چه میلیاردرهای واقعا دوست دارم در مورد کار سخت

میلیاردر کاخ سفید امیدوار مایکل بلومبرگ باید شناخته شده سوال شد. در فوریه 19 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس سوال آمد — از ان بی سی چاک تاد. باید میلیاردرهای تاد می خواستم به دانستن وجود دارد ؟

“آیا شما به دست آورده بیش از حد — آن را زشت و ناپسند میزان — باید به شما به دست آورده اند که مقدار پول؟” تاد به دنبال.

“بله” بلومبرگ پاسخ داد. “من بسیار سخت کار می کرد برای آن است.”

“کار سخت” بوده است رفتن به توجیهی برای grand خصوصی ثروت همیشه از این روز آمریکا را اصلی طلاکاری شده سن. در امریکا دیدم قدیمی می رود, هر کسی می تواند پولدار شدن. شما فقط نیاز به قرار دادن شانه خود را به چرخ بینی خود را به سنگ چاقو تیز کنی.

“متوسط آمریکایی که شغل دوم به پایان می رسد دیدار به طور معمول کار می کنند 60 تا 80 ساعت در هفته بدون دریافت هر چیزی از راه دور و نزدیک به قوی پاداش بالا execs در دنیای کسب و کار به طور منظم به جیب.”

که درست است ؟ دانشمندان علوم اجتماعی باید آزمایش کردن این “کار سخت” مورد فورچون گرند. موفقیت در دنیای کسب و کار آنها را پیدا کردم بیشتر به طور معمول می آید به کسانی که با دسترسی به سرمایه مالی از طریق “خانواده پول ارث و یا یک شجره نامه و اتصالات.” بسیاری از محققان اقتصاددان اندرو اسوالد است اشاره کرد: “باید تکرار یافته است که کارآفرینی بیشتر در مورد پول نقد از داش.”

هیچ یک از این تحقیقات به طور طبیعی متوقف awesomely مرفه از این ادعا که آنها سزاوار شگرف خود را به دلیل ثروت آنها — مانند مایکل بلومبرگ — باید “کار بسیار سخت است.”

در 1990s دهه بلومبرگ اول سقوط کرد و به آگاهی ملی هیچ مردی از وسایل ساخته شده “کار سخت” ادعا بیشتر unabashedly که جان K. قلعه نیویورک بانکدار که تا به حال ساخته شده است تا مرتب از ثروت شخصی به ارزش حدود $100 میلیون.

“هیچ کدام از این اتفاق می افتد بدون کار 60 ساعت در هفته” قلعه با افتخار با اشاره به وال استریت ژورنال خبرنگار. “اما من کار 60 ساعت در هفته به دلیل من می خواهم به نه چون من یک ساعت زمان.”

قلعه احتمالا نباید ساخته اند که زمان-ساعت مرجع. مشاغل مجله گزارشگر بی درنگ با قرار دادن قلعه خود را در ساعت شاید صحبت کردن و به دنبال نیویورک بانکدار در اطراف برای یک روز در میانه زمستان کار در هفته است.

آن روز باز در فلوریدا, با قلعه نشان دادن خاموش خود را 11 میلیون دلار پالم بیچ املاک و. بعد مجله تماشا قلعه بطمع انداختن دور بعد از ظهر ساعت پرش با مانع “بر یکی از خود نشان می دهد اسب خود را نزدیک 10 هکتار مزرعه.” روز به پایان رسید در آب با قلعه nibbling پنیر و کراکر روی عرشه قایق بادبانی خود را.

این روز شلوغ مجله گزارش به سختی واجد شرایط به عنوان شخصیت برای قلعه. در طول ماه های زمستان او را به صرف چند روز در فلوریدا املاک و در هر هفته. و قلعه مجله افزود: همچنین در زمان برگزاری خصوصی سفر به قطب شمال صعود راه خود را به بالا و پایین کوه در آفریقا و هیمالیا و ارسال قایق بادبانی خود در دو سال سفر در سراسر جهان است.

