چیزی که پدرم به من آموخت در مورد زندگی از طریق Coronavirus بار سخت

پدر من متولد شد و در سال 1917. به نحوی او جان سالم به در اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از 1918-1919 اما شیوع سیاه سرفه در سال 1923 ادعا کرد که او کودک, خواهر, Clementina. یکی از پدر من اولین خاطرات بود دیدن خواهر خود را کوچک سفید تابوت. یکی دیگر از خواهر بود به طور دائم مشخص شده توسط scarlet fever. در سال 1923 پدر من با یک ماشین تصادف شد و دو هفته را صرف در یک بیمارستان با جمجمه شکسته و همچنین به عنوان یک پاره شست. خود پدر و مادر مهاجر تا به حال هیچ پزشکی بیمه, اما راننده این خودرو به پدرش 50 دلار نسبت به پرداخت صورتحساب های پزشکی. تنها اثر ماندگار بود اسکار پدر من انجام شده برای بقیه عمر خود را در سمت راست خود را شست.

در سال 1929 آورده رکود بزرگ و ناب بار. پدر من پدر ترک کرده بود پس من پدر و سپس 12 بود به زمین. او یک روزنامه مسیر که او نگه داشته و برای چهار سال ترک دبیرستان بعد از کلاس دهم به طوری که او می تواند کسب درآمد برای خانواده است. در سال 1935 مانند میلیون ها نفر دیگر از مردان جوان که دوران او پیوست Civilian Conservation Corps (CCC) و ایجاد پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت قرارداد جدید ارائه شده است که کار بر روی پروژه های زیست محیطی از بسیاری از انواع است. او مبارزه آتش سوزی جنگل ها در اورگان برای دو سال قبل از بازگشت به خانواده و کار در کارخانه. در سال 1942 او را به ارتش فراخوانده شد رفتن به یک کارخانه کار زمانی که جنگ جهانی دوم به پایان رسید. بار رشد کمی کمتر ناب در سال 1951 زمانی که او یک آتش نشان پس از آن او احساس او می تواند استطاعت به خرید یک خانه و خانواده شروع شود.

من در ارائه این همه سابقه شخصی به عنوان زمینه برای یک پیش بینی از پدرم که دلایل آشکار آمد به ذهن من دوباره به تازگی. زمانی که من یک نوجوان بود او دوست داشت به من بگویید: “من تا به حال آن را به سختی در ابتدا و آسان در پایان. شما ویلی داشته اند آن را آسان در ابتدا, اما به احتمال زیاد آن را به سختی در پایان.” نبوت خود را با من می ماند شاید به این دلیل حتی پس از آن در جایی در اعماق, من در حال حاضر مشکوک است که پدر من درست بود.

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر گرفتن عناوین همه آنها و رکود جهانی اگر نه یک افسردگی به نظر می رسد مانند یک نزدیک به یقین است. بازار سهام شده است تانک و زندگی مردم در حال مختل اساسی و ترسناک راه. پدر من می دانستم که تجربه از دست دادن عزیزان به بیماری کار سخت به پایان می رسد دیدار در طول زمان از کمبود فدا کردن برای خوب از یک خانواده است. نسبت به او درست است که تا کنون من تا به حال یک زندگی ساده تر به عنوان یک افسر در نیروی هوایی و سپس یک مربی و مورخ. اما در سن 57, من در نهایت آماده برای زمان های سخت به آمده است ؟ آیا هر یک از ما ؟

و به خاطر داشته باشید که این فقط آغاز است. تغییر آب و هوا (به یاد بیاورید استرالیا اخیر و آتش سوزی) وعده داده و در عین حال بیشتر تحولات بیشتر هرج و مرج بیشتر بیماری است. آمریکا گستاخ نظامی گری و دروغ سیاستمداران وعده بیشتر جنگ. چه باید انجام شود برای جلوگیری و یا حداقل کاهش این دوران سخت به آمده فرض کنید پدر من پیش بینی است که در واقع در حال حاضر آینده درست است ؟ چه می توانیم بکنیم ؟

از آن زمان به Reimagine امریکا

در اینجا یک چیز در مورد اختلالات عمده به حالت عادی: آنها می توانند با ایجاد فرصت برای تغییر چشمگیر. (فاجعه گذاران می دانم که این هم متاسفانه.) رئیس جمهور فرانکلین روزولت به رسمیت شناخته شده و این در 1930s و هماهنگ جدید خود را برای مقابله با احیای اقتصاد قرار داده و آمریکایی ها مثل من پدر و بازگشت به کار.

در سال 2001 دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش و دیک چنی معاون رئیس جمهور با حروف بزرگ در شوک و ترس اختلال 9/11 حملات به تحمیل در جهان بینایی خود را از یک Pax Americanaبه طور موثر یک نظامی امپراطوری موجه (به دروغ) به عنوان امکان آزادی بیشتر برای همه. این تناقض ذاتی در چنین dreamscape آنقدر پوچ را به آینده فاجعه اجتناب ناپذیر است. به یاد بیاورید آنچه دستیار وزیر دفاع دونالد رامسفلد با شتاب پایین تنها چند ساعت پس از حمله به پنتاگون و سقوط برج های دوقلو به عنوان رئیس دستورالعمل (به ویژه هنگامی که آن را به دنبال شواهدی از عراق دخالت): “برو عظیم — رفت و برگشت آن همه چیز مربوط و نیست.” و در واقع آنها را انجام درست آن با تاکید بر “نه” از جمله البته خطر ناک حمله به عراق در سال 2003 است.

