنا از دست رفته توسط مالک آن او نمیفهمد.

بنابراین او رسیده به خود را اکتشاف دوستان با درخواست, درخواست اگر قطعه ای از طلا و جواهر صدا آشنا است.

راس به عقب نگاه کرد و در log book از ماه پیش و در بر داشت Svoboda نام و شرح حلقه – یک بازی است.

“این افسانه” Svoboda گفت: در روزهای اخیر در همان کشش از ساحل که در آن او از دست حلقه. “این بی ارزش است.”

گمشده و پیدا

برای Rolsheim آن را تجاری در می یابد و غنی است.

“من یک ماهیت رقابتی به هر حال, بنابراین آن را فقط سرگرم کننده اگر شما در مورد یک حلقه گمشده” او گفت:. “من می توانید آن را پیدا کنید که در آن دیگران نیست. به طوری که بخشی از آن را. اما بازگشت حلقه به خصوص اگر آن را از دست داده است و برای یک مدت طولانی آن را واقعی خاص است.”

این لحظات است که باید او را نگه داشته و شکار برای چند دهه.

وجود دارد برخی از قطعات که باید بازداشته او را هر چند. وجود خلیج جانباز جستجو برای حکاکی سازمان دیده بان از دست رفته در این کشش از ساحل.

“من بوده ام به دنبال است. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که آن را نشان می دهد,” او گفت: باقی مانده خوش بینانه است.

و وجود یک ساحل نیوپورت مرد جستجو برای $35,000 الماس حلقه نامزدی خود را “نامزد آینده نگر” chucked به بندر آب در حالی که در یک دافی قایق.

“نیازی به گفتن نیست او هیچوقت ازدواج با او” Rolsheim گفت.

روز پس از تعطیلات بزرگ مانند چهارم جولای یا روز یادبود معمولا به ارمغان بیاورد فراوان گنده, او گفت:. بالاتر عیار قطعات طلا یافت می شوند اغلب زیر ویتنامی یا خاورمیانه تعطیلات.

روند مد نیز می توان تجزیه و تحلیل بر اساس آنچه یافت می شود – یا نه – در ساحل.

“مردم در سواحل غرب نمی پوشند به عنوان مقدار طلا و جواهر نمی,” او گفت:. “شما نمی بینید گردن زنجیر کنه. بیست سال پیش مردم با پوشیدن طلا بزرگ. در حال حاضر شما هرگز در سراسر زنجیره ای دیگر.”

Svoboda فکر خود را به طور موقت آواره حلقه کرد و گفت آن را حس می کند که آن را به سقوط کردن – آب سرد می تواند کوچک انگشتان دست کردن یک حلقه تمام اندازه چیزی که او می داند چرا که از زمان غواصی در زیر آب.

در حال حاضر او باعث می شود مطمئن شوید که به ترک اشیاء با ارزش خود را امن در خانه.

“من نمی گرفتن هر گونه طلا و جواهر در حال حاضر,” او گفت:. “این قانون هیچ حلقه به ساحل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de