“ما نقل مکان کرد و سوزن” اما به مراتب بیشتر از کار را به انجام می گویند ترقی خواهان به عنوان بایدن-ساندرز پانل پرده سیاست طرح

وحدت نیروهای وظیفه تشکیل presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز پرده برداری گسترده حزب پلت فرم توصیه های جمعه که—در حالی که در حال سقوط کوتاه از جاه طلبی مترقی در تعدادی از مناطق از آب و هوا به بهداشت و درمان بود و تحسین به عنوان گام های مهمی به سمت پررنگ و فقط سیاست دستور کار است که مسابقات به شدت از لحظه ای.

“هنوز کار بیشتری برای انجام به فشار دموکرات ها به عمل در مقیاس بحران آب و هوا.”
—Varshini Prakash طلوع جنبش

“ما نقل مکان کرد و سوزن زیادی به ویژه در, عدالت زیست محیطی و بالا بردن بایدن جاه طلبی” گفت: طلوع آفتاب حرکت از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Varshini Prakash عضو بایدن-ساندرز آب و هوا نیروی کار. “اما هنوز کار بیشتری برای انجام به فشار دموکرات ها به عمل در مقیاس بحران آب و هوا.”

آب و هوا پانل—شرکت-ریاست Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و وزیر سابق امور خارجه آمریکا—توصیه می شود که حزب دموکرات متعهد به “از بین بردن آلودگی کربن از نیروگاه های 2035” انبوه گسترش سرمایه گذاری در منابع انرژی پاک و “دستیابی به net-zero انتشار گازهای گلخانه ای برای تمام ساختمان های جدید تا سال 2030.”

در یک سری از توییت شنبه شب Ocasio-کورتز—سرب حامی خانه سبز جدید مقابله با وضوح اشاره کرد که آب و هوا نیروی کار “اصلاح 15 سال خاموش بایدن را هدف قبلی به صورت 100% انرژی پاک.”

“البته مانند هر تلاش مشترک مناطق وجود دارد از مذاکره و سازش گفت:” نیویورک از حزب دموکرات. “اما من معتقدم که آب و هوا نیروی کار تلاش معنی و اساسا بهبود بایدن مواضع.”

110 صفحه از توصیه های سیاست (pdf) از شش تا هشت فرد وحدت نیروهای وظیفه در آموزش و پرورش, اقتصاد, عدالت کیفری, مهاجرت, تغییر آب و هوا و بهداشت و درمان با هدف شکل دادن به مذاکرات بیش از 2020 دموکراتیک پلت فرم در حزب کنوانسیون ماه آینده.

ساندرز گفت که در حالی که “نتیجه نهایی چیزی نیست که من یا من از هواداران می خواهم نوشته ام به تنهایی وظیفه نیروهای ایجاد یک سیاست خوب طرح حرکت خواهد کرد که این کشور در حد مورد نیاز مترقی جهت و قابل ملاحظه ای بهبود زندگی خانواده های کارگر سراسر کشور ما است.”

“وظیفه نیروهای ایجاد یک سیاست خوب طرح حرکت خواهد کرد که این کشور در حد مورد نیاز مترقی جهت و قابل ملاحظه ای بهبود زندگی خانواده های کارگر سراسر کشور ما است.”
—سن. برنی ساندرز

“من مشتاقانه منتظر به کار با معاون رئیس جمهور بایدن برای کمک به او برنده این کمپین” ورمونت سناتور افزود: “و به حرکت این کشور رو به جلو به سمت اقتصادی و نژادی و اجتماعی و زیست محیطی عدالت است.”

بایدن برای تشویق نیروهای وظیفه “برای کمک به ساخت یک جسورانه تحول پلت فرم برای ما و برای کشور ما است.”

“من عمیقا سپاسگزار برنی سندرز برای همکاری با ما برای متحد کردن حزب ما و ارائه واقعی تغییر پایدار برای نسل های آینده گفت:” معاون رئیس جمهور سابق.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در زندگی یا مرگ ماده اصلاح امریکا را ناکارآمد بیمه درمانی خصوصی سیستم—یک موضوع که در آن ساندرز و بایدن درگیر شدند بارها و بارها در طول دموکراتیک اولیه فرایند—وحدت وظیفه نیروی تأیید بهداشت و درمان به عنوان “یک حق” اما نه در آغوش مدیکر برای همه امضا سیاست تخته از سناتور ورمونت ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

به جای پانل توصیه می شود ساختمان در قانون مراقبت مقرون به صرفه با ایجاد یک گزینه سرمایه گذاری در مراکز بهداشتی و درمانی و کاهش هزینه داروهای تجویزی توسط, اجازه دولت فدرال به مذاکره قیمت. نیروی کار نیز تایید ساخت تمام Covid-19 تست درمان و بالقوه واکسن رایگان و گسترش مدیکید برای مدت زمان بیماری همه گیر.

“این همیشه یک بحران است که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها هیچ یا ناکافی بیمه سلامت—اما در یک بیماری همه گیر آن را به طور بالقوه فاجعه بار برای بهداشت عمومی” وظیفه نیروی نوشت.

Dr. Abdul El-Sayed سابق میشیگان فرمانداری نامزد و ساندرز-منصوب عضو بهداشت و درمان نیروی کار گفت که با وجود عمده اختلافات پانل “آمد و به توصیه هایی که به عملکرد یکی از مهمترین و مترقی دموکراتیک کمپین سیستم عامل در تاریخ—هر چند ما بیشتر و در عین حال برای رفتن.”

ناظران و گروه های حمایت نیز تحسین وحدت نیروهای وظیفه برای معرفی ایجاد یک پستی سیستم بانکی حمایت ممنوعیت برای سود منشور مدارس و پایان دادن به استفاده از زندانهای خصوصی و تحمیل 100 روز مهلت قانونی برای اخراج “در حالی که انجام یک مقیاس کامل مطالعه بر روی شیوه های فعلی برای توسعه توصیه هایی برای تبدیل و اجرای سیاست ها و شیوه ها در یخ و CBP.”

Marisa فرانکو مدیر مهاجر گروه حقوق Mijente گفت: در بیانیه ای که “رفتن به این نیروی کار مذاکرات ما می دانستیم که ما باید به فشار بایدن گذشته از منطقه راحتی خود را به آشتی با جرائم گذشته و به حک کردن یک مسیر جدید رو به جلو است.”

“دقیقا کاری است که ما انجام unapologetically گفت:” فرانکو یک عضو از مهاجرت نیروی کار. “برای سال Mijente همراه با گسترده تر مهاجر جنبش حقوق مبارزه کرده است به تغییر شکل روایت در اطراف مهاجرت به سمت نژادی عدالت و تمرکز این خواسته است. ما انتظار می رود بایدن و حزب دموکرات به پیاده سازی آنها را در تمامیت خود را.”

“وجود دارد هیچ قصد بازگشت” فرانکو اضافه شده است. “نه یک اینچ گام است. ما باید فقط رو به جلو حرکت از اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>