آنچه که من آموخته شده از زنان در مبارزه برای نجات سیاره ما

آب و هوا و فعالیت نیست به عنوان سرگرم کننده به عنوان آن استفاده می شود.

من به یاد داشته باشید اولین بار من striked دور تا جمعیت سرگرم کننده بود و بنابراین شعار برای آب و هوا عدالت با یک گروه از غریبه ها. اما بلند رفته اند آن روزها. آب و هوا اعتصاب تایلند, گروه من راه اندازی شد, رشد بزرگتر و به نظر می رسید مانند آن شد و در نهایت ساخت این تفاوت که من برای امیدوار بود. اما ایجاد تغییر به معنای رفع مشکل, و رفع مشکل به معنای مواجهه با پیچیدگی های سیاست های زیست محیطی و سیاسی درام.

تغییر نیز آمد و با استرس از نشست با داوطلبان مصاحبه های رسانه ای حوادث و مدیریت سیستم عامل رسانه های اجتماعی. علاوه بر کارهای فیزیکی مورد نیاز انجام می شود من نیز تا به حال به ذهنی مقابله با فوق العاده افسرده صبح از بیدار شدن از خواب به ترس از مرگ ناشی از تغییر آب و هوا و هولناک شب نیز بیدار شدن از خواب به حملات اضطراب از احساس بیش از حد ناتوان و خسته برای جلوگیری از بحران است.

در بسیاری از کسانی که شب من تعجب اگر افراد دیگر تا به حال احساس به همان شیوه. من به یاد داشته باشید فکر Kotchakorn Voraakhom یک معمار که شرکت من برای نوشتن و تعجب اگر او تا به حال احساس نا امید کننده است. Kotchakorn و تیم او کار گسترده در اثرات آب و هوا بر غرق شدن شهرستانها—او در میان “15 زنان پیشرو در مبارزه با تغییر آب و هوا” در زمان magazine—با تمرکز بر طراحی زیرساخت های آن می افزاید: فضای سبز به بانکوک و دیگر شهرهای دلتا در سراسر آسیای جنوب شرقی. من تعجب اگر دانستن بیش از حد در مورد مشکل و تلاش بیش از حد سخت برای حل آن تا به حال او را کشته دیدگاه خوش بینانه از آینده همان راه آن را به من.

(Photo: Nanticha Ocharoenchai)

پاسخ بسیار واضح است—بله بسیار و شما می توانید آن را در چهره او تقریبا در هر زمان شما می خواهم او را ملاقات کند. اما آیا این معنی است که او همیشه می خواستم به من بدهید ؟ نه واقعا. حتما مشکل حل دشوار است, اما علاوه بر این که چه چیز دیگری وجود دارد به انجام ؟

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مشکلات می تواند سرگرم کننده برای حل بیش از حد—حداقل این چیزی است که من مادر معتقد است. به عنوان یک صاحب کسب و کار روز خود تشکیل شده از حل مشکل است که سرگرم کننده بود برای او. من همچنین تدریس به سازنده و مدبر قادر به نوبه خود هر گونه فاجعه را به یک فرصت تبدیل هر سختی به یک دارایی.

(Photo: Nanticha Ocharoenchai)

یا این ذهنیت بزرگ شده به من و یا آن همیشه وجود دارد. در بسیاری از شب من می خواهم به خواب رفتن بر روی ایده نجات در سیاره ما—اما صبح روز بعد من همیشه می خواهم از خواب بیدار احساس قادر به نوبه خود چشم مشکل من به طور کامل آگاه است. من مطمئن نیستم چه چیزی برای انجام با آن رابطه عشق و نفرت با آب و هوا فعالیت. آن را سخت به رغم همه چالش ها چون همیشه وجود دارد یک حس تلخ از امید که شاید من در واقع می تواند به ایجاد تغییر است. آن را حتی سخت تر برای بنشیند و به تماشای جهان, رایت, زمانی که شما می دانستید که آب ممکن است.

مانند اشتباهات مادر من تبدیل به درس من شروع به چرخش آب و هوا فعالیت کار من شروع به نفرت به چیزی است که من لذت یادگیری در مورد با یک تیم کوچک با مردم را دوست دارم. در حال حاضر در مسیر بازگشت من به کاوش در مورد چگونگی ترکیب قصه گویی—شور و شوق منحرف از طی اولین ماه از آب و هوا فعالیت—آب و هوا و وکالت هم برای ایجاد احساسی-فریبنده روایت های صدای که سزاوار شنیده می شود از طریق نوشتن و عکاسی.

Nanticha Ocharoenchai

مانند هر چیز دیگری در زندگی به من آموخته از زنان در زندگی—آب و هوا فعالیت خود را در پایین و شما فقط باید به یاد بگیرند که چگونه به عقب بر گردیم. صرف نظر از اینکه آن کار می کند یا نه شما حداقل امتحان کنید. به دنبال بازگشت به کار من به دست آورده ام تا کنون, من نه تنها آموخته راه برای حمل به جلو ماموریت من بلکه به خودم به اندازه کافی اعتبار آن به طوری که من می تواند الهام بخش خودم فقط تا آنجا که زنان در زندگی من داشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im