چه Saints’ امید به Taysom تپه ؟ پول صحبت کردن

پروو — Tayson هیل است که در بالا پنبه با New Orleans Saints قرارداد.

او نسل پول برای خانواده اش و او به اندازه کافی هوشمند به هدر دادن آن است.

او اعتماد به نفس از سر مربی شان Payton برای به دست آوردن یک شانس واقعی در حال QB2 و وارث ظاهری به آینده Hall of Famer Drew Brees که تبدیل 41 در ماه ژانویه است.

هیل در آمریکا طراحی شده است تا منعکس کننده نقش انتظار می رود فراتر از سال 2020 است. آن را نیز ممکن است نکته دست پرستاران, مدیریت, مربوط به چه کسی جایگزین Brees یک روز.

او تا به حال یک برنامه بازی بودن مشتاق مشتاق و مثبت را در هر کار با هر موقعیت پرستاران انداخت و آن را پرداخت کردن. او در مقدسین سوئیس ارتش چاقو لیگ شناخته شده ترین ابزار بازیکن.

و او همچنان فروتن و مصمم به QB1 یک روز.

اگر شما شکستن offseason ذکراست از پرستاران حتی امضای Jameis وینستون و نگاه جدید خود قرارداد خواندن Taysom برگ چای همه را vibes مثبت است.

Payton گفت: CBS ورزشی شبکه Aditi Kinkhabwala این هفته که هیل است که در داخل مسیر به جای Brees.

“وقتی که زمان می آید که شما احتمالا در برخی از نقطه زودتر از بعد و درو (Brees) تصمیم می گیرد بازنشسته می بینم Taysom (هیل) که یک مرد است که شانس زیادی برای آمدن وجود دارد و تبدیل شده است که QB” گفت: Payton.

“این به ما می دهد یک سالن از شهرت کارفرمایی بازی هنوز هم در سطح نخبگان و پس از آن دو جوان چشم انداز ما در حال هیجان زده در مورد شروع با Taysom هیل” Payton گفت. “ما باید یک تن از اعتماد به نفس در او وجود دارد را یک دلیل بزرگ چرا او در مناقصه با دور اول انتخاب کنید و سپس بر این اساس پرداخت شود.”

وینستون که منجر NFL با 5,109 متری و 33 touchdown می گذرد در سال 2019 خواهد شد 19 میلیون دلار کاهش پرداخت به پرستاران QB بحث با توجه به Spotrac.com و Tampa Bay Times. وینستون ساخته شده $20.1 میلیون سال گذشته با خلیج تمپا و ساخته شده است که شمال از 40 میلیون دلار در طول کار خود را با پنج سال از شروع تجربه.

هنوز پرستاران در آورده وینستون با تپه که پرداخت خواهد شد بیشتر و حتی بدون شروع تجربه به عنوان یک کارفرمایی. به عنوان یک پرستاران, QB, وینستون را 1.1 میلیون دلار برای سال 2020 است. این چیزی است که او ساخته شده هر هفته با Bucs سال گذشته است.

که یک نشانه بارز از نیواورلئان’ نیت با تپه.

راس جکسون میزبان “قفل شده در پرستاران پادکست” شکست پایین تپه قرارداد و توضیح داد که نقاط قطب نما در آنچه که پرستاران به دنبال با Brees تپه و وینستون.

پرستاران امضا تپه به دو سال 21 میلیون دلار قرارداد با 16 میلیون دلار تضمین شده است. “پس شما به دنبال در $10.5 میلیون از یک سال و یا نگاهی به تضمین پول 8 میلیون دلار در سال و برای من که مهم تر از تعداد” گفت: راس.

“اگر شما در راه قرارداد ساختار شکسته, آن, البته, معافیت کمی متفاوت است چرا که او پرداخت می شود بیشتر در سال 2021 از او پرداخت می شود در سال 2020 است. این تا حد زیادی به کار با CBA است که در حال مذاکره که در آن تیم تنها می تواند افزایش پایه حقوق و دستمزد بسیار در هر سال است. پرستاران نیست معمولا استفاده از این نوع از حد بود و به طوری که یک معامله بزرگ که CBA تصویب شد که آنها نمی باید به نگرانی در مورد حقوق پایه در اینجا.”

