وستلیک تندر احساس “سرخوشی” به عنوان پیشروی آنها به قهرمانی دور از فارغ التحصیلی جام

فارمینگتون — 2020 دبیرستان پسران فوتبال فصل قرار بود یک ویژه برای Westlake تندر.

آمدن به فصل چند تیم تا به حال به اندازه خوش بینی است که آنها می توانند ادعا برای اگر نه برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور. تندر شدند منحصر به فرد است که آنها تا به حال یک ارشد-لادن تیم پر از ورزشکاران که بازی کرده بود باشگاه فوتبال با هم برای سال. آنها نبرد-آزمایش بیش از حد به لطف بازی در همیشه دشوار منطقه 4. و آنها فاقد انگیزه, پس از back-to-back-to-back دور اول مسابقات دولت خارج می شود بیش از سه سال گذشته است.

برای همه خوش بینی فصل شروع نمی شود دقیقا راه تندر می خواستم هر چند. آنها شروع سال 3-0 اما آنها هرگز کاملا در سطح آنها می خواستند.

“در پیش فصل ما واقعا نمی شد بازی ما بهترین” ارشد ژاک Lifferth گفت. “مردم شروع به شک ما گفت: ما overhyped.”

سپس فصل به تعویق افتاد, با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. دبیرستان پسران فصل فوتبال بود که در نهایت به لغو در مجموع و تندر رویای یک دولت عنوان ناپدید شد اما بعد از ظهر جمعه در میراث حوادث, مرکز آنها با هم دوباره بازی فوتبال.

و در پایان از 80 دقیقه از بازی آنها تا به حال به دست آورده خود را یک آخر بازی.

وستلیک شکست موری اسپارتها 2-0 جمعه در یکی از دو نیمه نهایی ترکیب هیرو در پمپ تقسیم 2020 فارغ التحصیلی جام. Liffereth و فابریس Aitken هر گل برای تندر — آلن پارکر تا به حال پاک کردن ورق در هدف — که خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که حتی اگر فارغ التحصیلی جام نیست دولت مسابقات آن است که تا حد زیادی قدردانی است.

“ما فقط به طور کامل دامن زده به این شانس را به بازی دوباره” سر مربی همین Bastian گفت. “تمام بهار همه پسران ما فقط حلق آویز در. ما رو امیدوار و سپس آنها را برآب ما رو امیدوار است تا دوباره و سپس آنها نقش برآب شد و سپس پس از آن (فصل) لغو شد همه بچه ها اجازه دهید پایین. نیمی از تیم سالمندان است. این شانس را به می آیند و بازی دوباره آن فوق العاده است.”

“همه ما فوق العاده هیجان زده به عقب بر گردیم در این زمینه و حداقل چیزی” Lifferth گفت. “این همان است که دولت مسابقات اما از آن است که یکی دیگر از مسابقات به بازی و دیگر شانسی برای برنده شدن نشان می دهد که چگونه ما می تواند بازی کند.”

زمانی که ایران برای اولین بار در مورد فارغ التحصیلی جام او احساس “سرخوشی” و Westlake یکی از اولین تیم به ثبت نام. لحظه UYSA (یوتا جوانان فدراسیون فوتبال گفت: خوب بود به پیش برو و عمل تندر اولین کسانی بودند که به این زمینه است.

“این UYSA به ما اجازه تماس با بازیکنان در سه شنبه پس از مراسم یادبود روز سهشنبه است و ما در این زمینه گفت:” باستین. “ما در خارج وجود دارد به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند ما را در جریان بوده است هر روز هفته برای دو هفته.”

آن را پرداخت کرده است به عنوان رعد و برق در حال حاضر در بازی های قهرمانی داشتن جان سالم به در استخر بازی و یک بازی حذف. عنوان بازی که گودال Westlake در برابر گوشه دره عمیق و باریک, شارژر, میله میله برای ساعت 8 صبح صبح روز شنبه و در حالی که یک برنده نخواهد بود کاملا همان عمل بالا بردن هوا دولت جایزه قهرمانی در ورزشگاه ریو تینتو آن هنوز هم ميانگين جهان است.

“این یک معامله بزرگ” گفت: Bastian.

در حالی که دو ماه و یک هفته ای از مسابقات باید عوارض خود را گرفته — “شما می توانید ببینید این مسابقات با پوشیدن روی آنها کمی” باستین گفت. “آنها در حال گرفتن سخت تنگ و خسته” — تندر اما انجام آنچه آنها را به انجام.

“ما آمده ایم به این مسابقات و نشان داده شده که چگونه ما می توانیم بازی” Liffereth گفت. “ما نشان داده ایم که در سطح ما بازی می توانید در.”

همه که باقی می ماند این است که یک پیروزی نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im