چه تغییر آب و هوا و Coronavirus مشترک

در بهترین حالت آن هر روز به تازگی پر است از برخی از درجه ای از عدم قطعیت است. اقامت در خانه سفارشات. مستندات. اقتصادی فرو. هیچ یک از این طبیعی است. در عین حال آن را عجیب سهام اشتراکات با نوع های مختلف کشیده شده-از همه گیر—تغییر آب و هوا. طوفان و آتش سوزی, شدید دما تغییرات طبیعی نیست یا. این وقایع بر خلاف زمان coronavirus اوج در حال گسترش جغرافیایی و فصلی با بیشترین ویران اثرات اغلب اتفاق می افتد فراتر از چشم ما.

چه می شود اگر ما می تواند جلوگیری از همه گیر بعدی قبل از آن شروع می شود ؟ چه می شود اگر ما می تواند جلوگیری از تغییر آب و هوا قبل از آن نوردد ما کنار? اتفاقا هر دو بحران به اشتراک گذاری یک علت شایع: سیستم غذایی ما.

تعمیر سیستم غذایی ما تعمیر و سلامتی ما

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تخمین می زند که سه نفر از چهار بیماری های عفونی در افراد آمده از حیوانات. که 75 درصد از آن COVID-19 یکی است. دیگران مانند سارس, ابولا, آنفولانزای خوکی و آنفلوآنزای مرغی را شبیه حیوانات ریشه.

در حالی که COVID-19 ممکن است به نظر می رسد مانند یک بیماری خارجی که ما قربانی کاهش یافته به آن را فقط به یکی از بسیاری از ویروس ها که بنیادی از سلول از حیوانات مطرح شده برای مواد غذایی است.تا همین اواخر تقریبا هیچ کس جستجو برای بدنام آنفلوآنزای اسپانیایی 1918 که به کشته شدن نزدیک به 50 میلیون نفر—به مراتب بیشتر از در جنگ جهانی اول به طور ناگهانی 102 سال بعد توده گوگل آغاز شد. چرا ؟ مانند ویروس ما در حال تجربه در حال حاضر آنفولانزای اسپانیایی در سرچشمه حیوان—معمولا مصرف خوک. این فقط یک مشکل قبلا کمتر پزشکی-دوره پیشرفته. در سال 2009 بازگشت آنفولانزای خوکی گرفتن بین 151,000 و 675,000 زندگی می کند. به طور مشابه COVID-19 مشکوک به سرچشمه گرفته و در خفاش ها, پریدن به انسان از دیگر پستانداران.

در حالی که COVID-19 ممکن است به نظر می رسد مانند یک بیماری خارجی که ما قربانی کاهش یافته به آن را فقط به یکی از بسیاری از ویروس ها که بنیادی از سلول از حیوانات مطرح شده برای مواد غذایی است. در ایالات متحده به تنهایی نه میلیارد حیوانات مطرح شده در هر سال در مزارع کارخانه نما گسترده و همه گیر در معرض خطر.

اضافه کردن به که خطر ابتلا به باکتری های مقاوم به آنتی نسبت به استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها برای ترویج رشد حیوانات مطرح شده برای مواد غذایی است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) تخمین می زند که از 700 ، 000 نفر در هر سال از بیماری مقاوم در برابر دارو. آنها شده اند به ما هشدار است که انسان و دام بیماری های قابل انتقال از حیوانات به انسان از طریق قرار گرفتن در معرض حیوانات و/یا محصولات خود را. هدایت روشن است. ما باید برای پایان دادن به کشاورزی کارخانه و یا آماده برای ناسالم آینده از دوزخ.

تعمیر سیستم غذایی ما تعمیر سیاره

در کنار ما بحران کنونی در یمن به ظاهر مبهم خطر تغییر آب و هوا. شده اند وجود دارد برق امید که آسمان و آبراه در سراسر جهان در حال پاکسازی به عنوان پرواز و عجله ترافیک یک ساعت تمام اما متوقف شد. اما توقف فعالیت های انسانی برای چند هفته در حال رفتن به توقف جزر و مد از تغییر آب و هوا.

در حالی که مهار گرمایش جهانی نیاز به تغییر در بسیاری از سطوح به یکی از بارز ترین این است که از حیوانات کشاورزی است. تخمین زده می شود که 14.5 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای—و نه از جمله آب و خاک آلودگی ناشی از حیوانات کشاورزی است. بیش از هواپیما و قطار و وسایل نقلیه موتور ترکیب شده است.

زمان نمی تواند مناسب تر برای ما به ارزیابی مجدد روابط ما با سیاره ما و میلیاردها کارخانه پرورشی حیوانات است که ساکن آن را در برابر قوانین طبیعت است. کهنه به کوچک قفس. بسته بندی شده به لوله میریزد. فورا دور گرفته شده از مادران در هنگام تولد. درمان مانند خالص محصولات در حال تولید برای سود است. مگر مثل ما, آنها ضربان قلب, احساسات و کنجکاوی است. ما مانند آنها مریض که بیماری گسترش می یابد—از طریق خاک و آب ما و به طور مستقیم به انسان است.

تعمیر آینده ما

در زمانی که بسیاری از ما به دنبال به دست آوردن مجدد کنترل زندگی ما می توانید شروع به گرفتن کنترل از ما صفحات ما با کاهش مصرف محصولات حیوانی. چون حقیقت این است که تقریبا تمام حیوانات مطرح شده برای مواد غذایی را از ناسالم مزارع کارخانه.

چون حقیقت این است که تقریبا تمام حیوانات مطرح شده برای مواد غذایی را از ناسالم مزارع کارخانه.

ما خوش شانس برای زندگی در عصر گیاهی برگر که خونریزی مانند گوشت و اسپرسو-کف شیر ساخته شده از گاز مایع جو. نوآوری است که به ما اجازه می دهد به تجربه مواد غذایی مانند بسیاری شده اند عادت کرده اند با خطر کمتر و سود بیشتر.

با توجه به مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) جایگزین کردن پروتئین گیاهی به جای پروتئین حیوانی است که در ارتباط با مرگ و میر کمتر. فقط دوز سلامت همه ما می تواند استفاده از حق در حال حاضر.

اگر شما می خواهید برای تبدیل به سلامت مردم و سیاره ما در یک شات ایستادن در برابر کارخانه, کشاورزی, و مبارزه برای بهتر غذا سیستم با در نظر گرفتن عمل با سازمان هایی که انجام درست آن. از آن زمان به دست گرفتن کنترل سلامت ما و آینده ما. به تعریف جدید عادی قبل از ما قرنطينه تعریف ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de