به عنوان همیشه سخت کوش سخت کوش و اجرایی قلعه ندارد زمان شخصا به کاپیتان قایق بادبانی خود را تمام راه را. در عوض او را به پرواز در خارج از کشور برای ملاقات با قایق بادبانی در عجیب و غریب بنادر تماس و سپس کاپیتان کشتی برای یک هفته یا بیشتر از قایقرانی تا زمانی که وظیفه او را به نام بازگشت به نیویورک. قلعه وارد شده تقریبا 150000 مایل هوا در این فرآیند است. تمام زمان صرف شده است. مدیران ارشد قلعه, گفت , مجله, “نیاز به برخی از زمان به عقب برگردد و چشم انداز وسیع تر.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

چگونه بسیاری از افراد ثروتمند کار در برنامه به عنوان خسته کننده به عنوان John K. قلعه? یک تعداد قابل ملاحظه ظاهرا. یک سال 1998 مدیریت منابع مطالعه گروهی از آمریکایی ها که حداقل 1 میلیون دلار در سال از واشنگتن پست گزارش داد که بیش از 20 درصد از این جیب عمیق بودند و در نظر گرفتن حداقل دو ماه از تعطیلات سالانه.

حدود یک دهه بعد در میان مراحل اولیه وال استریت را بحران مالی خرس استرنز رئیس exec جیمز fantasy author شد نماد از انواع برای مدیر عامل کاهلی. در همان سال 2007 ماه شرکت خود را شروع مغولان, fantasy author صرف ده “کار” روز یا پل یا گلف.

Fantasy author تا به حال مقدار زیادی از جیب شرکت بر روی این لینک کلیک کنید. در سال 2016 بررسی کسب و کار هاروارد منتشر شده در تحقیقاتی که به کشف “چند اجرائی که ثبت بیش از 100 دور از گلف در یک سال مالی — تقریبا یک دور هر سه روز!”

در حال حاضر برخی از بسیار غنی مردم بدون شک انجام “کار سخت” قرار داده و در ساعت های طولانی. چگونه بسیاری از ؟ سخت به می گویند. مدیران عامل و صندوق های تامینی kingpins, بعد از همه, پانچ هیچ وقت ساعت. و اگر آنها خواهد آنها پانچ قبل از پیوستن به یک سرمایه گذار بالقوه برای شام ؟ آنها ورود به سیستم به عنوان کار زمان ساعت آنها را صرف بر روی لینک های گلف مخلوط putts و تند تند با پتانسیل تصاحب اهداف ؟ آنها تعداد ساعات اداری صبح رفت و آمد آنها صرف چت در گوشی های تلفن همراه در chauffeured لیموزینها?

سوالات عمیق. ما به نظر می رسد به مقصد می دانید دقیقا چگونه بسیاری از ساعت غنی افرادی مانند مایکل بلومبرگ صرف کار. اما حتی اگر ما می تواند محاسبه چنین شکل و صورتی که شکل بود 60 یا 80 یا 100 ساعت در هفته خواهد این غنی پس سزاوار بسیاری از میلیون ها دلار در سال برای کارگر خود را? که مورد خواهد بود به.

متوسط آمریکایی که شغل دوم به پایان می رسد دیدار به طور معمول کار می کنند 60 تا 80 ساعت در هفته بدون دریافت هر چیزی از راه دور و نزدیک به قوی پاداش بالا execs در دنیای کسب و کار به طور منظم به جیب. اگر moonlighting آمریکایی ها سزاوار نیست شاه به اندازه پاداش برای ساعت های طولانی آنها را در قرار داده پس چرا باید “hard-working” مدیران شایسته شاهوار پاداش برای آنها?

جامعه ما بدیهی است که مکان های خاص, حق بیمه, ارزش خالص کار سخت به تنهایی. و نه باید آن را.

“کافی است به من بگویید که شما مشغول به کار سخت برای به دست آوردن طلا خود را” به عنوان Henry David Thoreau بار مشاهده شده است. “بنابراین آیا شیطان کار سخت است.”

کار سخت باز دموکراسی اقتصاد ویرایشگر لوری مک فارلین اشاره کرد در هفته گذشته را در واقع “به طور کلی کمک به شما در کسب درآمد بیشتر” اما “تمام ثروت محقق شده است از طریق کار سخت است.”

“در عمل” می افزاید: Macfarlane, “توزیع ثروت کمی برای انجام با سهم و همه چیز را با سیاست و قدرت است.”

“هیچ یک باعث می شود یک میلیارد دلار” به عنوان نماینده کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز قرار داده و آن را در اوایل این ماه در نیویورک مشهور کلیسای ریورساید. “شما را از یک میلیارد دلار است.”

مایکل بلومبرگ یک $62-میلیارد-دلار مرد گرفته شده مقدار زیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>