آنچه جورج فلوید و Breonna تیلور به ما آموزش می تواند در مورد تاریخ جنگ با مواد مخدر و نیاز به پلیس اصلاحات

قتل جورج فلوید و Breonna تیلور مشتعل خواستار عمده پلیس اصلاحات. یک سوال مهم به سطح است که نقش پلیس استفاده از مواد مخدر و نظامی راه جنگ با مواد مخدر شده است مبارزه برای بیش از 40 سال است. با استفاده از پلیس مسلح برای مقابله با سوء مصرف مواد مخدر شده است یکی از مهمترین و بی اثر و پرهزینه جنبه های جنگ با مواد مخدر – پر هزینه از لحاظ منابع و در شرایط زندگی. در حال حاضر زمان برای تغییر راه ما تصور جنگ با مواد مخدر و چگونه ما در رسیدگی به اثرات استفاده از مواد مخدر.

استفاده از مواد مخدر و سیاهی

دستگیری قتل و کالبد شکافی برای Floyd ما یادآوری سابقه طولانی عمیقا ریشه کلیشه ارتباط مردان سیاه و سفید با استفاده از مواد مخدر و جرم و جنایت. در طول فلوید را بازداشت افسر لین افسر گفت چوین او “نگران هذیان هیجان زده.” چوین پاسخ داد: “به همین دلیل ما او را در معده است.” چند دقیقه بعد فلوید مرده بود.

هذیان هیجان زده است و یک بحث تشخیص است که در آن مردم می تواند تبدیل به مهاجم و نمایشگاه “قدرت مافوق انسانی” پس از مصرف داروهای محرک مانند متامفتامین. این بیماری است که به رسمیت شناخته شده توسط انجمن روانپزشکی آمریکا و نه سازمان بهداشت جهانی و منتقدان استدلال می کنند آن است که استفاده می شود به بهانه مرگ ناشی از پلیس در استفاده از زور. برای مثال, هذیان هیجان زده است که به طور نامتناسبی ذکر شده به عنوان علت مرگ در موارد که در آن سیاه و اسپانیایی مردان مرگ در بازداشت پلیس است. حتی بدون نگرانی از هذیان هیجان زده پلیس با استفاده از زور علیه مردم رنگ در برابر سفید پوستان است. یک مطالعه اخیر نشان داد که در مینیاپولیس پلیس در استفاده از زور علیه مردم سیاه و سفید 7 برابر بیشتر از سفید در برابر مردم در سراسر کشور سیاه مردان 2.5 برابر بیشتر از مردان سفید پوست به قتل توسط پلیس. فلوید مرگ بود و نه ناشی از هذیان هیجان زده و ما باید از این فرصت برای قدردانی از ترس و کلیشه در حال حاضر در طول فلوید بازداشت و بحرانی چگونه آنها به احتمال زیاد منجر به قتل او.

کالبد شکافی برای Floyd گزارش حضور فنتانيل و متامفتامین در سیستم خود را. این باعث شد بسیاری از رسانه ها به برجسته کردن این اطلاعات مانند که منتشر شده توسط افراد مشهور, وب سایت TMZ نشان می دهد به نحوی فلوید شد, مقصر مرگ خود را. این توضیحات conjures یک تصویر سیاه و سفید نر کاربر به مواد مخدر است که ریشه در سابقه ای طولانی در كليشه اي مردان سیاه و سفید به عنوان مصرف کنندگان مواد مخدر که در حال تهدید و جنایی. برای مثال در سال 1914 نیویورک تایمز به چاپ مقاله توسط یک پزشک بیان کرد کوکائین به مردان سیاه قدرت فوق العاده ساخته و آنها را غیر قابل نفوذ به گلوله. انجمن بین مردان سیاه و سفید و استفاده از مواد مخدر کمک به افراطی تعصب نژادی در جنگ با مواد مخدر و جرم حبس از مردان از رنگ حتی اگر سیاه و سفید از افراد استفاده از مواد مخدر در نرخ مشابه و مواد مخدر در جستجوهای بیشتر در سفیده. این روایت نادرست از ارتباط بین مواد مخدر و سیاهی خطرناک است و انتقال توجه از عواقب ناشی از جنگ با مواد مخدر. فلوید مرگ بود و نه ناشی از استفاده از مواد مخدر و ما باید مراقب باشند در مقابل اجازه دادن به حضور داروهای منحرف کردن ما از این واقعیت است که فلوید به قتل رسید توسط یک افسر پلیس است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

