آنچه آمریکایی ها می گویند در مورد پلیس و مسابقه

سالت لیک سیتی — مسابقه سن و دیدگاه های سیاسی همه تحت تاثیر قرار چگونه آمریکایی ارزیابی عملکرد اجرای قانون و سیستم قضایی و اینکه آیا مردم از نژادهای مختلف درمان می شوند به همان اندازه.

اکثر آمریکایی ها می گویند جواب این است که نه آنها و نه بر اساس چندین نظرسنجی که قاب این سوال را در راه های مختلف.

اکثریت آمریکایی ها بر این باورند ترین پلیس به طور کلی عمل در جهت منافع عمومی. اما آنها همچنین بر این باورند پلیس درمان سفید آمریکایی ها بهتر از آمریکایی های سیاه و سفید.

نژاد نیز تحت تاثیر برداشت از افسران پلیس. سیاه افسران هستند احتمال بیشتری برای مشاهده تظاهرات قلبی درخواست برای تغییر نسبت به anti-تلاش پلیس در مقایسه با همتایان سفید. و آنها کمتر به احتمال زیاد برای دیدن کشنده برخورد بین پلیس و مردم از رنگ به عنوان “حوادث جدا.”

بیش از افراد مسن, بزرگسالان جوانتر بیشتر در شک و تردید است که عدالت برابر است بدون در نظر گرفتن مسابقه. که صادق است در وابستگی های سیاسی بیش از حد.

محافظه کاران کمتر انتقادی از پلیس نسبت به لیبرال ها.

یک نظرسنجی CBS منتشر شده در هفته گذشته یافت نزدیک به 80 درصد از آمریکایی ها بر این باورند سفیده دریافت درمان بهتر توسط پلیس. در سراسر نژادها 57 درصد موافق این مورد. دموکرات ها بیشتر ببینید تفاوت در درمان مبتنی بر نژاد نسبت به جمهوری خواهان که بیشتر باور مردم درمان همان.

کسانی که در میان یافته های حاصل از نظرسنجی های انجام شده بیش از چهار سال گذشته که نگاه پلیس و سیستم دادگاه در نظر افراد مختلف نژادی و قومی در حال درمان است.

“مسابقه شده است جنبه مهمی از تاریخ کشور ما ، بدیهی است که نژاد بوده است در مرکز اعتراض در نسل های قبلی — 1960s و جنبش حقوق مدنی” گفت: کیم پارکر مدیر اجتماعی گرایش پژوهش برای حزبی مرکز تحقیقات پیو که به بررسی مسائل مربوط به پلیس و گسترده تر نظام حقوقی برای سال. “این مسئله ما به نظر می رسد به بازگشت به دوباره و دوباره و در حال حاضر ما شاهد آن هستیم در بیان این اعتراضات چگونه تجربیات از سیاه پوستان و سفید پوستان و اسپانیایی تبارها و آسیایی می تواند متفاوت در سراسر عرصه های مختلف زندگی”است.

پلیس برخورد

در برابر پس زمینه از سراسر کشور تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس های حزبی مرکز تحقیقات پیو منتشر شد خلاصه ای از آن تحقیقات اخیر در مسابقه و اجرای قانون از جمله عمده مطالعات در سال 2016 و 2019. در میان نکات برجسته:

  • در حالی که سفید و لاتین افسران می گویند برخورد با پلیس که در پایان مرگ سیاه آمریکایی ها “حوادث جدا” 57 درصد از افسران می گویند کسانی که حوادث هستند “نشانه هایی از گسترده تر مشکل است.” سیاه افسران بیشتر apt به دیدن تظاهرات بیش از مرگ و میر مردم سیاه در طول پلیس برخورد به عنوان واقعی تلاش برای تغییر سیستم از به عنوان نشانه ای از ضد پلیس تعصب خلاصه گفت.
  • اکثر افسران در سال 2016 توصیف رابطه بین پلیس و اعضای جامعه خود را به عنوان “خوب” یا “عالی” هر چند کمتر از گفت همان روابط با سفید پوستان و آسیایی ها یا اسپانیایی.
  • سیاه, بزرگسالان بیشتر از سفید پوستان می گویند که آنها بوده ام ناعادلانه متوقف شده توسط پلیس به دلیل نژاد یا قومیت (44 درصد در مقابل 9%).

سوال در مورد چگونه نسبتا مأموران اجرای قانون درمان سیاه آمریکایی ها تا قبل فلوید را با مشخصات بالا مرگ در مینیاپولیس در مه 25. و تفاوت در ادراک و تجربه بازگشت برخی از, بیش از حد, پیو گزارش داد.

در آوریل پیو در بر داشت نزدیک به 8 در 10 آمریکایی ها به طور کلی احساس حداقل “یک مقدار عادلانه” از اعتماد به نفس است که پلیس عمل می کنند در بهترین منافع عمومی است. کمتر سیاه و سفید آمریکایی ها توافق در 56%. سفیده توافق بیشتر در 84%, در حالی که 74 درصد از اسپانیایی به توافق رسیدند.

که گزارش منتشر شد ژوئن 5 اشاره کرد که “این نمایش ها — و گسترده نژادی و قومی شکاف در نظرات — کمی تغییر کرده بود بیش از قبل چند سال.”

اما جوانتر از بزرگسالان آمریکایی ابراز نگرانی در مورد آنچه که آنها درک تفاوت در درمان مبتنی بر نژاد با توجه به پارکر. او گفت: در حالی که تظاهرات در سراسر کشور شامل آمریکایی را در تمام سنین “وجود دارد به نظر می رسد بسیار سنگین غلظت بزرگسالان جوان است که به شدت درگیر در این موضوع است. … من واقعا شیفته و علاقه مند به دنبال این نسل الگو و ببینید که اگر این نسل جوان در حال رفتن به مرتب کردن بر اساس از جلو و بقیه جمعیت همراه با آن است.”

