نیویورک — یک زن که می گوید: Harvey Weinstein raped او بود در شهادت ایستاده سهشنبه یک روز پس از او ناراحت است در حالی که در مواجهه با فیلم مغول وکلا که قاضی معلق او عبور از آزمون.

متهم آغاز شد سومین روز از شهادت با خونسردی دوباره بازسازی شد. او پاسخ کوتاه و غم انگیز, با هیچ کدام از غم و اندوه او نمایش داده می شود دوشنبه, زمانی که او sobbed به عنوان او را ترک دادگاه.

زن انتظار می رود که در موضع بسیار از روز سه شنبه به عنوان Weinstein وکلا ادامه کار پر زحمت بررسی ایمیل ها و شواهد دیگر آنها می گویند رنگ 34 ساله به عنوان یک دستکاری دروغگو که gritted راه خود را از طریق برخوردهای جنسی با Weinstein چرا که او لذت می برد قدرت پردازش دانستن او.

یکی از Weinstein وکلا دونا Rotunno از سر گرفته او cross-examination با خواندن بخشی از یک ایمیل به زن نوشت: به یک پسر که در آن او پیشنهاد کرد که رابطه او با Weinstein بود “اعتبار” خود را در یک راه است. این وکیل ادامه داد: متد مقابله با او با ارتباطات با Weinstein که به دنبال اتهام ضرب و جرح از جمله یکی که در آن او پرسید: “چه زمانی شما رایگان برای یک نوشیدنی ؟” و دیگری هنگامی که او از قبول دعوت Weinstein به جایزه اسکار مشاهده در نیویورک است.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار نام افرادی که می گویند آنها قربانیان تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. AP است خودداری نام اتهام تجاوز قربانی به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

دادند به اتهام تجاوز به زن در نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و از نظر جنسی آزار سابق “Project Runway” دستیار تولید میمی Haleyi که شهادت پیش از آن در دادگاه. او گفت: هر برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

در صبح دادگاه جلسه هیئت منصفه شنیده از دیگر حمایت از شاهد یک بازیگر که شهادت در مورد تحت فشار بودن توسط Weinstein به داشتن دست و پا سه راه برخورد جنسی با او و زن او را به اتهام تجاوز به.

Emanuela Postacchini 28 ساله بود به نام شهادت از اعتراض از Weinstein وکلا که استدلال شهادت بی ربط بود چون هیچ مدرکی وجود ندارد که او خود را مجبور در دو زن در این مناسبت.

زمان Postacchini است شهادت آمد و به عنوان یک شگفتی به دلیل Weinstein وکلا هنوز به پایان خود عبور معاینه تجاوز به عنف متهم بود که در موضع تمام روز جمعه و شنبه.

دادستان گفت: آنها خواستار Postachinni اول به خاطر او شده است انتظار برای شهادت به مدت دو روز و برای رفتن به لس آنجلس برای چهارشنبه استماع است.

Postacchini شهادت دادند که در فوریه 2013, زمانی که او 25, Weinstein تا به حال او را ملاقات و تجاوز به عنف متهم در یک هتل در لس آنجلس که در آن او تلاش برای متقاعد کردن زنان به داشتن رابطه جنسی با او.

Postacchini گفت: در طول برخورد به زن دادند به اتهام تجاوز را به حمام رفت و شد “گریه در موقعیت جنین در زمین است.”

در مقطع معاینه Weinstein وکیل دیمون Cheronis بارها و بارها خواسته اگر Weinstein یا مجبور به انجام هر کاری و هر بار او پاسخ داد که در حالی که او شخصا احساس نمی مجبور به انجام هر کاری “وضعیت مجبور شد.”

دادستان ها به دنبال مقابله با یک دفاع روایت است که متهم به حال یک رابطه رضایت با Weinstein که در آن او دستکاری شده او را از طریق برخوردهای جنسی چرا که او لذت می برد قدرت پردازش دانستن او.

این زن مدعی Weinstein به دام افتاده در نیویورک اتاق هتل در مارس 2013 و با عصبانیت دستور داد او را به عنوان او بود بیش از او و سپس مورد تجاوز قرار گرفته ،

او مدعی دادند در حال حاضر 67 تجاوز دوباره او را هشت ماه بعد در بورلی هیلز هتل که در آن او کار می کرد به عنوان یک آرایشگر. او گفت: Weinstein به او حمله کردند و پس از او به او گفت که او دوستیابی یک بازیگر.

اجازه می دهد Postachinni به این قاضی James Burke حکم داد که دادستان باید خود را محدود بازجویی به مشاهدات خود را از زن دیگر.

شهادت در دادگاه متوقف شد دوشنبه شب پس از آن که متهم Weinstein تجاوز به عنف شد و عاطفی در حالی که خواندن یک ایمیل گذشت در مورد سکس پیش از آن در زندگی خود. این بخشی از یک اعترافی طولانی ایمیل او ارسال به یک دوست پسر در سال 2014 در مورد رابطه او با Weinstein.

او گفت: او ادامه داد: دیدن دادند و ارسال او چاپلوس ایمیل پس از اتهام تجاوز به عنف در ماه مارس 2013 از آنجا که او نمی خواست او را به او آسیب برساند نوپای حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im