ولز فارگو به پرداخت $3B به حل و فصل پروب به حساب های جعلی

توسط Ken شیرین آسوشیتد پرس

ولز فارگو موافقت جمعه به پرداخت 3 میلیارد دلار برای حل و فصل مدنی و کیفری تحقیقات طولانی در حال اجرا و عمل به موجب آن کارمندان شرکت باز میلیون ها غیر مجاز از حساب های بانکی به منظور دیدار با غیر واقعی اهداف فروش.

پس جعلی-حساب رسوایی به نور در سال 2016 چاه است پرداخت میلیاردها دلار جریمه به دولت فدرال و تنظیم کننده خورند مدیره آن دیده می شود و دو نفر از مدیران ارشد و دیگر مدیران سطح بالا ترک این شرکت است.

به 3 میلیارد دلار پرداخت شامل 500 میلیون دلار مدنی پرداخت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواهد شد که توزیع این بودجه برای سرمایه گذاران که نهفته ولز رفتار است.

قبل از رسوایی شکست ولز فارگو در نظر گرفته شد به یک استرلینگ شهرت در میان بانک های بزرگ است. بانک با اشاره به شاخه های آن به عنوان “فروشگاه” و یک بار تا به حال سیاست تلاش برای به دست آوردن هر ولز فارگو مشتری به هشت محصولات مالی با شرکت

ولز فروش سیاست تحت فشار قرار دادند توسط مدیریت ارشد بودند تهاجمی و غیر واقعی است. کارکنان بانک شد berated برای ساخت نفخ فروش سهمیه است که در نهایت منجر به بسیاری از کارکنان gaming ولز فارگو فروش سیستم به منظور پاسخگویی به این مصنوعی اهداف فروش. برای مثال تعدادی از ولز فارگو مشتریان ویژه سالمندان امضا شد تا برای بانکداری آنلاین زمانی که آنها دسترسی به اینترنت است.

“به سادگی قرار داده ولز فارگو داد و ستد خود را سخت به دست آورده شهرت برای کوتاه مدت سود و آزار بی حد و حصر تعداد مشتریان در طول راه” گفت: آمریکا وکیل نیک هانا برای منطقه مرکزی کالیفرنیا در یک بیانیه آماده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>