چهارشنبه بیس بال خلاصه بازی: یوربا لیندا Toigo بازدید گرند اسلم; آلیسو Niguel برنده کوزه’ دوئل


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


خلاصه ای از اورنج کانتی بیس بال برجسته در چهار شنبه:

دین Toigo تا به حال حرفه ای-بهترین بازی برای یوربا لیندا روز چهارشنبه در یک 11-5 برنده بیش از دره عمیق و باریک در یک قرن کنفرانس مسابقات بازی در دره عمیق و باریک ،

Toigo یک کاربر پارچ و outfielder آمار یک گرند اسلم و سوار در پنج اجرا می شود برای ایرانی (4-4). تاریخ و همچنین پیروزی در تپه اجازه می دهد سه به دست آورده اجرا می شود بیش از 4 1/3 نوبت.

آستن Rustice سوار در دو اجرا در دو بازدید و رها Toigo بر روی تپه اجازه می دهد تنها با یک ضربه بیش از 2 2/3 نوبت بازی را به پایان برساند. تعقیب جونز به حال سه بازدید و اجرای batted در شماره 23 یوربا لیندا.

گرجستان غربی دولت متعهد یعقوب مک کلور تا به حال دو بازدید و ترجمه برای کانیون (3-5).


مربیان: ایمیل خود را نمره آمار و بازیکن برجسته به [email protected] برای ما شبانه highlights خلاصه.


در دیگر بازی های روز شنبه:

شماره 8 آلیسو Niguel 1, No. 6 دانا تپه 0: pitching اواز یا موسیقی دو نفری از اندرو Standen و کانر هیدن خالی دانا تپه به آلیسو Niguel پیروزی در ال دردو خانه استیک مسابقات است.

Standen تن به تن پنج نوبت و هیدن تن به تن دو نهایی برای Wolverines. UC San Diego مرتکب نوح Sudyka تا به حال سه بازدید برای آلیسو Niguel (6-3).

San Diego State مرتکب دانته جکسون تن به تن برای دانا تپه (4-4) و مجاز فقط یک اجرا.

دلفین ها برگزار خواهد شد سانتیاگو از کرونا در ال دردو خانه استیک بازی مسابقات شنبه ساعت 11 صبح

آلیسو Niguel آغاز خواهد شد دریا بازی لیگ با یک بازی خانگی در برابر No. 16, San Juan Hills در روز جمعه.

شماره 14 Servite 8, تاج, 0: Servite cruised به 8-0 برنده بیش از کرونا در بازی 2 از doubleheader در پارک بیس بال استادیوم در ارواین.

پس از یک پایگاه لود راه رفتن به Servite 1-0 شود USC signee برج دیده بانی Guillemette ضربه اجرا به ثمر رساند تنها به افزایش منجر به 2-0.

دانشجوی سال دوم Jarrod هوکینگ آمار قربانی پرواز و رابرت فرناندز ضربه اجرا به ثمر رساند تنها به Servite یک 4-0 سرب پس از یک زمین باز یافته.

اجرا و پشتیبانی زیادی برای دانشجوی سال دوم پارچ خاویر Cardenas سوم که چهار تن به تن shutout نوبت به دست آورده و برنده برای Friars (3-5).

Guillemette ضربه اجرا به ثمر رساند سه گانه در ششم به قرار دادن Servite پیش رو 6-0. هوکینگ سوار در دوم خود را اجرا کنید و بازی با یک و تیم دیویدسون ضربه اجرا به ثمر رساند دو برای قرار دادن Servite تا 8-0.

Friars از دست داد به تاج 4-3 در هشت نوبت در اولین بازی از doubleheader. متی Schavone آمار یک سه گانه و سوار در دو اجرا می شود برای Servite و لوقا Honikel سوار در یک اجرا با یک قربانی پرواز.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im