چه تحلیلگران روسیه را از اتهام مسکو ارائه شده طالبان نعمت در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا?

مقامات روسیه انکار نیویورک تایمز ادعا می کند که مسکو ارائه شده نعمت به اعضای جنبش طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در حالی که کرملین پسند تحلیلگران بر این باورند که چنین “خبر جعلی” ساخته شد به منظور تضعیف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خوب به عنوان به عنوان یک بهانه برای بیشتر ضد روسیه تحریم. از منظر رسانه های ایالات متحده هستند را متهم مسکو از آنچه که ایالات متحده را در طول جنگ افغانستان علیه اتحاد جماهیر شوروی.

بود که طالبان واقعا تامین می شود و توسط دستور کرملین برای کشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا? با توجه به مسکو و رهبران طالبان از جمله ادعای “مسخره”.

آمریکا استقرار بودجه مجاهدین افغان که در مبارزه علیه تهاجم شوروی سابق از این کشور آسیایی مرکزی در سال 1979. برخی از 14,000 – 15,000 سربازان شوروی کشته شدند در طول 10 سال جنگ طولانی است که با هدف به سرپا نگه داشتن طرفدار شوروی و دولت کمونیستی. جنگ زده کشور, کشته شدن حدود یک میلیون افغان ها و از بین بردن افغانستان زیرساخت ها است.

پس از جنبش طالبان در زمان بیش از این کشور در سال 1996 با این حال روسیه در ارتباط با رهبری آن است. همیشه از کرملین در زمان بسیار عملگرا و موقعیت. مسکو هرگز رد هر گونه مذاکره با نمایندگان طالبان به عنوان رادیکال جنبش واقعیت امروز افغانستان است. حتی اگر در سال 2003 روسیه دیوان عالی کشور اعلام کرد طالبان یک سازمان تروریستی هیئتی از افغانستان, جنبش, مذاکرات با مقامات روسیه در مسکو و پس از آن ما مذاکرات با طالبان فرو ریخت.

“این نوع از معاملات با روسیه آژانس اطلاعات بی پایه و اساس هستند — هدف ما قتل و ترور شدند مداوم در سال قبل و ما آن را خود ما منابع” Zabihullah مجاهد سخنگوی طالبان, نیویورک تایمز گفت.

کرملین به طور سنتی, تکذیب درگیری در هر گونه فعالیت های خرابکارانه روی در حالی که روسیه از رسانه های طرفدار دولت به طور غیر مستقیم تمایل برای به تصویر کشیدن تمام داستان در زمینه تهمت را به اتهام مبارزه علیه به اصطلاح عمیق دولت است. در مقاله منتشر شده توسط دولت کنترل می شود ریا نووستی نویسنده ایوان Danilov متهم نیویورک تایمز و دیگر رسانه های آمریکایی از اهریمنی و dehumanizing پلیس آمریکا و همچنین محافظه کاران و تهمت حامیان.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

“ظاهرا سال از “Russiagate” و کاملا جعلی اتهامات و فایل های جعلی با ضد روسی به خطر انداختن مواد کار خود را انجام داد: یک بخش قابل توجهی از جامعه آمریکا معتقد است که دیگر خود را رسانه ای و خود را در ساختار قدرت و سیاستمداران می توانیم نه تنها به طور مستقیم مقصر معتبر ترین رسانه ها و منابع خود را از دروغ بلکه به عمل درآمده” نوشت Danilov اشاره کرد که چگونه رئیس جمهور تهمت متهم نیویورک تایمز از جعلی بودن اخبار و چگونه Richard Grenell, دیپلمات سابق و مدیر سابق سازمان سیا ، در توییتر نوشت که “نشت اطلاعات جزئی به خبرنگاران از منابع ناشناس خطرناک است”.

برخی از نویسندگان روسی نشان می دهد که رسانه های ایالات متحده اتهامات علیه مسکو بر اساس یک داخلی مبارزه سیاسی در واشنگتن است. با توجه به Komsomolskaya پراودا روزنامه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که وعده داده شده “صد بار” برای خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان به تازگی نزدیک به اخراج وزیر دفاع علامت Esper و قطر مدیر رابرت اشلی آنها به عنوان “صرف میلیون ها دلار برای حل و فصل اوضاع در آسیای مرکزی کشور اما وجود دارد هیچ نتیجه”.

“این تا حد زیادی تحت تاثیر اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن, که قصد دارد در ماه نوامبر مجددا انتخاب. و چه کسی مقصر است ؟ روس ها البته! آنها سوخت طالبان مبارزه فعالیت با پول” sarcastically, روسیه نوشت, کارشناس نظامی ویکتور Baranets.

حتی اگر کرملین با رد هر گونه دخالت در این مورد خاص است که روسیه به طور فعال به دنبال تبدیل شدن به یک بازیکن مهم در حل منازعات در افغانستان که منافع مختلف منطقه ای و قدرت های جهان گرد هم می آیند. علاوه بر روسیه و چین نیز بوده است پله تا دخالت خود را در افغانستان دو نظامی و اقتصادی. پکن به طور مداوم صدای نگران است که شبه نظامیان از افغانستان می تواند دزدکی حرکت کردن به آن نگران کننده است و با اکثریت مسلمان سین کیانگ منطقه است.

روسیه نگرانی های مشابه. خنثی سازی تهدیدات بالقوه از طرف گروه های تروریستی از جنوب بوده است و مسکو علاقه اصلی برای مدت زمان طولانی. با توجه به مقامات کرملین روسیه نگران افزایش تروریسم فعالیت در افغانستان در استان های شمالی, نزدیک به مرزهای جمهوری های شوروی سابق مانند تاجیکستان و ازبکستان. از سوی دیگر برخی از تحلیلگران غربی معتقدند که مسکو در واقع با استفاده از این تهدید به منظور افزایش حضور نظامی در آسیای مرکزی است.

در هر صورت روسیه قطعا منافع خود در داخل و اطراف افغانستان اما آیا ارتش روسیه آژانس اطلاعات GRU ارائه شده نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی یا نه ما به احتمال زیاد استفاده از این اتهام به عنوان یک ابزار اضافی علیه مسکو است. در ماه های آینده قطعا قبل از انتخابات آمریکا و روسیه – که بسیاری از محافل با نفوذ در واشنگتن به طور سنتی سعی به تصویر بکشد به عنوان یک boogeyman – انتظار می رود که به بخش دیگری از تحریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>