چه نژادی شکاف ثروت پلیس خشونت و بحران آب و هوا در مشترک دارند ؟ وال استریت

در صورتی که شما از دست رفته خود را توییتهایی و اظهارات وال استریت می خواهد شما را به می دانم که آن را قطعا و بدون شک بسیار بسیار نژادپرست است. جیمی Dimon مدیر عامل شرکت جی پی مورگان چیس حتی در زمان زانو برای یکی به خصوص به خوبی روشن عکس فرصت است. هنوز زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده و روشن است که سفید برتری همچنان به کشیدن دیوار خیابان رشته ها.

نه این که باید هر کسی را شگفت زده.

برای نسل های تجارت برده و سیستم مالی اداره می شود در یک پیچ خورده همزیستی. بانک ارائه وام به صاحبان مزارع به فروش سیاه و سفید ، صاحبان مزارع با استفاده از بردگان به عنوان وثیقه برای گرفتن وام بیشتر. در ایالت های جنوبی به عنوان بسیاری از هشتاد درصد از وام های مسکن گرفته شد و با استفاده از سیاه بردگی مردم به عنوان وثیقه.

“پول است که وال استریت لوله به صنعت سوخت فسیلی است که اکسیژن که بر اساس آن آتش گرم شدن کره زمین می سوزد. بدون آن صنعت سوخت فسیلی به سادگی نمی تواند استطاعت برای ساخت آن جدید معادن زغال سنگ و نفت و خطوط لوله.”زمانی که کشت و زرع صاحبان قصور در بدهی های خود به بانک ها را مستقیم مالکیت بردگان است. جی پی مورگان چیس اذعان کرده است که آن forebears متعلق به بیش از 1,250 بردگی مردم است. آن را باید تعجب هیچ کس که وال استریت نیویورک بود اولین بازار برده. و بانک ها را ندارد و تنها آنهایی که ساخت یک قتل است. شرکت های بیمه مانند AIG و نیویورک زندگی به فروش می رسد سیاست به صاحبان برده تضمین پرداخت استراحتی اگر خود برده بودند کشته و یا مجروح شدند. در تمام چهل درصد از پنبه درآمد ممکن است به پایان رسید تا در نیویورک است.

در ضمن حتی رایگان سیاه پوستان در ایالت های شمالی قادر به امن یک خط اعتباری ساخت شروع یک کسب و کار یا ورود به بازار مسکن اما غیر ممکن است.

پایان برده داری قطعا نمی پایان دادن به وال استریت سفید برتری. Redlining سیستماتیک قطع سیاه جوامع از بازار مسکن و جلوگیری از آنها را از شرکت در بزرگترین جرم مبتنی بر ثروت و ایجاد فرصت در تاریخ آمریکا است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در سال 1968 دولت فدرال در نهایت غیر قانونی مسکن تبعیض است. اما به عنوان Keeanga-Yamahtta تیلور جزئیات در کتاب خود “مسابقه برای سود” redlining بود بلافاصله با جایگزین شیوه های وام چپاولگر. تمرین آنچه که تیلور تماس “درنده ورود” بانک ها و عوامل املاک و مستغلات هدفمند سیاه فقیر مردم آنها فکر شد و به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی وام مسکن پرداخت. زمانی که سیاه و اعضای جامعه قصور در آنها وام مسکن بانک ها در زمان در اختیار داشتن خانه های خود و فروش آنها را برای سود. در نتیجه سود بیشتر برای وال استریت و نسل جدیدی از جوامع مورد ضرب و شتم پایین با بدهی و سلب حق اقامه دعوی.

قرن جدید تنها به ارمغان آورد همان سفید برتری. فقط نگاه در نمایشگاه: بانک مدیریت زانو مدیر عامل شرکت جی پی مورگان چیس.

