“ما آماده برای هر زمان که’ می گوید: مادورو به عنوان ونزوئلا قول نیروی دریایی اسکورت برای محافظت از نفت ایران نفتکش از ما تهدیدات

“ما آماده برای هر زمان که گفت:” رییس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, روز چهارشنبه خود را به عنوان کشور وزارت دفاع اعلام کرد آن آغاز خواهد شد با استفاده از کشتی های جنگی نیروی دریایی به اسکورت نفت ایران نفتکش به بندر نگرانی دولت ایالات متحده سعی خواهد کرد به تداخل با تحویل بسیار مورد نیاز سوخت به آمریکای جنوبی.

با توجه به Agence France Presse:

در اوایل ماه آوریل ارتش ایالات متحده گفت که افزایش آن هوشیاری و استقرار کشتی های جنگی در اقیانوس در نزدیکی ونزوئلا با این استدلال که وجود دارد افزایش جرم و جنایت سازمان یافته.

وزیر دفاع ولادیمیر Padrino لوپز گفت که زمانی که ایران وارد اقیانوسی منطقه اقتصادی—200 مایل دریایی از خط ساحلی— “آنها استقبال خواهد شد” توسط ونزوئلا دریایی کشتی ها و هواپیماهای جنگی.

نه ونزوئلا و نه Padrino گفت: زمانی که این کشتی که با توجه به گزارش های مطبوعاتی شماره پنج و میره از ایران در گذشته روز خواهد رسید.

هر چند ونزوئلا دارای یکی از بزرگترین ذخایر نفت در جهان محدود آن زیرساخت برای تصحیح بنزین باعث می شود آن را بیشتر وابسته به واردات است. افزایش تنش ها بر سر ایران محموله یک روز پس از ایالات متحده آمریکا اعمال مجموعه ای جدید از تحریم ها علیه ایران در روز چهارشنبه و به عنوان برگ برنده دولت همچنان موضع متخاصم در برابر هم تهران و کاراکاس.

هفته گذشته گزارش زیر که آمریکا تهدید به دخالت و یا “آزار و اذیت” تانکر حمل بنزین به ونزوئلا وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف با ارسال نامه ای به سازمان ملل دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار آمریکا به دور از هر گونه اقدامات است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در این نامه با توجه به بیانیه وزارت امور خارجه ایران ایران و ایران را رد کرد “غیر قانونی خطرناک و تحریک آمیز” تهدید به عنوان یک شکل از “دزدی دریایی” قرار می دهد که صلح و امنیت بین المللی در معرض خطر است. ظریف همچنین “تاکید کرد که آمریکا باید تسلیم قلدری در صحنه جهانی و احترام به قانون در حقوق بین الملل به ویژه حمل و نقل رایگان در دریاهای آزاد است.”

به طور جداگانه معاون وزیر امور خارجه برای امور سیاسی سید ایلام ابلاغ به ایالات متحده در دسترس از طریق کانال های دیپلماتیک که به خاطر ایران-Venezeula روابط هستند “کاملا مشروع و قانونی” هر گونه تلاش برای تداخل با تحویل نفت خواهد بود نقض آشکار قوانین بین المللی و هشدار داد هر گونه تهدید در برابر تانکر توسط ایالات متحده آمریکا را “ملاقات کرد, با ایران را فوری و محکم پاسخ.”

به عنوان مارک فیتزپاتریک نوشت: مسئول Statecraft روز چهارشنبه “آن خواهد بود بسیار غیر معمول و تحریک آمیز برای نیروی دریایی ایالات متحده برای جلوگیری و هیئت مدیره ایران در دریاهای آزاد اما نه کاملا بدون سابقه.” فیتزپاتریک گذاشته چند ممکن است حالات و یا توجیه که ایالات متحده ممکن است تلاش چنین بی پروا حرکت در دریاهای آزاد:

Former U. s. 5th Fleet, فرمانده, معاون دریاسالار جان میلر مظنون است که این تانکر احتمالا باید در هیئت مدیره نیروی حفاظت از پرسنل سپاه. این را کشتی “بازی منصفانه” او گفت: تحت ایالات متحده تعیین سپاه در سال 2019 به عنوان یک “سازمان تروریستی خارجی.” سال 2001 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی بود که تصویب vis-à-vis کسانی که مسئول 9/11 حملات خود را علیه آمریکا گسترش یافته است که به طور گسترده اعمال می شود به هر گروه تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی شد و اعلام کرد توجیهی برای ژانویه 3 قتل های هدفمند فرمانده نیروی قدس سپاه, فرمانده, قاسم سلیمانی.

دیگر قابل تصور توجیه قانونی برای ممنوعیت خواهد بود اگر مجلس ملی ونزوئلا رئیس جمهور ژوئن Guaido به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده و برخی از 50 کشور دیگر به عنوان حاکم مشروع این کشور به درخواست ایالات متحده کمک در تصرف کشتی اگر آنها وارد ونزوئلا آبهای سرزمینی. در حالی که آن را کمی هم از لحاظ سیاسی برای Guaido به چنین ستیز حرکت دخالت یکی از دستیاران خود را در یک bungled تهاجم ونزوئلا سازمان یافته توسط ایالات متحده آمریکا نیروهای ویژه جانبازان در اوایل ماه مه نشان می دهد که تسهیل آمریکا تلاش برای جلوگیری از این کشتی ها از تخلیه روغن است که در داخل قلمرو امکان پذیر است.

برای فیتزپاتریک افزود که این امر می تواند “بی معنی” برای ایالات متحده به تداخل با تحویل.

“این خواهد بود محکوم تقریبا هر کشور دیگری در جهان به عنوان یک سوء استفاده از قدرت ایالات متحده” او هشدار داد و اضافه کرد که “ممنوعیت خواهد به ایران زمینه را برای اقدامات تلافی جویانه در برابر نظامی ایالات متحده و یا دارایی های غیر نظامی در هر نقطه در جهان در یک زمان و مکان از آن انتخاب” و خطر باز شدن “کل یک جبهه جدید در یک جنگ اعلام نشده” است که کشیده در سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im