تپه تضمین پایه در سال 2020 است $841,000. است که به پرستاران انعطاف پذیری در سال 2020 را در وینستون کمک تپه و مراقبت از Brees و دیگران. تپه تضمین پاداش در سال 2021 از $10.72 میلیون بزرگتر از 30 درصد افزایش دهد و آن را مفید به پرستاران به اتاق را برای ساخت.

که تپه باعث می شود بیشتر در سال 2021 به معنی Saints’ طرح این است که هیل به عنوان وارث ظاهری اگر همه چیز پخش و Brees بازنشسته پس از فصل آینده. این ها همه می تواند مسئله اگر وینستون به نحوی افزایش خود را به عنوان یک قدیس’ QB در سال 2020 است.

وینستون می گوید: او است که به دنبال به جلو به “یادگیری” از Brees و بالا بردن سطح مهارت خود را به عنوان یک رهگذر.

در زوم جلسه پس از او امضا وینستون توضیح افکار خود را در مورد پیوستن به نیواورلئان. “بودن کارفرمایی شما باید یک دانش آموز از این بازی است. بنابراین در حال حاضر من در واقع فرصتی برای شیرجه رفتن به آن بیشتر و در واقع باید یک سالن از شهرت کارفرمایی که من یادگیری از, به عنوان مخالف به تلاش برای یادگیری خودم و یا با استفاده از گوگل است.”

وینستون انداخت 30 interceptions از دست داده و پنج ازدست فصل گذشته اعداد است که soured بسیاری از Bucs طرفداران سابق Heisman برنده جایزه.

چه جالب با این شماره هیل است که پرداخت حقوق و دستمزد پایه از آنچه که یک بازیکن با چهار تا شش سال را تجربه می کند.

او جایزه صحبت می کند جلد از نحوه Saints نظر او نه تنها به عنوان یک ابزار بازیکن اما در آینده QB و رهبر تیم در زمین و در اتاق قفل است.

سابق Tennessee Titans QB مارکوس Mariota خود را از دست داده کار شش بازی فصل در سال 2019 به رایان Tannehill. Mariota جوهر $17.6 میلیون دلار قرارداد دو ساله با این اظهارات به عنوان شماره 2 مرد پشت Derek یابند. Mariota است $7.5 میلیون دلار تضمین شده در سال 2020 و او شماره 2 به طور کلی انتخاب پشت سر وینستون در 2015 پیش نویس NFL.

Payton گفت: New Orleans مدافع این هفته برای کسانی که به فروش می رسد بر روی تپه به عنوان یک نویسنده که فقط آنها آگاه نیست.

New Orleans Saints quarterback Taysom Hill (7) throws a touchdown pass against Minnesota Vikings in the second half of an NFL preseason football game in New Orleans, Friday, Aug. 9, 2019. بوچ شوید AP

“این احتمالا به خاطر آنها دیده نمی شود به اندازه کافی از او در بازی و من قطعا می توانید درک کنند که. در حال حاضر که ما دیده ایم صدها نفر از تکرار آن نیست لزوما به طور منظم فصل بازی ها و دیده ایم برخی از چیزهایی که ما احساس می کنیم او می تواند انجام دهد بر یک پایه منسجم ،

“که اغلب مورد با هر بازیکن جدید توسط, جدید من به این معنی نیست که زمان می آید که در آن Taysom در حال انتقال به کارفرمایی-تنها مردم هیجان زده یا نگران دیدن هی چگونه این پسر عملکرد پایین و پایین کردن در آن موقعیت ؟

“ما فکر می کنیم او را برای رفتن به برجسته NFL quarterback. او یک ورزشکار خوب. اما من فکر می کنم که یک واکنش طبیعی برای هر فن نسبت به کسی که آماده است به بازی که موقعیت و آنها تا به حال نشده به همان مقدار از جرقه بزند به در نگاه کنید.”

چه کسی می داند چه 2020 NFL فصل را مانند نگاه در این دوره از یک ویروس کشنده و اجتماعی فاصله ژیمناستیک.

یکی از چیزهایی است که شناخته شده است این است:

هیل می یابد خود را به احترام بزرگ زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im