یک نسل تغییر

این بررسی نشان داد جوان سیاه آمریکایی ها بودند که بسیاری از شک و تردید از پلیس. فقط نیمی از آمریکایی های سیاه و سفید زیر 55 گفت: آنها تا به حال “حداقل یک مقدار عادلانه از اعتماد به نفس در پلیس به عمل در جهت منافع عمومی” نوشت: مطالعه نویسنده هانا Gilberstadt. که در مقایسه با 68 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید یک عدد شبیه به دو سوم از جوان سفید و اسپانیایی بزرگسالان که گفت که.

مرکز پژوهش های پیشین تفاوت نه فقط سن اما توسط حزب سیاسی. در یک 2019 بررسی نزدیک به 9 در 10 سفید و دموکرات ها گفت: مردم سیاه درمان نسبتا کمتر از سفید پوستان توسط پلیس و یا در سیستم عدالت کیفری در حالی که نزدیک به فقط 4 در 10 جمهوریخواهان به توافق رسیدند.

پارکر اشاره کرد یک نسل تغییر وجود دارد بیش از حد.

“ما حتی در داده ها است که در میان جمهوری خواهان نسل جوان می ایستد جدا از نسل های قدیمی تر از جمهوری خواهان. بنابراین من فکر می کنم که نشان می دهد اگر افراد جوان نگه داشتن بر روی آن نظرات ما به احتمال زیاد برای دیدن تغییر در آینده” پارکر اضافه شده است.

Mercedes McKinley and other protesters listen during a rally at Washington Square in Salt Lake City on Saturday, June 6, 2020. Their intent was to show the struggles of the black community and the support of local law enforcement.
مرسدس بنز مک کینلی و دیگر معترضان گوش دادن در طول یک تظاهرات در میدان واشنگتن در شهر سالت لیک در شنبه 6 ژوئن 2020.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

“آخرین زن و شوهر از عمده مطالعات فقط مرتب کردن بر اساس تأکید تجارب مختلف که سیاه پوستان و سفید پوستان در آمریکا را در سراسر عرصه های مختلف — و نه فقط در برخورد با پلیس و نظام عدالت کیفری اما در سایر زمینه های زندگی نیز در اشتغال و مسکن است. ما دیده ایم در تحقیقاتی که ما انجام داده ایم در رفاه اقتصادی از آمریکایی ها در سراسر نژاد های مختلف و گروه های قومی وجود دارد که شکاف درآمد و ثروت است. در تحقیقات ما یک مضمون مشترک در سراسر بدن از کار شده است متفاوت تجربه است که سیاه پوستان و سفید پوستان و اسپانیایی تبارها و آسیایی را در سراسر عرصه های مختلف جامعه” او گفت: Deseret News.

نگرانی های رو به رشد

“که پیدا کردن نشانه یک تغییر قابل توجهی در مقایسه با زمانی که با واکنش در سال 2014 به پلیس قتل غیر مسلح سیاه پوست در فرگوسن میسوری و نیویورک. شش سال پیش 43 درصد توصیف این مرگ و میر به عنوان نشان دهنده مشکلات گسترده تر در پلیس در حالی که 51 درصد آنها را دیدم به عنوان حوادث جدا” نوشته اسکات کلمنت و دن Balz, برای واشنگتن پست.

یک نظرسنجی توسط Axios-ایپسوس انجام شده هفته پس از فلوید مرگ گفت: 77 درصد از سفید آمریکایی و 69 درصد از آمریکایی ها به طور کلی اعتماد اجرای قانون “به نگاه کردن برای بهترین منافع شما و خانواده خود را.” تنها 36 درصد از آمریکایی ها به توافق برسند.

به طور مشابه, Monmouth University نظرسنجی یافت 76 درصد پاسخ دهندگان بر این باورند نژادی و تبعیض قومی است که یک مشکل بزرگ در آمریکا; 7 درصد می گویند این یک مشکل نیست. و بسیاری مورد بررسی گفت: خشم در مورد سیاه و میر در دست افسران پلیس که موجب اعتراض است “به طور کامل توجیه” هر چند آنها اغلب با مخالفت برخی از معترضان ،

مخلوط نظرات

با وجود انتقاد از پلیس پیو تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها به پلیس نمرات بالا برای استانداردهای اخلاقی. اما وجود دارد شارپ تضاد. نزدیک به سه چهارم از مردم به طور کلی نرخ پلیس بالا و یا بسیار بالا در استانداردهای اخلاقی در حالی که بیش از نیمی از 52 درصد از بزرگسالان گفت که.

شکسته سن 61 درصد از بزرگسالان 18 تا 29 به پلیس بالا و یا بسیار بالا علائم بر استانداردهای اخلاقی در حالی که 83 درصد از افراد مسن به حداقل نمرات بالا. دوباره تفاوت معنیداری بين جمهوری خواهان و دموکرات ها 83 درصد به 64 درصد.

اکثریت جمهوری خواه و محافظه کار-تکیه مستقل (87%) و دموکرات و مستقل که تکیه بیشتر لیبرال (71 درصد) نیز برگزار شد که مشاهده. زمانی که مسابقه در نظر گرفته شده بود 54 درصد از دموکرات ها به بالا و یا نمرات بسیار بالا در مقایسه با 78% از سفید و دموکرات ها.

در حالی که اکثر سفید لیبرال دموکرات (72%) بیان برخی از اعتماد به نفس است که پلیس عمل می کنند در بهترین منافع عمومی تنها کمتر از نیمی (48 درصد) از حزب لیبرال دموکرات گفت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net