چه “همیلتون” می شود درست و غلط

سالت لیک سیتی — بسیاری از مردم در حال حاضر شاهد “همیلتون” برای اولین بار به عنوان برادوی پدیده آمد به دیزنی به علاوه به عنوان یک فیلم جمعه.

پس از آن اولین برادوی در ماه اوت سال 2015 “همیلتون” به دست آورده است 11 جوایز تونی. بلیط های فروخته شده را در هر شهر از آن بازدید داشته است.

زمانی که “همیلتون” برای اولین بار آمد به شهر سالت لیک در سال 2018 به Deseret News مصاحبه تاریخچه اساتید در مورد خود را در “همیلتون” — چه موسیقی می شود حق و چیزهایی تولید نتواند.

در اینجا مختصر و مفید از بزرگترین takeaways.

چه “همیلتون” می کند به خوبی

منبع

 • Lin-مانوئل میراندا برداشت یک منبع خوب برای موسیقی خود را: ران News 2004 پرفروش “الکساندر همیلتون.”
 • قبل News کتاب زندگینامه مورد همیلتون به طور کلی نوشته شده توسط قهرمانان که اغلب whitewashed شخصیت دانشگاه یوتا پروفسور اریک Hinderaker گفت: Deseret News. به نام او News کتاب “واقعی زگیل و همه بیوگرافی.”
 • “همیلتون است به تصویر کشیده شده به عنوان مقدس شکل — او یک شکل پیچیده — اما او نیز کسی که شما واقعا می تواند در نوع همدردی با” Hinderaker گفت.
 • “یک چیز News کند که به اطلاع این موسیقی به شدت او نمیفهمد همیلتون منبع داستان در راه است که هیچ کس دیگری تا به حال” این استاد دانشگاه ادامه داد. “(او) واقعا دنبال کردن جزئیات و بدیهی است که سنگ بنای برای Lin-مانوئل میراندا.”
Lin-Manuel Miranada is Alexander Hamilton and Leslie Odom, Jr., is Aaron Burr in “Hamilton.”
لسلی Odom جونیور به عنوان Aaron Burr و Lin-مانوئل میراندا به عنوان الکساندر همیلتون در “همیلتون.” “همیلتون” می آید به دیزنی به علاوه جمعه.
دیزنی به علاوه روابط رسانه ای

موسیقی

 • موسیقی سبک “همیلتون” کمک به تولید شیرجه رفتن عمیق تر به سیاست است.
 • “درخشش Lin-مانوئل میراندا جدول دو طرفه و پیچیدگی از رپ به عنوان یک فرم فقط اجازه می دهد تا برای یک مقدار wordier نوع نمایشگاه بیش از شما می توانید در هر آواز فرمت” Hinderaker گفت.
 • “(همیلتون) یک مرد زندگی می کردند که از طریق جنگ انقلابی زندگی می کردند از طریق تدوین قانون اساسی بود که در ریاست جمهوری” او ادامه داد. “دامنه این موسیقی است که واقعا خیره کننده است.”
 • مختلف سبک های موسیقی — و نحوه استفاده آنها — نیز خود را بگویید داستان با توجه به برندن Dabling یک دانشگاه بریگهم جوان استاد علوم سیاسی.
 • “(میراندا) به گره به انواع ژانرهای. … آن را سرد به ببینید که چگونه او می آمیزد که در طول تاریخ با تاریخ این کشور” Dabling گفت. “زمانی که جفرسون می آید و او هنوز هم آواز جاز که هر کس دیگری رپ و آن او را طول می کشد برخی از زمان برای گرفتن تا همه چیز را که اتفاق افتاده است در حالی که او رفته در فرانسه است.”

