چه کشورهای آسیایی را می دانم در مورد له Covid

در حالی که coronavirus همچنان به تاخت و تاز کشور با تایید موارد بیش از 1 میلیون نفر و مرگ و میر افزایش روز به روز برخی از کشورهای در حال بلند کردن در خانه بماند سفارشات امید محور اقتصاد است. با بسیاری از زندگی در خطر است, آن زمان ایالات متحده نگاه به این کشورها در منطقه آسیا و اقیانوس آرام است که با موفقیت در کنترل این بیماری همه گیر به شکل از چگونه برای نجات خودمان و اقتصاد است.
چندین مکان در آسیا و اقیانوس آرام از جمله استرالیا و چین و نیوزیلند و کره جنوبی و تایوان و ویتنام گزارش کرده اند سرکوب تولید مثل عدد-متوسط تعداد افرادی که از گرفتن این بیماری از یک فرد آلوده — به زیر 1 بدون نیاز به ادامه گسترده مستندات.
آنها در حال حاضر به سرعت و با موفقیت سرکوب شیوع این بیماری با جدا کردن کسانی که آلوده می شوند و مخاطبین خود را که به احتمال زیاد آلوده شود.
آن را به عنوان اگر وجود دارد دو جهان است.
ایالات متحده تا به حال بیش از 66,000 مرگ و یا حدود 20 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. تعداد مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر گزارش شده در کشورهای اروپای غربی نیز بسیار بالا: بلژیک 67;, فرانسه, 37; ایتالیا 47; آلمان 8; اسپانیا و 53; و سوئد 26.
در همین حال گزارش نرخ در آسیا و اقیانوسیه هستند بطور قابل توجهی پایین تر: استرالیا 0.4; چین 0.3; نیوزیلند 0.4; کره جنوبی 0.5; تایوان 0.03.
با وجود این تضاد و نابرابری و امریکا به نظر می رسد نابینا به استراتژی های کشورهای دیگر استفاده می شود برای کنترل ویروس. چگونه است که یک بخش از جهان با موفقیت همراه است در حالی که بخش دیگر حاضر به یادگیری درس از موفقیت ؟
روز دوشنبه وال استریت ژورنال extolled فضائل آلمان تلاش در مقایسه با ایالات متحده و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا بدون حتی ذکر است که آلمان مرگ و مير در هر میلیون است که خود را بیش از 100 بار بالاتر از تایوان و هنگ کنگ و بیش از 10 برابر بالاتر از استرالیا و ژاپن و نیوزیلند و کره جنوبی.
چگونه است که این کشورها موفق به تاریخ ؟
بسیاری از آنها در سراسر کشور به تصویب رسید بهداشت عمومی استاندارد با استفاده از فن آوری های تلفن همراه و حرفه ای از دولت استفاده گسترده از ماسک صورت و دست عفونی و فشرده خدمات بهداشت عمومی به جداسازی افراد آلوده و یا کسانی که به احتمال زیاد آلوده شود.
تست نقش مهمی ایفا کرده است اما نه شده بود-همه-و-پایان-همه به عنوان اعتقاد بر این است که گاهی اوقات در ایالات متحده است.
ویتنام موفق شده است به عنوان مثال با تماس با ردیابی و تهاجمی قرنطینه رژیم است. هنگامی که یک فرد است که با تایید مثبت بسیاری از او, از مخاطبین — حتی کسانی که بدون علائم — جدا هستند. به عنوان یک نتیجه, ویتنام آزمایش تنها یک عدد متوسط از مردم به عنوان یک سهم از جمعیت به خاطر آن موفق به مهار شیوع بنابراین به طور موثر. ویتنام با حدود 95 میلیون نفر گزارش نشده یک Covid-19 مرگ تا کنون.
در نیوزیلند دولت شروع به سهولت مستند محدودیت به عنوان مقامات می گویند آنها در حال حاضر در یک موقعیت برای تست و ردیابی هر خوشه از عفونت است.
در اینجا مراقب باشید و دقیق کلمات نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio. “وجود دارد هیچ گسترده کشف نشده جامعه انتقال در نیوزیلند. ما باید برنده آن نبرد. اما ما باید هوشیار باشند اگر ما به آن را نگه دارید که راه.”
مشابه وجود دارد داستان های موفقیت در سراسر منطقه است.
کره جنوبی است که به طور چشمگیری شکسته اپیدمی با تهاجمی تست, تماس, ردیابی و اساسی بهداشت عمومی اقدامات مانند مانیتورینگ حرارتی نیز شاغل فن آوری دیجیتال در مبارزه با Covid-19 با توجه به یک گزارش جدید. کره جنوبی با استفاده از یک متن سیستم هشدار برای نگه داشتن مردم مطلع در حالی که برنامه های مختلف اجازه می دهد مردم را به آهنگ جدید Covid-19 موارد را با پزشک قرار ملاقات و یا نظارت بر نقاط مهم برای جلوگیری از.
دولت نیز با استفاده از نرم افزار برای مانیتور کردن مردم در قرنطینه از طریق گزارش خود از علائم و ردیابی محل. با وجود این واقعیت است که این برنامه ها ممکن است بالا بردن مسائل مربوط به حریم خصوصی در ایالات متحده در نتیجه یک اقتصاد باز است البته با احتیاط بنابراین همراه با جلوگیری از عفونت های جدید.
دولت آمریکا شده است کاملا ناتوان از یادگیری از این موارد از موفقیت است.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی کفایت و انتصاب در بهداشت و خدمات انسانی آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اداره امنیت حمل و نقل باید موفق به ارائه رهبری است. امریکا برای اولین بار قرار است در ما های اول در مرگ و میر در جهان, با ده ها هزار نفر از زندگی حیف و میل به عنوان یک نتیجه.
ما می توانیم نجات خودمان و اقتصاد ما اگر نگاه ما به یاد بگیرند و از دستاوردهای دیگر کشورها است. و اگر دولت فدرال همچنان به شکست به عنوان به نظر می رسد به احتمال زیاد ما فرمانداران و شهرداران باید گام به جلو برای انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im