  • در سال 2017, تعقیب پرداخت 55 میلیون دلار در واکنش به طرح دعوی در دادگاه ادعا می کنند که آن را به حال به طور معمول شارژ, مردم سیاه و سفید بیشتر برای وام از مردم سفید.
  • در سال 2018, تعقیب پرداخت 24 میلیون دلار به شش کارمندان در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه ادعا “و ملی” نژاد پرستی در سراسر شرکت
  • در 2019, نیویورک تایمز, دقیق چگونه سیاه وام گیرندگان وام مسکن به طور معمول به اتهام نرخ بهره بالاتر از وام سفید و چه سیاه وام گیرندگان به طور معمول رد وام مسکن که وام گیرندگان را تایید شده است. آنها حتی مستند چگونه چیس حاضر یک مولتی میلیونر سابق-NFL بازیکن کسب و کار. چرا ؟ چرا که او سیاه بود
  • در سال 2020 فاش شد که تعقیب قرض داده چهل و یک بار پول بیشتر به سفید محله از سیاه و سفید محله در شیکاگو از سال 2012

هنگامی که ما در نظر گرفتن تمام این دو چیز روشن شده. یک) وال استریت را نژادپرستی کمک می کند تا توضیح دهد که چرا متوسط سفید آمریکا ده برابر ثروت متوسط سیاه آمریکا. دو) وجود دارد یک بحث واقعی که وال استریت و همچنین دولت فدرال مدیون آفریقایی-آمریکایی جامعه ایران ― که دقیقا چه برخی در شیکاگو در حال حاضر فراخوانی برای.

در عین حال به جای ارائه غرامت به جوامع وال استریت همچنان به میلیاردها دلار به صنایع که به طور نامتناسبی از آزار و کشتن مردم سیاه و سفید.

گزارش مرکز اقدام در مسابقه و اقتصاد برجسته است چگونه وال استریت ساخته شده $891 میلیون دلار سود از آنچه به آنها تماس بگیرید خشونت پلیس اوراق قرضه―بالا-نرخ بهره وام به شهرستانها و استان ها است که پوشش هزینه های پلیس خشونت قانونی شهرک سازی.

پس وجود این واقعیت است که پس از توافق پاریس امضا شد, بزرگترین بانک ها را به قرض داده بیش از $2.7 تریلیون دلار به صنعت سوخت فسیلی. جی پی مورگان چیس به تنهایی فراهم کرده است بیش از $296 میلیارد به صنعت سوخت فسیلی در آن زمان.

سوخت فسیلی شرکت های تامین شده توسط وال استریت علت آسیب گسترده به جوامع و در عین حال سیاه جوامع درو تقریبا هیچ بهره مندی از این صنعت است. به عنوان یک 2014 NAACP گزارش مستند 68 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند در سی مایل از یک coal-fired power plant در نتیجه نرخ های بالاتر از نقائص هنگام تولد, سرطان و بیماری های قلبی و دیگر بیماریها و همچنین کاهش ارزش املاک. در عین حال آمریکایی های آفریقایی تبار را تنها 1.1 درصد از انرژی کشور شغل و ادعا می کنند فقط 0.001 درصد از درآمد حاصل از صنایع انرژی.

البته سوخت های فسیلی شرکت نیز مخرب سیاره ما را از آب و هوا. به عنوان 130 سازمان در جلوگیری از پول خط لوله ائتلاف شده است اشاره به این پول است که وال استریت لوله به صنعت سوخت فسیلی است که اکسیژن که بر اساس آن آتش گرم شدن کره زمین می سوزد. بدون آن صنعت سوخت فسیلی به سادگی نمی تواند استطاعت برای ساخت آن جدید معادن زغال سنگ و نفت و خطوط لوله.

وال استریت معلوم است هر بیت به عنوان همدست در بحران آب و هوا به عنوان آن را در تجارت برده.

اگر وال استریت واقعا محکوم سفید برتری این نوع از وام امکان پذیر نخواهد بود. در یک کشور که در آن یک در هر هزار مرد سیاه و سفید خواهد بود به قتل توسط پلیس سفید تنها برتری را قادر می سازد وال استریت به سود حاصل از خشونت پلیس. در یک جهان که در آن 400,000 سیاه و قهوه ای از مردم در حال حاضر می میرند هر سال به عنوان یک نتیجه مستقیم بحران آب و هوا تنها سفید برتری را قادر می سازد وال استریت به ادامه وام میلیاردها دلار به شرکت های مسئول است.

جیمی Dimon و وال استریت مدیر عامل chums می توانید یک زانو قرار داده و از تمام اظهارات آنها بود اما تا زمانی که آنها شروع به سرمایه گذاری در جوامع و جلوگیری از سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ که از بین بردن سیاه زندگی خود را در کلمات و تصاویر هستند کمتر از بی معنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>