‘ما در مبارزه با این’: گروه های خشم بیش از DeVos ‘برش’ Title IX حمایت از بازماندگان خشونت های جنسی

گروه های حمایت است که حمایت از بازماندگان از آزار و اذیت جنسی و تجاوز هستند و تعهد به مبارزه با قوانین فدرال را به اثر در ماه اوت حاکم چگونه تمام دولتی و خصوصی ایالات متحده در مدارس از جمله موسسات آموزش عالی باید در پاسخ به اتهامات مربوط به دانش آموزان است.

“ما نمی خواهد اجازه دهید DeVos موفق به نیاز مدارس به همدستی در آزار و اذیت, تبدیل عنوان نهم از قانون محافظت می کند که همه دانش آموزان به یک قانون است که محافظت از معتادان و harassers.”
—فاطمه Goss گورهای NWLC

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قوانین جدید برای عنوان IX—ایالات متحده آمریکا قانون است که میله های جنسی مبتنی بر تبعیض در آموزش و پرورش هر برنامه یا فعالیت دریافت بودجه فدرال—پرده برداری شد روز شنبه توسط وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به جای اوباما-دوران راهنمایی او به حالت تعلیق در سپتامبر سال 2017 پس از دیدار با “مردان حقوق” قرار گرفتند.

نسخه نهایی خو قطعات DeVos’ پیشنهاد قانون جایگزین از نوامبر 2018 که منتقدان را محکوم کرد به عنوان “بی عاطفه و غیر اخلاقی است.” بازمانده گروه حفظ کند که قوانین جدید هنوز به ناحق تقویت حقوق متهم و را دلسرد گزارش از سوء رفتار جنسی.

فاطمه Goss گور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنان مرکز قانون (NWLC) هشدار داد در بیانیه ای که اگر این قوانین جدید مجاز به اثر “بازماندگان خواهد بود را تکذیب کرد, خود را به حقوق مدنی و دریافت پیام با صدای بلند و روشن است که وجود دارد هیچ نقطه ای در گزارش حمله.”

“ما حاضر به بازگشت به روز هنگامی که تجاوز به عنف و آزار و اذیت در مدارس نادیده گرفته شد و زیر فرش جاروب” اعلام Goss) ، “و ما اجازه نمی DeVos موفق به نیاز مدارس به همدستی در آزار و اذیت, تبدیل عنوان نهم از قانون محافظت می کند که همه دانش آموزان به یک قانون است که محافظت از معتادان و harassers. ما در مبارزه با غیر قانونی این قانون در دادگاه.”

Goss گور’ هشدار در مورد چگونه DeVos’ قوانین جدید می تواند تاثیر بازماندگان و وعده را در سیاست فدرال در دادگاه تکرار شد و در بیانیه ای از Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست است “نفرت” و “نقطه مقابل آنچه که به عنوان نهم در نظر گرفته شده بود برای انجام گفت:” گوپتا. او هشدار داد که اگر این قوانین اثر آنها را به سکوت دانش آموزان شده اند که در معرض سوء رفتار جنسی و محدود کردن فرصت های آموزشی.

“این همه بخشی از این دولت تلاش مداوم به تضعیف حقوق مدنی از دانش آموزان” گوپتا اضافه شده است. “همه دانش آموزان شایسته یک محیط آموزشی رایگان از تبعیض جنسی و خشونت است. ما با متحدان ما برای مبارزه با این قانون و ارسال آن به زباله دانی.”

کلرادو دادستان کل فیل Weiser بی درنگ اعلام کرد که دولت خود را به چالش سیاست فدرال که تضعیف مدارس abilitites به اتخاذ سیاست های سختگیرانه تر. وایزر ایالت همچنین هشدار داد که قوانین جدید “تهدید به جلوگیری و یا مانع از قربانیان از آمدن به جلو و گرفتن عدالت و حفاظت از آنها سزاوار است.”

