دادگاه غول رسانه Harvey Weinstein “یک تست از همدردی”—و Weinstein می خواهد شما.

برای ماه او ارائه شده درد خود را به ما اعطای یک بیمارستان-اتاق مصاحبه به فروشگاه خود رنج می برند و با استفاده از واکر در راه خود را در داخل و خارج از دادگاه است. خود را از دفاع تیم اتحاد استدلال او سزاوار همدردی خود را. از آنها خواسته قاضی اجازه دادند این جراح شهادت به تایید مشتری است “صدمه دیده و enfeebled.”

این درخواست ها برای شما دلسوزی هستند یادآوری است که همدردی نیست به صورت خودکار. نه هر کس می شود ما همدردی زمانی که آنها نشان می دهد ما درد خود را. که درد, سپس, ما به احتمال زیاد برای دیدن باور و در نهایت جایزه ما همدردی ؟ و چه کسانی که گرایش به معنی برای بهداشت و دادگاه عدالت ؟

به عنوان تروما روانشناسان ما صرف مقدار زیادی از زمان تحقیق در مورد تاثیر خشونت و چگونه بازماندگان درمان می شوند زمانی که آنها فاش. یکی از ما یک استاد روانشناسی و استادیار گروه روانشناسی. در مطالعه تروما و صمیمی خشونت ما آموخته اند که بسیار مورد که درد اعتقاد بر این است یا کافر.

درد تعصب در سیستم مراقبت های بهداشتی

سیاه پوستان که می گویند آنها در درد کمتر احتمال دارد به باور نسبت به سفید پوستان – این صادق است که آیا کسانی که در حال گوش دادن laypeople و یا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. که تعصب را تحت تاثیر قرار چگونه درد از بيماران موفق و درمان است.

همراه با هیسپانیک بین نژادهای شد به احتمال زیاد کمتر از سفید پوستان به دریافت بی دردی برای درد حاد در بخش اورژانس. در مکان های بسیار آنها باید دریافت دلسوز مراقبت از اقلیت های قومی بیماران درمان نشده رنج می برند درد در بالای هتک ابرو از نژاد پرستی.

یک جنسیت فرد نیز تاثیر می گذارد که چگونه ما خود را مشاهده و درد. بررسی 77 مطالعات نشان داده بودند به عنوان “هیستریک, عاطفی, شکایت, عدم تمایل به دریافت بهتر malingerers و جعل درد.” مردان ؟ آنها به عنوان “رواقی در کنترل است.” شاید مردان دیده می شد به عنوان اجتناب از مراقبت های بهداشتی و ساخت انتخاب مخاطره آمیز اما درد خود را به زوجیت بر روی آنها و یا احساسات خود را.

تعصب هنگامی که به دنبال عدالت

پس از خشونت ادراک از درد را ایجاد می کند معمای. از یک طرف تجارب خود را اغلب به حداقل برسد و یا برچسب به عنوان گسل های خود را. از سوی دیگر به طور گسترده ای برگزار شد اسطوره ها در مورد تجاوز به عنف چیست زنان به نمایشگاه درد خود را در راه حق در زمان مناسب به باور.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در نظر گرفتن این مطالعه محققان خار از طریق گزارش پلیس در حمله به موارد. یک کمبود قابل مشاهده پریشانی و صدمات به پلیس دلیل به اندازه کافی به این باور است که او حمله در سراسر موارد متعدد. به عنوان یک افسر پلیس توضیح داده شده در مطالعه دیگری “زمانی که آنها در حال جیغ و گریه و, شما می دانید و آنها نیمی لباس پوشیدن و شما می دانید که آنها می گویند آنها مورد تجاوز قرار گرفته را در اینجا و سپس شما می دانید.” Weinstein دفاع تیم اساسا به دنبال همان خط; آنها به نام شاهد به شهادت که گفته قربانیان ظاهر “طبیعی” پس از حمله. هنوز زنان متفاوت است در چگونه آنها واکنش نشان می دهند به تجاوز جنسی.

جامعه شناس Tressie McMillan Cottom در مقاله “سیاه قطع شده” توصیف آن این است: “زنان باید بار اثبات نه تنها حمله به اما که آنها سزاوار نیست به تجاوز شود.” که با مراقبت های بهداشتی زنان وظیفه با بررسی که درد خود را مهم است.

فرهنگی و خیانت و ضربه تئوری توضیح می دهد که چگونه زنان به حاشیه رانده شده پرداخت قیمت اضافی زمانی که آنها تجربه خشونت در دست مردان به حاشیه رانده شده. این است که در داخل گروه خشونت—برای مثال زمانی که یک مرد سیاه و سفید جنسی ضرب و جرح یک زن و یا دختر.

ضمنی با این نوع از خشونت فرهنگی است و خیانت. قرار همبستگی بین بازمانده و مجرم در برابر نیروهای تبعیض را شکسته است.

برای نگه داشتن این درک دست نخورده, سیاه, زنان انتظار می رود برای پوشش برای مردان سیاه و سفید که سوء استفاده از آنها. به طوری که آنها در سکوت رنج می برند—در غیر این صورت جامعه سیاه و سفید در حال حاضر آسیب نژادپرستی است impugned.

نویسنده و بازمانده شانل میلر داستان نشان می دهد مردم اغلب همدردی با مهاجمان—در مورد یک جوان مرد سفید, براک ترنر. او به عنوان مارکوپولو در خاطرات: “من نمی دانم که اگر یک زن مست بود که خشونت رخ داده است و او نمی تواند جدی گرفته شود. من نمی دانم اگر او مست بود که خشونت اتفاق افتاده است و مردم او را ارائه همدردی.” در طول این دوره از دادستان که منجر به ترنر بودن مجرم در سه فقره میلر فکر چه رفتار قابل قبول بود برای یک قربانی: “اگر شما تخت شما بی تفاوت. بیش از حد خوش بین هستید شک دارم. اگر شما گریه شما هیستریک. بودن بیش از حد عاطفی شما را غیر قابل اعتماد است. اما درک شما بی پیرایه.”

دادند و خود را از دفاع تیم را حفظ خواهد ساخت خود را در مورد دادگاه افکار عمومی. درخواست های خود را یک یادآوری است که همدردی است که اغلب با توجه به قدرتمند را تکذیب کرد اما برای کسانی که کمتر ممتاز.

زمانی که آنها از آن همه شما باید انجام دهید این است که به اطراف نگاه کنید تا ببینید که درد است که نادیده گرفته یا رد کرد. احتمالا این خواهد بود که یک زن و یا فرد از رنگ. شناخت و اعتقاد درد خود را ضروری است برای این کار از شفا و عدالت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de