چه یوتا زندانی زندان برای گفتن در مورد کشف ادعایی دولت تقلب

سالت لیک سیتی — یوتا, زندان, زندانی که ادعای آغاز تحقیقات فدرال و طرح دعوی در دادگاه در برابر چند دولت عدالت کیفری سازمان متهم آنها را به طور غیر قانونی از پذیرش میلیون ها دلار کمک مالی و پول محرک در دفاع از اقدامات خود را از تلفن همراه خود را.

رجینالد ویلیامز 59 در بیانیه ای گفت: این هفته که او می داند نه همه هیجان زده است که یک زندانی کشف تقلب ادعا شده میان سازمان های واگذار شده برای اطمینان از آزادی و عدالت است. او گفت که او “کاملا آگاه” از اپتیک اما که او نباید سرزنش کرد.

“تمرکز باقی می ماند و باید در این مقامات که خیانت به اعتماد عمومی” با توجه به این بیانیه.

از باراک اوباما در ایالت یوتا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت و 18 فعلی و سابق دولت مدیران در مارس ادعا آنها ساخته شده نمایندگی های کاذب — که از جمله آنها مشاغل از دست رفته و یا از دست دادن شغل به کاهش بودجه در جهت به دست آوردن و در ادامه به دریافت U. s. Department of Justice کمک های مالی.

قوه مقننه ایالت یوتا اختصاص پول کافی برای پرداخت حقوق کارمندان این سازمان پرداخت فدرال و اعطای پول به طرح دعوی در دادگاه می گوید. در برخی موارد سازمان تا به حال مازاد بودجه.

کمیسیون کیفری و دادرسی ویژه نوجوانان دریافت بیش از 17 میلیون دلار از طریق DOJ ادوارد بایرن یادبود عدالت کمک گرانت برنامه بازیابی آمریکا سرمایه گذاری مجدد قانون برنامه و اینترنت جنایات علیه کودکان نیروی کار ادامه برنامه از سال 2009 تا 2011. برخی از دلار اختصاص داده شد به صورت متحده تلاش در پی از سال 2008 بحران اقتصادی است.

کمیسیون تقسیم شده پول در مقادیر کوچکتر به یوتا دادستانی کل یوتا وزارت امنیت عمومی یوتا وزارت اصلاحات اداری دادگاه و نوجوانان عدالت خدمات.

دولت فدرال به دنبال یک مقدار نامعین خسارت از جمله بین $11,181 و $22,363 برای هر نقض ادعاهای دروغین عمل می کنند.

یوتا دادستان کل شان ریس گفت که او در نظر دارد به شدت در دفاع از مقامات دولتی به نام شکایت.

اشتباهات ممکن است در اعطای روند اما این تصور که همه آنها درگیر در طولانی مدت توطئه برای فریب دادن دولت فدرال است که نه تنها دور از ذهن اما به سادگی اشتباه ریس گفت.

ویلیامز که محکومیت حبس ابد برای تشدید تجاوز جنسی و سرقت تشدید اولین بار وارد این اتهامات به عنوان یک افشاگر اطلاعاتی در یک طرح دعوی در دادگاه علیه دولت در سال 2015 است. طرح دعوی در دادگاه منجر به تحقیقات فدرال و DOJ مصرف بیش از این مورد است.

او آگاه شد از جعلی انجام در حالی که مشغول به کار در زندان فروشگاه چاپ و رعایت اصلاحات کارکنان پرداخت می شود با اعطای وجوه نقض شرایط و ضوابط اعطای جوایز با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در بیانیه خود ویلیامز گفت: او نظر خود را یک دولت ناظر و نه صرفا یک خلاف کاران سرمایه گذاری در این قانون که حق او را به یک بخش از هر گونه مجازات و یا هزینه های دولت را جمع آوری.

“یک بار دیگر به دلیل COVID-19 همه گیر و در نتیجه رکود اقتصادی یوتا دریافت میلیاردها دلار کمک هزینه فدرال پول است. سوال در حال حاضر مطرح شده در مورد عدم شفافیت در رابطه با خرید قرارداد” با توجه به این بیانیه.

ویلیامز تماس هر یک از این مبارزات در مسابقه برای فرماندار این بیانیه می گوید. هر چند او تعجب نیست که او هنوز برای دریافت هر گونه پاسخ او نگران آن است که هیچ یک از نامزدها باید دفاع و پشتیبانی تبدیل شدن به “یوتا مبارزه با فساد و قانون و نظم فرماندار.”

ویلیامز همچنین باعث می شود یک مورد برای آزادی از زندان گفت که او باید از 20 سال پیش با توجه به یوتا صدور حکم کمیسیون ماتریس.

او در توصیف خود را به عنوان یک مدل زندانی که اجتناب از مواد مخدر و الکل و سلاح و حمله برای بیش از 30 سال است. او گفت که او دریافت کرده است چهار دانشگاه, مدارک تحصیلی از جمله کارشناسی در مدیریت بازرگانی. او گفت: تکمیل کرده است موظف به برنامه های درمانی.

با توجه به بیانیه ویلیامز معتقد است که به دلیل تحقیقات موثر مهارت های او توسعه یافته برای متقاعد کردن DOJ به شکایت دولت و نگه دارید و مقامات مسئول باید وجود داشته باشد “شکی نیست” که او یک دارایی و کمک به جامعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im