به نیویورک تایمز گزارش داد روز شنبه در DeVos’ تعمیرات اساسی مدرسه عنوان IX رسیدگی شد که مفصل در بیش از 2000 صفحات:

مقررات جدید باریک تعریف آزار و اذیت جنسی و نیاز دانشگاه به نگه دارید زندگی می کنند جلسات که در طی آن دانشجو قربانیان و عاملین را می توان متقابل مورد بررسی قرار گرفت برای به چالش کشیدن اعتبار خود را. قوانین نیز محدود به شکایات که مدارس موظف به بررسی تنها به آن واصل شده از طریق یک فرایند رسمی آورده و به توجه مقامات با اقتدار به اقدام اصلاحی.

مدارس نیز مسئول بررسی تنها قسمت داده اند در برنامه ها و فعالیت های. و آنها را باید انعطاف پذیری را انتخاب کنید که مدارک استاندارد به استفاده از برای پیدا کردن دانش آموزان مسئول سوء—”مزیت شواهد” یا “روشن و شواهد قانع کننده.”

برای پیدا کردن یک مدرسه از نظر قانونی مجرم برای اتهامات نادرست آنها را باید ثابت “به عمد بی تفاوت” در انجام فرامین به ارائه پشتیبانی به قربانیان و بررسی شکایات نسبتا.

DeVos در مورد سیاست جدید در یک ویدیو و گفت: در بیانیه ای که آن را “نیاز مدارس به عمل در راه معنی دار برای حمایت از بازماندگان از سوء رفتار جنسی بدون به خطر انداختن مهم پادمان برای اطمینان از عادلانه و شفاف روند.”

وزارت آموزش و پرورش قاب توسعه به عنوان DeVos مصرف “تاریخی اقدام به تقویت Title IX حمایت برای همه دانش آموزان” و برجسته است که “مقررات جدید می آید پس از سالها گسترده تحقیقات دقیق شور و مشورت و بحرانی ورودی از بازماندگان طرفداران دروغ متهم به دانش آموزان و مدیران مدارس عنوان نهم هماهنگ کنندگان و مردم آمریکا از جمله بیش از 124,000 comments.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دانش خود را IX پروژه اشاره کرد در یک سری از توییت چگونه سیاست “راهنمایی ترازو به نفع [از] نام معتادان و محافظت دانشگاه ها و خط پایین خود را.”

در حالی که سیاست شد و مورد استقبال برخی از جناح راست محوطه سازمان منتقدان را متهم به وزیر آموزش و پرورش از “برش” Title IX حمایت برای بازماندگان و ابراز خشم و انزجار خود را در توییتر با هشتگ #DearBetsy و #HandsOffIX:

برخی از منتقدان ناودان DeVos برای رونمایی از مدتها انتظار تغییر سیاست در میان coronavirus همه گیر است که توقیف بسیاری از مدارس در سراسر کشور باقی مانده از این سال تحصیلی.

“بتسی DeVos و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مرده در ساخت مدارس بیشتر خطرناک برای همه—حتی در جهانی همه گیر” گفت: Goss) ، “انتشار این قانون در طول چالش های بی سابقه ای از Covid-19 پرده اخلال مجموعه ای از اولویت ها.”

گوپتا موافقت. “این بی وجدان” او گفت: “برای انجام این کار به عنوان دانش آموزان و موسسات دست و پنجه نرم کردن با آموزش و یادگیری در طول بحران بهداشت عمومی.”

در یک بیانیه مشترک چهار شنبه, ایالات متحده قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler (D-n. y.) و خانه آموزش و پرورش و نیروی کار رئیس کمیته بابی اسکات (D-Va.) گفت: “این نگران کننده است که به جای تمرکز بر کمک به دانش آموزان و مربیان و نهادهای مقابله با Covid-19 گیر این [آموزش و پرورش] بخش اتلاف وقت با ارزش نهایی یک قانون است که تضعیف حمایت برای ایمنی دانش آموزان.”

“در حالی که این بخش را اعلام کرد قصد بود برای تضمین دادرسی برای کسانی که متهم به سوء رفتار جنسی واقعی اثر آن حکومت خواهد بود برای تضعیف حمایت از دانش آموزان تضعیف پاسخگویی برای مدارس و آن را مشکل تر برای بازماندگان به دنبال جبران” اضافه شده Nadler و اسکات. “هر دو زمان و ماده از این قانون غیر قابل قبول هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de