آنچه در مورد مسلح اعتراض ؟

تغییر دهید. در حال حاضر.

من که دریافت و درک نماد بسته بندی شده گرما. یک تفنگ می گوید: منظور ما از کسب و کار. اما این نماد متوقف می شود به عنوان به زودی به عنوان ماشه کشیده است. آنچه مسلح معترضان باد می تواند با یک تلخ حال و روز جنگ و خون آغشته توهم تغییر دهید.

کشور و جهان شده اند در میان اجتماعی قیام برای ماه گذشته و نیم مشتعل توسط پلیس وحشیانه به قتل جورج فلوید. این تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی ساختاری شده اند نژادی متنوع و در اکثر موارد (به جز برای پلیس) غیر مسلح. اما این تغییر. مسلح سیاه معترضان را آغاز کرده اند حضور خود را شناخته شده است. بنابراین باید مسلح سفید counterprotesters.

“ما می خواهیم تغییر که واقعا در رفتن به طور دائم به ما کمک کند. ما نمی خواهیم [هر] تغییر کوچک ما می خواهیم برخی از تغییرات واقعی است.” پس گفت: یکی از سازمان دهندگان نمی F**king اطراف ائتلاف اشاره در مصاحبه با رادیو فردا این ناکارآمدی حقوق مدنی راهپیمایی پس از دهه 1960 است. NFAC led اعتراض این گذشته چهارم جولای در سنگ کوه پارک در گرجستان است. چند صد عمدتا سیاه و سفید عمدتا مسلح به مردان و زنان با راهپیمایی نمادین مؤتلفه “پارک” است که ویژگی های زیادی کنده کاری از Robert E. Lee استون وال جکسون و جفرسون دیویس در چهره کوه و سایت بازگشت و در سال 1915 از تولد دوباره از Ku Klux Klan. راهپیمایی صلح آمیز بود و هیچ رویارویی با supremacists.

اما وجود دارد یک رویارویی مسلح اما خوشبختانه بدون خشونت—در پایه یکی دیگر از یاد مؤتلفه نقطه عطفی در تاریخ 4 ژوئیه. این در ریچموند پایتخت ویرجینیا که در آن یک مجسمه Robert E. Lee شده است تحت محاصره در حالی که برای در حال حاضر و معترضان خواستار حذف آن صرف تعطیلات آخر هفته کمپینگ در مجسمه را در نقاشی های دیواری-پوشش های پایه.

به عنوان هانا Allam با اشاره به در, NPR مخالفان به این علت نیز حضور داشتند: “یک جمع به شدت مسلح و سفید مردان—برخی از شاخص های دوم و جنگ داخلی در برخی خواستار سفید ethnostate. سخنرانی های خود بودند اساسا آشکارا نژادپرستانه نسخه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه و زاری در کوه راشمور یادبود ملی جمعه در مورد از دست میراث و سقوط مجسمه.”

اما او در ادامه به توجه داشته باشید که اسلحه باشگاه در منطقه ریچموند “گرد هم آمده اند برای حفاظت از اعتراض سایت. آنها خود را یک عامل بازدارنده—دفاعی و نه تهاجمی حضور دارند.” حضور خود او می گوید که بحث برانگیز در میان معترضان اما اکراه پذیرفته شده است.

و سپس در صبح روز 4 ژوئیه به Bugaloo پسران مسلح به مردان سفید پوست در پیراهن هاوایی—نشان داد و ایستاد در مقابل ساختمان کاپیتول. دیگر سنتی-نوع سفید supremacists به آنها پیوست و فقط به عنوان سخنرانی در مورد برای شروع یکی دیگر از گروه پیوست و آنها را به عنوان به خوبی.

“سپس از اطراف گوشه” Allam می نویسد: “یک گروه مسلح سیاه معترضان نشان داد تا بسیاری از همان کسانی که گشت لی سایت. اسلحه toting سیاه ایستاده بود در سراسر خیابان را از اسلحه toting سفید است.”

اسلحه طرفداران خود را در مورد بحث حق دفاع از خود را دارند اما بیشتر هدف از علنا حمل اسلحه است که به یک نمایش عمومی از جدیت.

اما به جای ساده مسلح بن بست نفرت گردند و به عقب و جلو در سراسر خیابان—رهبر Bugaloo پسر 19 ساله جوان مرد عبور از خیابان و معرفی خود فراخوانی در همبستگی با آنها در حمایت از متمم دوم. سیاه پوستان عبور از خیابان با او و گروه مخلوط با هم. و سپس با توجه به Allam چیزی واقعا حقیقی اتفاق افتاده است:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“در یک نقطه و یک مرد در یک پیراهن هاوایی و تاکتیکی دنده آرزو همه خوشحال چهارم جولای و رهبری جمعیت—سفید ناسیونالیست های Boogaloo پسران سیاه و سفید تفنگ گروهی—در یک سورئال تفسیر ‘امریکا ، اما هماهنگی زودگذر بود.” به عنوان به زودی به عنوان سفید گرایان در زمان میکروفن و شروع به صحبت کردن در مورد سفید “نسل کشی” . . . خوب, وحدت, جای تعجب نیست, سقوط از هم جدا.

شگفتی های Bugaloo پسران طرفه با مسلح خود را سیاه و برادران و شروع به فریاد چیزهایی مانند “سفید برتری است.”

همه از آن به نظر می رسد نشان می دهد . . . من در واقع هیچ ایده چه چیزی به جز که در این خورش از تغییر ملت است که در, ممکن است پیچیده تر از هر کسی متوجه می شود. شاید وجود یک نیروی بزرگتر از نفرت است که نفوذ چندگانه طرف این جنبش برای تغییر.

اما Allam به ارمغان می آورد تا یک هشدار زمانی که یک فرد مسلح سیاه از معترضان خواسته Bugaloo رهبر Mike Dunn: “چه کسی به تنظیم اگر هر چیزی می پرد؟”

“ما فقط امیدوارم که آن را نمی کند” دان گفت.

به عبارت دیگر همه چیز در حال فرار هستند.

که من اضافه کردن یک بیت از داده ها را از, از همه جا, فاکس کسب و کار اخبار: “بیش از 2.3 میلیون دلار اسلحه فروخته شد در ماه ژوئن یک 145 درصد افزایش از سال قبل.” با توجه به اخبار سایت حدود 2,387,524 اسلحه فروخته شد در ماه ژوئن گذشته این چهارمین ماه متوالی است که در آن فروش تفنگ شده اند تا در مقایسه با سال گذشته است. “کارشناسان” ویژگی فروش سنبله به ناآرامی در رفتن وجود دارد خارج وجود دارد, سایت بیسار به ما اطلاع.

اسلحه طرفداران خود را در مورد بحث حق دفاع از خود را دارند اما بیشتر هدف از علنا حمل اسلحه است که به یک نمایش عمومی از جدیت. حامل, بعد از همه, دارای قدرت زندگی و مرگ در دست او. من نماد و من به اضطرار مطلق از زمان تظاهرات: ما باید بپذیریم و کفاره برای ما نژادپرست تاریخ پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تجدید نظر حفظ نظم اجتماعی. ما باید انجام دهید در حال حاضر. این است که زندگی یا مرگ وضعیت.

اما یک تفاوت وجود دارد بین حمل اسلحه و استفاده از آن—در واقع تمام تفاوت در جهان است. به عنوان به زودی به عنوان ما ماشه ما dehumanized دشمن و به جنگ رفته است. هنگامی که ما به جنگ هیچ کس برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im