اگر مستند بود یک اشتباه بزرگ?: ران پل

از کالیفرنیا به نیوجرسی آمریکایی معترض در خیابان ها.

آنها خواستار پایان دادن به بازداشت خانگی سفارش داده شده توسط مقامات دولتی بیش از شیوع ویروس است که حتی با توجه به آخرین دولت ایالات متحده اعداد را ادعا می کنند زندگی کمتر از آنفلوانزای فصلی از شیوع 2017-2018.

در سراسر ایالات متحده میلیون ها نفر از کسب و کار تعطیل شده اند توسط “فرمان اجرایی” و نرخ بیکاری سر به فلک کشید تا به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. آمریکایی ها که خود را دیده اند دستمزدهای واقعی کاهش لطف فدرال رزرو پولی قصور در حال پیدا کردن خود محوری به فقر و ایستاده در breadlines.

آن را مانند یک فیلم ترسناک اما واقعی است.

هفته گذشته دبیر کل سازمان ملل متحد هشدار داده است که یک رکود جهانی ناشی از سراسر جهان coronavirus مستند می تواند باعث “صدها هزار کودک اضافی مرگ و میر در هر سال است.” همانطور که از نوشتن این کمتر از 170,000 شده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

بسیاری از آمریکایی ها نیز درگذشت این ماه گذشته به این دلیل که آنها قادر به دریافت مراقبت های پزشکی آنها مورد نیاز است. درمان سرطان شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. صرفه جویی در زندگی عمل جراحی قرار داده شده است که به اتاق را برای coronavirus موارد است. در ضمن بیمارستان در حال تخمگذار کردن هزاران نفر از آنجا که انتظار می رود coronavirus موارد آمده اند و بیمارستان ها تا حدی خالی است.

اگر “درمان” است و بدتر از بیماری است ؟

کشورهایی مانند سوئد که نه قفل کردن اقتصاد خود و محل جمعیت تحت بازداشت خانگی هستند مراتب بدتر از کشورهایی است که انجام داد. سوئد و میر به ازای هر میلیون از coronavirus پایین تر از در بسیاری از مستند کشور است.

نیز, ایالات متحده است که نمی دستگیری شهروندان برای صرفا راه رفتن در ساحل انجام می دهند نه بدتر از آن است که انجام داد. داکوتای جنوبی و فرماندار کریستی Noem در هفته گذشته گفت: “ما قادر به نگه داشتن کسب و کار ما باز و اجازه می دهد مردم را در برخی از مسئولیت شخصی است.” داکوتای جنوبی ثبت کرده است و در مجموع هفت coronavirus مرگ و میر.

کنتاکی سخت مستند دولت پنج برابر بیشتر از جمعیت داکوتای جنوبی در عین حال آن را تا به برخی از 20 بار بیشتر coronavirus مرگ و میر. اگر مستند و بازداشت خانگی هستند و این جواب نباید این اعداد معکوس با داکوتای جنوبی دیدن توده مرگ در حالی که کنتاکی dodges coronavirus گلوله?

زمانی که Anthony Fauci اولین هشدار داد که دو میلیون مرگ خواهد بود وجود دارد یک مسابقه در میان فدرال و ایالتی و مقامات محلی به ببینید که چه کسی می تواند rip کردن قانون اساسی و سریع ترین. سپس Fauci به ما گفت اگر ما در انجام آنچه او می گوید تنها یک چهارم از یک میلیون نفر می میرند. آنها قفل شده است و امریکا را حتی سخت تر است. سپس با کمی بیش از یک شانه را بالا انداختن شانه آنها اعلام کرد که حداکثر 60,000 می میرند اما شاید کمتر. که قطعا وحشتناک است, اما آن را فقط یک میانگین فصل آنفولانزا.

تصور کنید اگر ما تا به حال استفاده می شود حتی بخشی از منابع صرف شده برای قفل کردن کل جمعیت و متمرکز بر ارائه کمک و حمایت به آسیب پذیر ترین – افراد مسن و کسانی که با شرایط جدی پزشکی. ما می تواند به محافظت این افراد و هنوز هم اقتصاد به بازگشت به زمانی که ویروس خود را اجرا کرده بود ، و آن را نمی خواهد که ما هزینه شش تریلیون دلار یا.

دولت حق ندارد و یا قدرت به ما بگویید که چه کسب و کار و یا فعالیت های دیگر است “ضروری است.” تنها در توتاليتر آیا دولت ادعا می کنند این اقتدار است. ما باید تشویق همه کسانی که ایستاده مسالمت آمیز و خواستار حسابداری از خود را انتخاب رهبران. آنها باید قادر به گرفتن دور با این.

دکتر ران پل عضو سابق مجلس نمایندگان. این مقاله نوشته شده است و منتشر شده توسط Ron Paul Institute for Peace and Prosperity.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de