چه همیلتون’ تدریس من در مورد امریکا درخشان وعده در یک دنیای تاریک

سالت لیک سیتی — Alex Lacamoire مدیر “همیلتون” فیلم, معرفی جدید دیزنی به همراه نسخه فیلم با گفتن این که “همیلتون” صحبت می کند برای لحظه ای در آن ایجاد شد و از آن صحبت می کند به لحظه در حال حاضر.

بسیار نوشته شده است و گفت: در مورد آنچه که این بازی به معنی برای این لحظه خاص در تاریخ ایالات متحده — مانند درک موانع بین دارا و ندار و یا درک نژادی تقسیم که از طریق برش در کشور ما. مهاجرت تنش های نژادی و ظلم و ستم همه تم های موجود در تولید و آنها موضوعات تحت پوشش به طور گسترده ای توسط منتقدان پس از آغاز آن اصلی برادوی اجرا شود.

جدیدترین تفسیر “همیلتون” — نسخه ای که به نظر می رسد به عنوان یک فیلم در دیزنی به علاوه جریان خدمات ابتدا در جولای 3 — همچنین صحبت می کند و به همه ما در حال حاضر در طول coronavirus بیماری همه گیر. برنده جایزه موسیقی با تاثیر فرهنگی است که در حال حاضر به راحتی در دسترس در نوک انگشتان ما. چیزی است که یک بار دیده می شود به عنوان لوکس رویداد برای هر کسی که می تواند نمره یک بلیط در حال حاضر چیزی است که ما می توانید دسترسی برای یک محاکمه رایگان یا قیمت ماهانه.

دیزنی به علاوه نسخه ای از “همیلتون” نه تنها صحبت می کند به شکاف فرهنگی در کشور ما اما آن می درخشد یک نور مثبت یادآوری ما را از امریکا اخلاقی وعده میان تاریک و غم انگیز در جهان. این بازی به ما یادآوری می کند که آینده ای زیبا را می توان از خشونت و مشکل گذشته است. مثل همیلتون خود گذشته خود را ندارد همیشه شما را تعریف کنیم. شما می توانید استفاده از آن برای ایجاد یک آینده کامل تر.

Lin-Manuel Miranada is Alexander Hamilton and Leslie Odom, Jr., is Aaron Burr in “Hamilton.” دیزنی به علاوه روابط رسانه ای

وجود دارد هیچ انکار که شما فکر می کنم در مورد امریکا وقتی که شما تماشای “همیلتون.” که مرتب از نقطه تولید. شما نگاه کنید به تاریخ امریکا گفته است از طریق سیاه و سفید بازیگران و مردم از رنگ. Daveed را از دست Diggs نقش توماس جفرسون و مارکی دو لافایت کریستوفر جکسون نقش جورج واشنگتن و لسلی Odom جونیور پخش Aaron Burr.

آن را فکری و به چالش کشیدن بالا بردن سوالات است که شما را مجبور به تامل احساسات خود را در مورد این کشور و در مورد تاریخ کشور ما ، خود را به شما تجربه شخصی خود. با این حال شما ببینید, جهان را چوب با شما به عنوان شما نگاه کنید به داستان گشوده است.

از طریق شعر رپ و R&B و pop-مانند آهنگ های ما یاد بگیرند همیلتون داستان. ما درک می کنیم سفر خود را به عنوان او تلاش می کند برای ساخت امریکا و دشمنی با مته سوراخ کردن. هر کسی که علاقه مند در یک خلاصه درس تاریخ دریافت آن از طریق بازی.

اما چیزی مهم تر در بازی در اینجا. تماشای دیزنی به همراه نسخه در امریکا اوایل روز می یاد که شما در حال تماشای این در حال حاضر زمانی که وجود دارد این بیماری همه گیر کوروناویروس و در سراسر کشور تظاهرات با توجه به نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. مدرن, آمریکا, خوب, ظروف سرباز یا مسافر. این فیلم در یک زمان می آید زمانی که امریکا به دنبال تحقق آن اخلاقی وعده. ما به دنبال قوی تر می شود امریکا است. به دنبال بازگشت در این کشور ریشه های ما را ببینید قول می دهم از آنچه امریکا می تواند آنچه امریکا در طلب آن بود و آنچه که امریکا هنوز هم می تواند.

در حال حاضر ما بیشتر ماندن در منزل و تلاش برای سالم ماندن و سالم از رمان coronavirus. با وجود که تکنولوژی به ما وصل به زیبایی از جهان خارج است. کسی که بدون یک season pass به هر تئاتر ممکن است تا به حال فرصتی برای تماشای “همیلتون” زندگی می کنند. موسیقی قرار بود به بازگشت به شهر سالت لیک در اککلس تئاتر برای 2020-21 فصل است. بنابراین شاید یکی می تواند snagged بلیط. اما آن را خارج از برادوی بازیگران. نه اصلی بازیگران. نگاه ما به بازیگران اصلی در اینجا در یک عملکرد از سال 2016 در نخست نشان می دهد تولید.

دیزنی به همراه اهدا همه ما یک فرصت برای دیدن اصلی نشان می دهد فقط آن را به عنوان اصل در نظر گرفته شده دیده می شود — و در آخر هفته روز استقلال. ما قرار نیست برای دیدن این نمایش تا اکتبر. 15, 2021, هنگامی که آن را که قرار بود منتشر شود در تئاتر. و نمایش موسیقی در حال حاضر — در این زمان بسیار سخت در تاریخ کشور ما — یک گام به سوی بازسازی امریکا به چه همیلتون همیشه می خواستم برای دیدن.

ما ارتباط نزدیک تر با شخصیت. تماشای بالا از بالکن نمی اتصال شما به عنوان به خوبی با شخصیت های اصلی این نسخه می کند. من هرگز دیده می شود “همیلتون” در فرد است. اما مانند نسخه های فیلم از “اجاره” و “Les Miserables,” نقشه کشی شخصی و اتصال به هنرمندان کمک می کند تا ایجاد یک قوی تر روایت اتصال ما با شخصیت ها و باورهای خود را.

این چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود این بیماری همه گیر. ما می تواند جمع آوری خانواده های ما ورود به سیستم ما جریان خدمات و تماشای تجارب ما هرگز قبل از دیده می شود. ما می شنوید تصنیف زیبا و پین نقطه rap lyrics بین هر آهنگ. ما می توانیم شنیدن این فاجعه از همیلتون مرگ است. ما را می شنوند که تا کنون چندان سخت سوال: “چه کسی زندگی می کند که می میرد که می گوید داستان خود را?”

چه سوال تعریف ما دوران مدرن در حال حاضر بیشتر از آن یکی است ؟ که زندگی می کند ؟ که می میرد? که می گوید داستان خود را? ما این درخواست به صورت روزانه به ما در مقابله با مسائل ما در حال حاضر.

دیدن این بازی بر روی صفحه تلویزیون به من امید برای آینده ای بهتر. “همیلتون” به ما نشان می دهد یک وعده بهتر از آمریکا است. آن را به ما نشان می دهد لذت از چگونه موفق و درخشان امریکا می تواند اگر آن را در زندگی اخلاقی خود وعده و کار ما برای ایجاد چیزی بهتر است. موسیقی ما نشان می دهد آنچه که ما می توانید تمام آرزوی — سازندگان متفکران و مؤمنان در یک کشور قوی تر. ما می توانیم زندگی می کنند, خنده و عشق است. ما با هم می آیند برای ایجاد چیزی بهتر است.

دیزنی درست انتشار این فیلم. یک تقسیم امریکا نیاز به دیدن این همان آخر هفته همانطور که ما جشن استقلال ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>