به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره رشد انتقاد از جانبازان و برخی از سابق رهبران نظامی—از جمله سابق وزیر دفاع ژنرال جیم Mattis—برای استقرار نیروهای ایالات متحده در برابر صلح آمیز معترضان busloads از سربازان وارد پایتخت کشور روز چهارشنبه در چه منتقدان هشدار داده است که بخشی از کاخ سفید را به تلاش برای ارعاب و اسکواش در سراسر کشور تظاهرات علیه پلیس به قتل جورج فلوید.

بیش از 10 تور اتوبوس پر از نیروهای کشیده در واشنگتن بعد از ظهر چهارشنبه پس از رئیس پنتاگون علامت Esper—که تنها چند ساعت زودتر خودداری کردند در مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از فعال وظیفه نیروهای خود را برای مقابله با معترضان—معکوس سفارش خود را ارسال سربازان از منطقه پایتخت پس از دیدار در کاخ سفید است.

“معلوم نیست اگر Esper ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” از آسوشیتد پرس گزارش داد.

اتوبوس وارد شده به عنوان تظاهرات در پایتخت کشور و در سراسر کشور به رشد خود ادامه داد و حتی در مواجهه با خشونت از پلیس و اعضای گارد ملی.

“اعداد از ارتش ایالات متحده و نیروهای امنیتی در پایتخت در حال حاضر فقط مسخره است. این خالص ارعاب” تیم Shorrock خبرنگار برای ملتتوییتی در پاسخ به یک ویدئو از سربازان پوشش در پایتخت. “مغلوب ساختن پیشی جستن است خیلی می ترسم. دیگر ما ماندن در خیابان ها بیشتر وحشت زده او می شود.”

“این چیزی است که استبداد به نظر می رسد مانند” اضافه شده روزنامه نگار بن نورتون. “پس از چند دهه از به راه انداختن جنگ در سراسر این سیاره ایالات متحده امپراتوری جنگ به طور مستقیم در خود مردم است.”

این busloads از نیروهای ایالات متحده رسیده سی پس از Mattis کرده که تا حد زیادی مورد سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت پس از استعفا از پنتاگون ارسال در دسامبر 2018—منتشر شد بیانیه ای در محکومیت رئیس جمهور استفاده از سربازان را به “نقض حقوق اساسی شهروندان خود را” به منظور “ارائه عجیب و غریب عکس-op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

“ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر نام به ‘تسلط,'” Mattis نوشت: به نقل از سخنان Esper و تهمت بود. “ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه بیش از 300 جانبازان را امضا کرده اند بر روی نامه ای سرگشاده خواستار سربازان به “انجام کار درست” و رد سفارشات برای استقرار در برابر معترضان.

“امروز شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما در حال وفادار به ارزش های شما سوگند یاد به حمایت و یا به فرماندهان که سفارش شما به نوبه خود بر روی همسایگان خود برای خواستار عدالت” در این نامه می خواند. “شما نمی تواند وفادار به هر دو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de