‘چه تقلب اقتصاد به نظر می رسد مانند,” می گوید ساندرز به عنوان بازار سهام برخوردار است بهترین ماه در 33 سال با وجود 20%+ نرخ بیکاری

در حالی که یک رکورد 20.5 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و یک سوم از مردم قادر به پرداخت اجاره و یا وام مسکن تا پایان ماه گذشته بازار سهام در ماه آوریل آن لذت قوی ترین ماه از سال 1987—دوباره حمایت مشترک نقد است که وال استریت ثروت همان است که سلامت اقتصادی.

بازار سهام شده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه گیری برای سلامت کشور است, اما به عنوان طرفدار مالیات بر ثروت گروه وطن پرست میلیونرهای در توییتر نوشت جمعه “بازار سهام است نه اقتصاد.”

میانگین صنعتی داو جونز رسید بیش از 300 امتیاز در باز جمعه در حالی که S&P 500 و Nasdaq ادامه داد: به طور پیوسته بالا رفتن از یک نقطه کم در اواخر ماه مارس زمانی که ایالات متحده در سراسر کشور اعمال اقتصادی آتن.

داو نیز با افزایش 250 امتیاز درست پس از وزارت کار ایالات متحده منتشر شد آن مه شغل گزارش روز جمعه که نشان داد یک مقام رسمی نرخ بیکاری از 14.7% به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. اقتصاددانان تخمین می زنند که از جمله افرادی که شغل خود را از دست در دو هفته گذشته و افرادی که در زمینه بیکاری واقعی نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد بالاتر از 20 درصد است.

در New York magazine, اریک Levitz نوشت که نامتجانس واکنش وال استریت به بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که نزدیک به یک پنجم آمریکایی ها از کار است که با توجه به اقتصاد است که سود شرکت ها جلوتر از کارگران است.

“قبل از همه گیر, ضربه, e-commerce شد جابجایی خرده فروشی ها به جای انبار کارگران و فرسایش نیروی کار را قدرت چانه زنی شد و قرار دادن فشار رو به پایین در بخش خدمات حقوق و دستمزد” نوشت Levitz.

آمازون برای مثال صرف میلیون ها دلار در هر سال لابی گری نمایندگان مجلس برای تصویب قوانین است که آن را آسان تر برای به حداکثر رساندن محصول خود را تحویل توانایی های خود را به عنوان ارزان به عنوان امکان پذیر است هل دادن به گسترش حداکثر طول کامیون و برای تصویب خودمختار تحویل وسایل نقلیه.

“این شرکت بیشترین ایمنی بدن از سازندگان: از فضای عمومی و به میزان کمتر از کاهش طبقه کارگر قدرت خرید—سرمایه-تکنولوژی فشرده شرکت—در حال حاضر تخمگذار ادعا می کنند به یک آستین ، به اشتراک گذاری از S&P 500 قبل از coronavirus آمار ما سواحل” Levitz نوشت.

افرادی که قادر به سرمایه گذاری به شدت در بازار سهام به عنوان ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار “در نظر…نیست و از دست رفته تماس با واقعیت—حقوق صاحبان سهام ارزش به سادگی دیگر بستگی به عملکرد جامعه,” او اضافه شده است.

تعدادی از ترقی خواهان در رسانه های اجتماعی نوشت که وال استریت عملکرد در میان همه گیر نشان می دهد که اقتصاد باید “اساسا” تغییر به یکی که با این نسخهها کار برای کار خانواده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این چیزی است که یک تقلب و فساد اقتصادی به نظر می رسد مانند” سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) نوشت.

بهارات Ramamurti عضو کنگره نظارت کمیسیون سابق و مشاور اقتصادی ایالت الیزابت وارن (D-جرم.), نوشت که کنگره و فدرال رزرو باید محور کار مردم در تلاش خود را برای ارائه کمک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به جای تمرکز بر propping تا شرکت های بزرگ است.

“ما می توانید انجام دهید بهتر از یک بازیابی کند برای کارگران در حالی که سرمایه ریباند در هفته” نوشته Ramamurti. “این بحران در معرض ترک در پایه و اساس اقتصاد ما. به جای papering بیش از آنها را ما باید رفع آنها در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im