که پرداخت قیمت برای جنگ با مواد مخدر ؟

همه ما باید با احتیاط از پلیس درمان شهروندان به عنوان دشمنان در جنگ. این بود که نشان داد در مرگ غم انگیز Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید بود که کشته شده توسط پلیس در طول اجرای بدون دست کشیدن حکم در حالی که او به خواب رفته بود در خانه اش. این مورد همراه با فلوید را سوخت تظاهرات در سراسر جهان با این استدلال که پلیس مسلح هستند که راه مناسب برای رسیدگی به بسیاری از دلایل مردم برای کمک تماس بگیرید. استفاده از مواد مخدر است که یک مثال خوب از این است. سوء مصرف مواد مخدر تعریف شده توسط انجمن روانشناسی آمریکا به عنوان یک بیماری روانی و جرم و جنایت از استفاده از مواد مخدر نهفته در تغییر تعاریف از چه مواد مخدر قانونی هستند. برای مثال همه استفاده از مواد مخدر استفاده می شود به طور قانونی و در طول زمان از ممنوعیت الکل جرم بود. قوانین مربوط به استفاده از مواد مخدر را تغییر دهید به عنوان جامعه تغییر میکند. بر خلاف بهداشت روانی کارگران که در حال تحصیل در اثر مواد مخدر و پلیس در حال آموزش استفاده از یک زنجیره از زور و اقتدار بازداشت به مدیریت شرایط است. این حوزه از امنیت عمومی باید معوق به حرفه ای با مناسب تخصص.

این نظامی پلیس را ندارد جوامع ما امن تر است. این نظامی جنگ با مواد مخدر استفاده شده است به طور نامتناسبی بر سیاه پوست و لاتین شهروندان و کمک به جرم حبس از درآمد مردم رنگ و ناعادلانه قتل بسیاری از شهروندان از جمله تیلور. در چهار دهه جنگ با مواد مخدر, استفاده از تاکتیک های نظامی برای نبرد مربوط به مواد مخدر جرم و جنایت شده است کاملا بی اثر در کاهش استفاده از مواد مخدر و نشان داده شده است به لحاظ نژادی مغرضانه. در واقع استفاده از مواد مخدر در میان شهروندان آمریکایی افزایش یافته است. ما نباید درمان بهداشت عمومی موضوع سوء مصرف مواد مخدر با شبه نظامی پلیس پاسخ.

فراخوان پلیس اصلاحات اطراف بود مدتها قبل از قتل فلوید و تیلور و نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که نزدیک به 70 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که قتل فلوید نشان دهنده گسترده تر مشکل در اجرای قانون است. در حال حاضر زمان برای ما به نگاهی انتقادی به اجرای قانون و reimagine چه پلیس و امنیت جامعه می تواند مانند نگاه کنید. ما در نهایت می تواند اطمینان حاصل شود و عدالت و امنیت و کرامت انسانی هستند و اولویت در جامعه ما است.

به شرارت و تلفیق استفاده از مواد مخدر و سیاهی در این کشور را برای بیش از حد طولانی شده است توجیهی برای قتل است. قتل فلوید و تیلور نباید تبدیل به بیشتر مواردی که ما را سرزنش قربانی به انجام این کار خواهد نوار فلوید و تیلور از بشریت است. فلوید نمی میرند از استفاده از مواد مخدر. او به قتل رسید در دست یک افسر پلیس که گرفته بود سوگند “برای محافظت و خدمت می کنند.” تیلور بود که “تلفات جنگ”. او قربانی یک دهه مبارزه طولانی است که ثابت کرده است که بی اثر و خسارت و پود جامعه ما با مجازات کردن جوامع از رنگ. فلوید شش-سال-دختر Gianna فلوید گفت: “پدر دنیا را تغییر داد”. ممکن است کلمات او حلقه درست برای نسل های آینده است و ممکن است ما در نهایت در پایان جنگ با مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>