صنعت پیش نویس قانون (HB 4615) که نافرمانی مدنی در برابر یک خط لوله و یا دیگر سوخت های فسیلی پروژه یک جنایت در حال حرکت از طریق West Virginia قوه مقننه.

مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته را برگزاری یک جلسه در قانون فوریه 10 سال 2020 در 8:30 am.

هشت نفر از نه co-حامیان HB 4615 دریافت کرده اند جمعی $48,050 در مبارزات انتخاباتی سهم از نفت و گاز و برق و راه آهن ،

تریسی توپ از Hedgesville, West Virginia شده است که منجر به یک ائتلاف از شهروندان در برابر کوه نورد لوله گاز که از طریق کاهش شرقی تکدی. او برنامه ریزی برای ایجاد پنج ساعت رانندگی به دولت ساختمان کاپیتول در چارلستون برای دوشنبه شنوایی و راه اندازی Facebook صفحه حوادث.

“این ‘Critical Infrastructure Protection Act’ خواهد عمل به سکوت کسانی از ما که نظارت و اعتراض پروژه خط لوله و دیگر زیرساخت های گاز” توپ گفت. “رهبران در چارلستون کار می کرد به زور خط لوله و پشم سنگ کارخانه ما در اینجا در شرق تکدی در برابر مقاومت شدید.”

“در حال حاضر قوه مقننه است که در تلاش برای ایجاد نافرمانی مدنی در اعتراض به زیرساخت های گاز یک جنایت مجازات یک تا سه سال و یا جریمه نقدی از $1000 یا بیشتر. این لایحه همچنین جرم ‘توطئه’ توسط سازمان هایی که حامی نافرمانی مدنی و خوب سازمان 5000 $یا بیشتر. چنین جریمه می ورشکسته کوچک گروه های زیست محیطی.”

“ویرجینیایی غرب ارزش حقوق خود برای آزادی بیان و انجمن به عنوان اعطا شده به ما تحت قانون اساسی است. ما نه برای قوه مقننه در نظر گرفتن این حقوق به دور است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

رهگیری گزارش سال گذشته که آمریکا سوخت و پتروشیمی تولید کنندگان قدرتمند لابی های گروهی نقش مهمی در تدوین قانون مشابه که معرفی شده در بیش از 20 متحده است.

“در ماه ژوئن جرثقیل مورگان یک معاون ارشد فدرال و امور نظارتی در AFPM صحبت در انرژی و مواد معدنی قانون بنیاد کنفرانس در واشنگتن دی سی در توضیح نقش خود را در گروه تجارت بازی های برگزار شده است در جرم تظاهرات” رهگیری گزارش شده است.

“James G. سیل یک همکاری با شرکت حقوقی, Niki & Moring لابی عمل, معرفی, مورگان به عنوان” نزدیک درگیر در تهیه مدل قانون شده است که توزیع به قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور است. شرکت کنندگان در این مراسم دریافت نسخه ای از لایحه مدل به نام Critical Infrastructure Protection Act, توزیع از طریق آمریکا قانونی شورای بورس یک محافظه کار و غیر انتفاعی است که در خدمت به عنوان یک پیوند برای شرکت های بزرگ لابی برای نویسنده قالب قوانین است که پس از آن با حمایت دولت و قانونگذاران وابسته به الک.”

در غرب ویرجینیا, Sierra Club قرار دادن یک بیانیه گفت: این قانون پیشنهادی را “سکوت شهروندان در قانون اساسی حقوق مربوط به آزادی بیان و آزادی انجمن ها.”

“این لایحه به دنبال سپر ثروتمند سوخت های فسیلی شرکت از انتقاد و اعتراض” گروه گفت. “شرکت raiders این قانون خواهد shield هستند همان کسانی هستند که توقیف ویرجینیایی غرب زمین از طریق برجسته دامنه منازعه ساخت جنس بنجل زیرساخت به مقصد به شکست و ترک مالیات دهندگان از دولت ما با خطرناک ظروف سرباز یا مسافر و اقتصادی خراب کردن. در حال حاضر آنها می خواهند برای مجازات افرادی که در اعتراض به خط لوله در سرزمین خود و کسانی که صحبت کردن در مورد آسیب انجام می شود به سلامت خود و خانواده و یا آینده خود را.”

“در حال حاضر وجود دارد قوانین حفاظت از زیرساخت ها در محل این شرکت در حال حاضر تمام پول آنها نیاز به خرید خود را به آزادی بیان است. این لایحه به دنبال سکوت و مجازات کسانی که بیشترین آسیب افراط از این شرکت ها و زیرساخت های آنها تحمیل بر سرزمین ما. ما در مخالفت با این جزوه به گاز و نفت و صنایع زغال سنگ در هزینه حقوق ما. این قلدری آن را خلاف قانون اساسی و آن را در سازمان ملل-آمریکایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im