چه فدرال رزرو فراموش یکشنبه برای تقویت اقتصاد ؟

واشنگتن — Brandishing آرایه ای از مالی و سلاح های فدرال رزرو اعلام کرد فوق العاده اکشن یکشنبه به تلاش برای بی پرده آسیب های سنگین coronavirus شیوع شروع به تحمیل در اقتصاد ایالات متحده.

این کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر است. آن را خرید و 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه. آن را در حال حرکت به شدت به صاف اختلال در خزانه به بازار میآید.

و آن را آماده به انجام بیشتر.

تعجب مداخله اذعان فدرال ریزرو که اقتصاد به نظر می رسد به طور ناگهانی در آستانه رکود اقتصادی و یک سیگنال است که آن را انجام خواهد داد همه از آن می توانید برای به حداقل رساندن به خانواده ها و شرکت ها و اقتصاد است.

در مجموع اقدامات خود را در نظر گرفته شده برای حفظ بازارهای عملکرد و اعطای وام جریان به کسب و کار و مصرف کنندگان است. در غیر این صورت به عنوان درآمد خشک بی شماری برای کسب و کارهای کوچک است که به طور ناگهانی از دست داده و مشتریان این کارفرمایان می تواند مجبور به اخراج کارگران و یا حتی به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

با کاهش آن معیار کوتاه مدت نرخ و پمپاژ صدها میلیارد دلار به سیستم مالی بانک فدرال حرکت می کند به یاد می آورد اقدام اضطراری در آن زمان در اوج بحران مالی است. شروع در سال 2008 فدرال رزرو کاهش نرخ کلیدی بهره را نزدیک به صفر نگه داشته و آن را در آنجا به مدت هفت سال. بانک مرکزی در حال حاضر بازگشت که رای — که تحت تاثیر بسیاری از مصرف کننده و وام کسب و کار به آن رکورد در سطح پایین.

و در عین حال رئیس جروم پاول اذعان کرد در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که بانک فدرال اقدام نیست و به احتمال زیاد برای جلوگیری از رکود است. دلیل اصلی: اقتصاد در حال آمدن است به یک وقفه به دلیل لازم است تغییرات رفتاری ساخته شده در سراسر کشور برای جلوگیری از شیوع ویروسی — اجتناب از سفر, خرید و تجمع توده.

بلکه چشم انداز اقتصادی بانک فدرال به رسمیت می شناسد بستگی دارد که چگونه به سرعت ایالات متحده می تواند دستگیری گسترش ویروس.

بنابراین آنچه که دقیقا انجام فدرال رزرو اعلام یکشنبه ؟ و چرا ؟

___

فدرال رزرو کاهش آن نرخ بهره به نزدیک صفر:

فدرال رزرو کاهش آن در کوتاه مدت نرخ توسط یک درصد آن شدیدترین کاهش از زمان بحران مالی در سال 2008 به طیف وسیعی از صفر تا 0.25%. که پایین ترین سطح از دسامبر 2015 زمانی که فدرال رزرو افزایش نرخ برای اولین بار پس از خروج آنها در حدود صفر به مدت هفت سال.

با گذشت زمان این حرکت را از پایین باید طیف گسترده ای از هزینه های استقراض برای چیزهایی مانند خانه و کارت های اعتباری و خودرو. پاول گفت که در حالی که این حرکت در نظر گرفته شده است به کاهش هزینه های استقراض در حال حاضر آن را تبدیل به حتی بیشتر مهم پس از وقوع عبور می کند و مصرف کنندگان و کسب و کار با اعتماد به نفس به اندازه کافی به سطح شیب دار تا هزینه های دوباره.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات فدرال رزرو در نظر گرفتن نرخ برش زیر صفر اما پاول گفت: تغذیه نیست با توجه به اینکه در حال حاضر.

“ما نمی بینیم منفی نرخ به عنوان یک سیاست مناسب در ایالات متحده گفت:” در کنفرانس تلفنی روز شنبه.

___

آن را به خرید حداقل 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه

روز دوشنبه بانک فدرال شروع به خرید حداقل 500 میلیارد دلار در خزانه و اوراق بهادار و حداقل 200 $میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار صادر شده توسط فانی می و فردی مک. کسانی که خرید در نظر گرفته شده برای صاف کردن عملکرد بازار اوراق قرضه خزانه داری و وام وام مسکن و نگه داشتن طولانی مدت قرض گرفتن نرخ پایین.

خزانه بازار بزرگترین و مهم ترین جمله بازار در جهان به دلیل بازده اوراق تاثیر نرخ بهره در بسیاری از وام های دیگر استفاده می شود و به قیمت جهانی دیگر دارایی های مالی. هفته گذشته بانک ها و دیگر سرمایه گذاران قادر به فروش 10 ساله خزانه آنها می خواستم برای خالی کردن فشار است که نرخ تورم در این بازار است. فدرال ریزرو خرید در نظر گرفته شده است که شکاف و نگه داشتن نرخ بهره پایین است.

“زمانی که تنش بوجود می آیند در خزانه بازار آنها می تواند طنین انداز در سراسر بازارهای مالی و کل اقتصاد” پاول گفت.

___

آن را استراحت بانک ذخیره و بافر مورد نیاز

فدرال رزرو گفت: این کاهش نیاز است که بانک نگه نقدی برابر با 10 درصد از مشتریان خود سپرده و در نتیجه اجازه می دهد بانک ها به قرض دادن پول به جای. همچنین گفت که بانک ها می توانند با استفاده از پول نقد اضافی بافر که تحمیل شده بود پس از بحران مالی 2008 برای اعطای وام. این حرکت آدرس شکایت از بسیاری از بانک ها که مقررات محدودیت بودند مهار توانایی خود را به من قرض بدهید زمانی که اعتبار در تقاضا بالا است.

___

فدرال رزرو و 5 سایر بانک های مرکزی کاهش نرخ دلار وام

فدرال رزرو در حال پیوستن به یک هماهنگ جهانی اقدام با بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و بانک ملی سوئیس به ارائه ارزان قیمت دلار اعتبار به بانک های خارج از کشور. این تعویض خطوط اعتباری برای یک دوره طولانی تر از 84 روز به جای پیشنهاد ایستاده از یک هفته. این حرکت در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که بانک های خارجی همچنان به دسترسی به دلار است که قرض دادن آنها به خارج از کشور شرکت.

___

آن را به ارائه وام های کوتاه مدت به بانک ها

سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا تصمیم به باز کردن یک کمی-با استفاده از ابزار شناخته شده به عنوان “تخفیف پنجره” را قادر می سازد که بانک ها به قرض گرفتن در نرخ بهره بسیار پایین از تغذیه. این کاهش نرخ بهره برای کسانی که وام 1.5 درصد به فقط 0.25% برای تشویق بیشتر بانک ها به استفاده از پنجره که حامل یک انگ به دلیل آن را به طور معمول استفاده شده توسط بانک ها تنها زمانی که آنها دچار مشکل هستید. همچنین گفت: بانک ها می تواند قرض گرفتن به مدت 90 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de