“ما در حال خیره به ورطه”: Unhinged تهمت تجمع در کلرادو برجسته مخاطرات 2020 از انتخابات ناظران می گویند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در کلرادو اسپرینگز پنج شنبه شب انداخت به تیز امداد خبر از 2020 انتخابات ریاست جمهوری ناظران گفت: پس از تماشای رئیس جمهور شوخی در مورد باقی مانده در 26 سال شکایت دارند که جایزه اسکار بهترین تصویر رفت به کره جنوبی فیلم, goad مخاطبان خود را به booing نو جوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg جین تا بیگانه ستیزی در برابر مهاجران مستند نشده و بیشتر.

“ما در حال خیره به ورطه ایم” Vox‘s هارون Rupar که برجسته بسیاری از لحظات عجیب و غریب از این تجمع و ابراز امیدواری کرد که این کلیپ را به عموم “حس سهام از سال 2020 انتخابات است.”

“من نمی خواهم به کسی زنگ” را نوشت نیویورکر‘s سوزان گلاسر به عنوان او را تماشا رویداد “اما رئیس جمهور است که در حال حاضر خواندن ‘نظرسنجی’ پس از ‘نظرسنجی’ در مبارزات انتخاباتی خود تجمع برای اثبات او برنده مناظره در سال 2016. او همچنین شکایت در مورد براد پیت و کره جنوبی فیلم برنده اسکار است و او نمی برد زمان ‘مرد سال.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن رالی آمد فقط 24 ساعت پس از دموکرات ها رقابت به رئیس جمهور در انتخابات عمومی در زمان مرحله در لاس وگاس برای نهمین دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

“چند روز در 10, 14, 18, 22 سال when i’m gone, هنگامی که ما را ترک و در 26 سال یا بیشتر آنها در حال رفتن به از دست ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه شب.

تهمت استفاده می شود راهپیمایی خود را در داخل Broadmoor جهان عرصه را به مسخره چندین سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری از جمله تاجر میلیاردر مایکل بلومبرگ و بهداشت ، ctq (D-Minn.).

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“او خفه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Klobuchar تقلید یک دهان بندکردن حرکت در حالی که گرفتن کراوات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بیهوده گویی در مورد رسانه ها و روزنامه نگاران—که از او به عنوان “در میان اکثر افراد متقلب”—و شکایت دارند که Thunberg نامگذاری شد زمان‘s “شخص سال” بیش از او.

رئيس جمهور در کلرادو اسپرینگز تجمع بخشی از یک سه رویداد نوسان است که به پایان خواهد رسید در نوادا جمعه یک روز قبل از دولت دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی. نوادا حزب جمهوری خواه لغو آن ریاست جمهوری اولیه حزبی در سپتامبر گذشته اساسا توزیع مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیروزی بدون رای.

با توجه به دنور پست “را به عنوان بسیاری به عنوان 20000 نفر رفتند به شهر در پای قله پیکس برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Broadmoor جهان عرصه که دارای کمتر از نصف این تعداد است.”

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری به خود جلب کرد نزدیک به 11,500 به تجمع در دنور یکشنبه شب.

“مبارزه ما این است که در مورد چند موضوع اساسی و در بالای لیست است که نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت: در طول این رویداد. “ما نمی توانیم همچنان به رئیس جمهور است که یک پاتولوژیک دروغگو است که در حال اجرا یک دولت فاسد که هیچ سرنخی چه اساسی ایالات متحده آمریکا است که در مورد که یک پسر قلدر است که توسط یک نژادپرست است که یک جنسیتی که ای است که یک مذهبی طرفدار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>