اهمیت تاریخچه

 • “همیلتون” را برانگیخته علاقه بیشتری در تاریخ آمریکا, اما آن را نیز توجه به این ذهنیت از آن تاریخ است.
 • “خط” چه کسی زندگی می کند که می میرد که می گوید داستان خود را?’ — که پرسش در ذهن شما است که سابقه نیست مستقیم از حقایق گذشته که در آن ما می دانیم که دقیقا چه اتفاقی افتاده است اما در واقع گردد توسط مردم و آن را قاب” گفت: بنیامین پارک که تدریس یک “سن همیلتون” البته در Sam Houston State University.
 • میراندا “همیلتون” به عنوان یکی دیگر فریم آمریکا جدول زمانی با توجه به کریستوفر جونز می آموزد که در اوایل تاریخ آمریکا در BYU.
 • “شما در حال گرفتن یک هدف تاریخچه هنگامی که شما بروید و ببینید ‘, Hamilton,’ جونز گفت. شما در حال گرفتن یک تفسیر از همیلتون و زندگی خود و اهمیت آن است.”
Daveed Diggs is the Marquis de Lafayette, Okieriete Onaodowan is Hercules Mulligan, Lin-Manuel Miranda is Alexander Hamilton, Leslie Odom Jr. is Aaron Burr and Anthony Ramos is John Laurens in “Hamilton,” the filmed version of the original Broadway production.
Daveed را از دست Diggs است Marquis de Lafayette Okieriete Onaodowan است Hercules Mulligan, Lin-مانوئل میراندا است که الکساندر همیلتون لسلی Odom جونیور Aaron Burr و آنتونی راموس جان لارنس در “همیلتون” به فیلم برداری از نسخه اصلی برادوی تولید. تولید می آید به دیزنی به علاوه در روز جمعه.
دیزنی به علاوه روابط رسانه ای

چه همیلتون’ نتواند

برده داری

 • در حالی که ویژگی های موسیقی چند فرهنگی بازیگران — چیزی است که همه از اساتید ستایش — داستان “همیلتون” تا حد زیادی برگ بردگی خارج از تصویر.
 • “برده داری است اذعان کرد در یک تعداد انگشت شماری از شعر اما شما هرگز نمی تواند واقعا حس که به بردگی گرفته شده افراد فعال بودند شرکت کنندگان در انقلاب آمریکا خود را” جونز گفت. “آنها بودند و من فکر می کنم که اقدامات آنها بسیار مهم است به درک آن دوره است.”
 • حذف ایجاد یک طنز برای “همیلتون” یک موزیکال پارک گفت: به خود می بالد برای اینکه متنوع و فراگیر است.
 • “علاوه بر یک offhanded اشاره به سالی Hemings در ‘چه می خواهم من از دست” آهنگ وجود دارد نه یک فرد سیاه و سفید اشاره و یا یک بومی آمریکایی و یا هر اقلیت رقم اشاره شده … و کسانی که در اقلیت ارقام در تاریخ” پارک گفت.
 • “در اتاق که در آن اتفاق می افتد” که در آن این تصمیمات اساسی آمریکا ساخته شده وجود دارد بردگی آفریقایی وجود دارد که بومیان آمریکا وجود دارد و در عین حال آنها در حال تحت فشار قرار دادند” او ادامه داد.
 • علاوه بر این اساتید گفت: موسیقی به تصویر می کشد همیلتون به عنوان یک طرفدار الغای برده داری — موضع که در واقعیت نیست بنابراین روشن نیست.
 • “او ممکن است برخی از ولرم ضد برده داری views اما آنها هرگز به اندازه کافی قوی برای او به عمل در” پارک گفت. “به خلاف او ساخته شده است یک امپراتوری مالی بود که وابسته به سیستم برده در جنوب.”
Cast members during a production of “Hamilton.” The production, featuring the original Broadway cast, comes to Disney Plus on Friday.
اعضای بازیگران در طول تولید “همیلتون.” تولید شامل برادوی بازیگران اصلی می آید به دیزنی به علاوه در روز جمعه.
جوآن مارکوس

Aaron Burr

 • رقابت بین همیلتون و Aaron Burr است overemphasized در موسیقی با توجه به Dabling. به جای استاد گفت: “سوزاندن رقابت که تحت سلطه همیلتون زندگی سیاسی” بود با توماس جفرسون.

همیلتون سیاست

 • پارک گفت: برخی از همیلتون سیاست به طور خاص بودند سیراب در موسیقی. تاسیس کرده و نمایش است که به احتمال زیاد خواهد شد پذیرفته نیست امروز از جمله عمر قرار ملاقات برای رئیس جمهور و مجلس سنا و یک بی اعتمادی عمیق برای رای مردم.
 • “همیلتون سیاست بیشتر وجود ندارد و به جز چند بسیار اظهارات کلی در بانکداری و امور مالی” پارک گفت. “در برخی از راه, دیدگاه های سیاسی خود را بسیار شدید تر از آنچه ما می شود راحت (با) و در عین حال که به نظر نمی رسد چرا که ما می خواهیم به همیلتون این لیبرال قهرمان قرن 21 است.”
 • “من فکر می کنم که وجود دارد راه هایی که در آن Lin-مانوئل میراندا نوع می خواهد به (همیلتون) یک فرد برای زمان ما” Hinderaker گفت. “او خم همیلتون حساسیت کمی در جهت قرن 21 را که کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>