غرب فراوان مرد چهره دوم جعل شارژ در 2 روز

فارمینگتون — اتهامات جدید بودند ظ روز شنبه برابر وست خوب ومهربان که دادستان ها می گویند اقدام شده است به عنوان یک مرد باهم در ایالت یوتا برای بیش از یک دهه است.

رابرت سینکلر Argyle, 35 متهم شد در 2 دادگاه منطقه با سرقت با فریب و دوم-مدرک جرم و جعل یک سوم جرم درجه. همسرش, Mayra Gregoria Argyle, 31, از لیتون ذکر شده در اسناد دادگاه به عنوان یک متهم مشترک.

Davis County دادستان باید نسبت Argyle به فرانک Abagnale سابق باهم که مطرح شده به عنوان یک پزشک خلبان وکیل و قانون فدرال مجری. داستان او بود که پایه و اساس فیلم “گرفتن من اگر شما می توانید.”

Argyle اخیرا محکوم به قانون تمرین بدون مجوز و دارای چندین دیگر تقلب و جعل موارد یا در حال حاضر در برابر او و یا هنوز در انتظار به گفته دادستان. او متهم شده بود در اوایل این هفته با جعل نامه از قربانی در یکی از خود را در جریان پرونده های جنایی ادعا Argyle شده بود که به دروغ متهم کرده است.

آخرین اتهامات متهم Argyle از دستور خود در طول تماس از Davis County زندان به سپرده یک چک جعلی.

دادستان اشاره کرد در اتهامات جدیدی که از آنها بررسی شده است Argyle برای بیش از یک سال است.

“Argyle ادعا کرده است که یک استنفورد تحصیل وکیل و شغل امن به عنوان مثل از طریق معنی جعلی. از طریق subpoenaed سوابق من را تایید کرد که رابرت Argyle تا به حال هرگز یک رابطه, آنچه با دانشگاه استنفورد. من از طریق آنلاین جستجوهای اجتماعی و رسانه ای حرفه ای است که رابرت ادعا کرد که او با این نسخهها کار و یا کار کرده برای گوگل به عنوان یک وکیل” شارژ اسناد وزارت امور خارجه.

“من مواجه می شوند هر گونه شواهد نشان می دهد که رابرت همیشه با حضور هر دانشکده حقوق در مقطع کارشناسی به پایان رسید کار مجاز بود و عمل به قانون در هر کشور و یا هر کسب و کار مشروع یا قانونی تجربه با وجود رزومه رابرت ارائه کرده است او ادعا می کند در اجتماعی و حرفه ای رسانه ها و وب سایت کسب و کار. شواهد در این مورد نشان می دهد که رابرت مرتکب تقلب برای تقریبا یک دهه در یوتا” اتهامات دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net