آنچه آن را مانند به بازگشایی یک کلیسا

سالت لیک سیتی — برگرد. Leroy دیویس می خواهد کلیسا خود را به عنوان امن به عنوان Costco. خدمات و امیدوارم کمی بیشتر شخصی او گفت: اما محیط زیست باید به نظر می رسد فقط به عنوان پاک.

برای به انجام رساندن این هدف Rev. دیویس و deacons در امیدوار کلیسای باپتیست در مونپلیه, ویرجینیا, صرف ساعت در ماه گذشته بحث در مورد چگونه به پاکسازی پناهگاه و مدیریت جمعیت قبل از از سرگیری فرد خدمات یکشنبه گذشته.

آنها خریداری شده به صورت جداگانه بسته بندی شده و همدلی عناصر تکیه درهای باز حذف سرود کتاب و چاپ کتاب از pews قرار داده و X را بر روی زمین در پارکینگ یادآوری مردم به گسترش است.

“ما به دنبال هر دو نقطه و tittle از فرماندار الزامات مورد نیاز برای بازگشایی,” برگرد. دیویس که در خدمت به عنوان امیدوار باپتیست پاستور گفت.

تمام دبستان پرداخت. کلیسا تایید اجتماعی جدید فاصله از قوانین در حالی که میزبانی حدود 70 نمازگزاران در آخر هفته گذشته و رهبران در حال حاضر صحبت کردن در مورد چگونه برای افزایش ظرفیت در هفته پیش رو است.

“وجود دو شگفتی (آخرین یکشنبه.) یکی بود که تعداد زیادی از مردم که آمد و دوم بود که نبود هر یک از دیگر شگفتی” برگرد. دیویس گفت:.

با وجود موفقیت های اولیه او و دیگر رهبران به تازگی بازگشایی کلیساها هیچ برنامه ای برای دریافت خود راضی. گفتند آنها را به طور منظم تجدید نظر جدید خود را عبادت دستورالعمل برای نگه داشتن مردم در امن و تشویق دیگر کلیساها از سرگیری خدمات را به انجام همان.

“پس از هر یک از خدمات ushers و (کلیسا) رهبران ایستاده 6 فوت از هم جدا به بحث در مورد آنچه که ما متوجه آنچه که ما فکر می کنم ما باید متفاوت انجام و هر چیز دیگری گفت:” برگرد. مارتین دیاز, کشیش کلیسای مادلین در سالت لیک سیتی که از سر خدمات روزانه در آوریل 11.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد اعتماد به رهبران مذهبی’ تعهد به ایمنی. روز جمعه او خواست فرمانداران اجازه می دهد تا کلیساها در سراسر کشور برای بازگشایی این آخر هفته.

“وزرای شبان, خاخام, امامان و دیگر رهبران مذهبی را به مطمئن شوید که جماعت خود را امن هستند به عنوان آنها را جمع آوری و دعا,” او گفت:.

نیت خوب همیشه تضمین نتایج خوب است. حداقل دو خانه از عبادت — یکی در تگزاس و یکی در گرجستان — آیا تا به حال به reclose پس از چندین جماعت اعضای آزمایش مثبت برای COVID-19.

از طریق هوشیاری رهبران کلیساهای دیگر امید به نگه داشتن یک پتانسیل شیوع در خلیج.

“ما در حال تشویق (اجتماعی فاصله) کلمه از دهان و نشان دادن یک ویدئو در آن نیز گفت:” برگرد. رابی پرورش کشیش ارشد Northside کلیسای باپتیست در جورجیا گرجستان که بازگشایی یکشنبه گذشته. “تا کنون مردم انجام داده اند همه چیز ما خواسته ایم آنها را به انجام.”

بازگشایی شامل مقدار زیادی از استرس زا و طاقت فرسا کار می کنند اما رهبران مذهبی گفت: آنها هیجان زده به آن را انجام می دهند. این احساس خوبی است برای دیدن مردم در pews دوباره حتی اگر آنها در حال گسترش و با پوشیدن ماسک های Rev. دیاز گفت.

“مردم در حال آمدن چک کردن در با خدا و پیوستن به جامعه” او گفت:. “این فقط یک شادی برای دیدن همه ی از آن.”

اوایل اشکالات

بسیاری از churchgoers به اشتراک گذاری شبان’ هیجان در مورد از سرگیری فرد در گردهمایی که گاهی اوقات باعث مشکلات برای سرویس رهبران. از Revs. دیاز و دیویس هر دو به ارمغان آورد تا نمازگزاران را در اوایل ورود بار به عنوان مسئله ای است که نیاز به خطاب در هفته پیش رو است.

“ما تا به حال به درخواست برخی از افراد باقی می ماند نشسته در اتومبیل های خود را تا زمانی که ما تا به حال همه ما خدمه در محل” برگرد. دیویس گفت:.

ورود زود هنگام نیز به مشترک دیگر قطعی: ناقص ترتیبات صندلی. مردم می دانستند برای جلوگیری از مسدود کردن pews اما آنها گاهی اوقات گسترش نامناسبی در این کرسی که در دسترس Rev. دیاز گفت.

“مردم می خواهم به انجام آنچه آنها را همیشه انجام داده ایم. اگر آنها همیشه نشسته در وسط (از pew) که جایی که آنها می خواهم برای نشستن,” او گفت:.

