چه نوع از انسان می بیند رنج می برند در اینجا… و که؟: شهردار نیویورک انتقاد شدید تهمت بیش Covid-19 امداد

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “قرار دادن تعصب جلوتر از نیازهای ملت” نشان می دهد کاخ سفید نمی خواهد حمایت بودجه اضطراری برای دموکراتیک به رهبری متحده و یا دولت های محلی—حتی به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به انتقام درد و اقتصادی ویران در سراسر کشور.

در نظر او به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, de Blasio با اشاره به رئيس جمهور در مصاحبه با نیویورک پست روز شنبه که در آن تهمت و ادعا کرد که کمک های دولت مانند نیویورک شد “منصفانه نیست به جمهوریخواهان چرا که تمام کشورهایی که نیاز به کمک دارید—آنها در حال اجرا توسط دموکرات ها در هر مورد” به عنوان منبع خشم خود را.

“امروز صبح من بیدار شد گفت:” د Blasio, “رئیس جمهور ایالات متحده—سابق نیویورکر که به نظر می رسد برای لذت بردن از حومه شهر خانه خود را در پشت—صحبت کردن در مورد هیچ کمک مالی برای نیویورک.”

“چه نوع از انسان می بیند رنج می برند در اینجا و تصمیم می گیرد که مردم در شهر نیویورک سزاوار نیست کمک کند ؟” de Blasio پرسید. “چه نوع از شخص که بود؟”

ماه گذشته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفته بود که “نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.”

در مصاحبه خود با ارسال در دوشنبه تهمت تکرار آن سخنان.

“شما نگاه کنید در ایلینوی شما نگاه کنید در نیویورک به کالیفرنیا نگاه کنید, شما می دانید, آن سه وجود دارد فوق العاده ای بدهی وجود دارد و بسیاری از دیگران” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “من فکر نمی کنم جمهوری خواهان می خواهند در یک موقعیت که در آن آنها به قید وثیقه متحده هستند که شده اند که جناح بیش از یک دوره طولانی از زمان است.”

د Blasio اخراج بازگشت که در خط حمله بیش از حد.

“چه کسی اهمیت میدهد که اجرا می شود در ایران کدام است ؟ مردم نیاز به کمک” گفت: شهردار. “آنها در حال آمریکایی ها که نیاز به کمک در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im