کلیسای جامع در حال برنامه ریزی در داشتن نمازگزاران ماندن نزدیک به راهرو به طوری که در دو گروه مناسب می تواند در همان پیو. خانواده هایی که گسترش این رویکرد بیاستفاده و همچنین تغییر که در آن خدمه تمیز کردن نیاز به تمرکز تلاش های خود را.

“ما شروع به گرفتن یک عکس از جایی که همه نشسته بود تا مطمئن شوید که ما تمیز وجود دارد” برگرد. دیاز گفت.

کلیسای جامع نیز تا به حال برای پیدا کردن راه هایی برای تغییر مردم غریزه به ترک به عنوان به زودی به عنوان سرویس به پایان می رسد. سریع خروج تهدید کلیسا را هدف نگه داشتن مردم از گروه های مختلف خانواده حداقل 6 فوت از هم جدا Rev. دیاز گفت.

“آنچه که ما در حال درخواست از مردم برای انجام به عنوان آنها می آیند از pew است که فاصله خود را از کسانی که در مقابل آنها” او گفت:.

برای بیشتر قسمت ها, کلیسای جامع رهبران و داوطلبان باید با تمرکز بر پیدا کردن راه حل برای این مسائل غیر منتظره به جای سرزنش مردم که آنها را ایجاد او اضافه شده است.

مانند دیگر رهبران در بازگشایی کلیساها آنها در حال تلاش برای نگه داشتن مشکلات کوچک در چشم انداز و پیدا کردن لحظات از سبک سری در طول این زمان استرس زا.

“من فراموش نوع خنده در هر یک بار در در حالی که فکر می کنم ‘OK خدا. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. ما فقط رفتن نگه دارید,'” برگرد. دیاز گفت.

بیشتر چالش های پیش رو

پس از هر سرویس Rev. دیاز و دیگر رهبران کلیسای جامع دایره با داوطلب ushers به بحث در مورد چگونه همه چیز رفت. آنها بررسی مسائل که بریدن و تصمیم می گیرید که آیا راه حل های مردم نهاد در پرواز به ارمغان آورد در مورد بهترین نتیجه ممکن است.

“ما همیشه فکر می کنم ‘ما خیلی نزدیک اما نه 100%. دفعه بعد اجازه دهید سعی کنید دوباره” برگرد. دیاز گفت.

در برخی از راه این دو هفته گذشته را احساس آزمایشی اجرا می شود برای بزرگتر چالش های پیش رو, او اضافه شده است. هشتاد نفر حضور داشتند بعد از ظهر توده یکشنبه گذشته اما در بیشتر قسمت ها, کلیسا تنها به برخورد با حدود 20 نمازگزار در یک زمان.

“مردم هستند که بسیار محتاط است. آنها می خواهند برای دیدن چگونه آن را می رود و شاید صبر کنید تا ماه ژوئن به مطمئن شوید که ما نمی سنبله دیگری” در مورد او گفت:.

برگرد. Diaz خوشحالم که او در حال عبادت آن مصرف کند. کلیسای جامع بازگشایی در جهت خدمت به مردم که احساس جدا شده و نه به زور همه اعضای کلیسا به ترک خانه های خود.

“ما بارها و بارها گفت که شما لازم نیست که می آیند تا در آن احساس امنیت آمده است,” او گفت:.

زمانی که بیشتر مردم شروع به آمدن به کلیسای جامع به احتمال زیاد باید برای تنظیم آن زمان مراحل Rev. دیاز گفت. رهبران کلیسا ممکن است شروع نیاز به عبادت به ثبت نام برای شرکت در جرم است.

“تا کنون آن را OK بوده است. شده است وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را,” او گفت:.

به طور مشابه, برگرد., دیویس گفت: کلیسای او در حال آماده سازی یک طرح احتمالی در مورد حضور و غیاب شروع می شود برای به دست آوردن نزدیک به ظرفیت.

“ما در حال آماده شدن با یک سرریز اتاق,” او گفت:.

در هفته های آینده امیدوار کلیسای باپتیست ادامه خواهد داد به ماندن در تماس نزدیک با مقامات بهداشت و دیگر مشاوران به مطمئن شوید که آنها پس از آخرین دستورالعمل جمع آوری. ویرجینیا باپتیست جنوبی رهبران بزرگ شده است و گرد کردن و انتقال قطعات کلیدی از حکمت Rev. دیویس گفت:.

“آنها به اشتراک گذاری همه چیز آنها دست خود را بر روی آن است که آیا روش و برنامه و راهنمایی و یا چیزهای دیگر فکر می کنم” او گفت:. “ما مجبور به اختراع چرخ خودمان. ما فقط باید به تناسب آن به کلیسا ما.”

برگرد. دیاز نیز به لطف خود اعتماد مشاوران و داوطلبان. همه گیر شده است هولناک در بسیاری از راه های, او گفت:, اما آن را نیز به ارمغان آورد یک روح همکاری که استفاده می شود از دست رفته از جهان است.

“آن را آسان تر به انجام وزارت تحت منظم از شرایط در طول یک ویروس اما من فقط با قدردانی از همه کار را مردم انجام می دهند به مراقبت از مردم” برگرد. دیاز گفت.

زمان جدا باعث می شود شما متوجه چگونه بزرگ آن است که با هم Rev. پرورش گفت.

“من بسیار عاطفی (در اولین فرد در خدمات.) من تا به حال ندیده من مردم در 64 روز,” او گفت:. “من دوست داشتم به آغوش هر کس اگر من می توانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im