به مترقی فکر مردم فکر کردن در مورد این لحظه از بحران, چه نوع از فرصت ها ممکن است باز به ما که (و یا نه اگر) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بین رفته است از کاخ سفید ؟ شاید این coronaviral لحظه زمان مناسب برای در نظر گرفتن آنچه در آن به معنی برای ما واقعا بزرگ اما بدون معمول غرور و یا کسانی که فاجعه تهاجم کشورهای خارجی است. برای پاسخ به COVID-19 تغییر آب و هوا و سرسام آور ثروت بی عدالتی در این کشور است که زمانی که ترکیب باعث خواهد شد سطح باور نکردنی نیازی درد و رنج آنچه مورد نیاز است یک drastic مرتب سازی مجدد از ملی ما اولویت است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به یاد داشته باشید, تغذیه اولین حرکت برای تزریق 1.5 تریلیون دلار به بازار سهام است. (که می شده اند به اندازه کافی برای بخشش همه بدهی دانشجویان فعلی.) مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز وعده داده شده برای کمک به شرکت های هواپیمایی و هتل ها و بالاتر از همه شرکت های نفتی و صنعت fracking یک طوفان کامل وقتی که می آید به تلاش برای حفظ و غنی سازی آن تایید kleptocratic و amoral وضعیت موجود.

این باید یک زمان واقعا رویکرد جدید یک جا برای یک جهان از افزایش اختلال و فاجعه یکی که تعریف جدید و دموکراتیک تر, کمتر, bellicose امریکا است. به این منظور در اینجا هفت پیشنهادات تمرکز — از آنجا که من یک افسر بازنشسته ارتش — به طور عمده در ارتش آمریکا یک موضوع است که همچنان به اشغال من به خصوص از آنجا که در حال حاضر که نظامی و بقیه از دولت امنیت ملی, فرو کردن, تا حدود 60% از فدرال هزینه های اختیاری:

1. اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای کاهش ما عظیم و بی فایده هزینه های نظامی این آن است. وجود دارد هرگز به عنوان مثال هر حس در سرمایه گذاری تا $1.7 تریلیون بیش از 30 سال آینده به “نوسازی” آمریکا زرادخانه هسته ای. (چرا سلاح های جدید مورد نیاز برای نابودی بشریت زمانی که “پیر” آنهایی که هنوز کار فقط خوب است؟) صدها نفر از خفا جنگنده و بمب افکن — تخمین زده می شود که لاکهید مارتین ناامید کننده F-35 جنگنده جت به تنهایی هزینه 1.5 تریلیون دلار بیش از آن عمر — هیچ چیز به امن ما را از بیماری های همه گیر اثرات مخرب تغییر آب و هوا یا دیگر همه بیش از حد فشار و تهدید. چنین سلاح تنها emboldens یک نظامی و مردسالارانه سیاست خارجی است که تسهیل خواهد شد و در عین حال بیشتر جنگ و مقاومت مشکلات از هر نوع. و صحبت از جنگ نیست, آن را در نهایت زمان برای پایان دادن به نظامی ایالات متحده در عراق و افغانستان است ؟ بیش از $6 تریلیون شده است به هدر رفته در آن جنگ و در این زمان جهانی خطر حتی بیشتر است که هدر رفته در این کشور را برای همیشه لطفا برای درگیری در سراسر بیشتر در خاورمیانه و آفریقا. (حدود 4 میلیارد دلار در ماه ادامه دارد به صرف در افغانستان به تنهایی با وجود تمام بحث در مورد “صلح” وجود دارد.)

2. همراه با پایان دادن به بی بند و بار سلاح برنامه ها و باتلاق جنگ های آن زمان آمریکا برای شروع به طور چشمگیری کاهش آن نظامی “رد پا” در این سیاره ؟ حدود 800 نظامی ایالات متحده در پایگاه های دایره جهان در طول تاریخ بی سابقه ای مد در هزینه سالانه در شمال 100 میلیارد دلار. برش چنین اعداد در نیمه دهه آینده خواهد بود بیشتر از یک هدف دست یافتنی است. به طور دائم برش تحریک آمیز “بازی جنگ” در کره جنوبی و اروپا و جاهای دیگر خواهد بود کمتر محسوس است. آیا کره شمالی و روسیه واقعا منصرف چنین نمایشی نمایش مخرب نظامی ممکن است?

3. بیا به آن فکر می کنم, چرا آمریکا نیاز فوری ظرفیت های نظامی برای مبارزه با دو عمده جنگ های خارجی به طور همزمان به عنوان پنتاگون همچنان به اصرار ما و طرح به نام “دفاع از” کشور ما ؟ در اینجا یک رادیکال پیشنهاد: اگر شما اضافه کردن 70,000 نیروهای عملیات ویژه به 186,000 دریایی سپاه پرسنل ایالات متحده در حال حاضر دارای یک قوی سریع-strike force در حدود 250000 نفر از سربازان. در حال حاضر اضافه کردن در ارتش 82 و لشکر 101 هوابرد بخش و 10 کوه را بدست آورد. آنچه شما باید بیش از اندازه کافی است قدرت نظامی خود برای ارائه آمریکا واقعی امنیت ملی است. همه دیگر ارتش بخش می تواند به کاهش کادر ارتقا تنها در صورتی مرزهای ما به طور مستقیم تهدید جنگ. به طور مشابه, بازسازی نیروی هوایی و نیروی دریایی به د-تاکید بر ارائه “اعتصاب سراسری” چشم انداز این خدمات در حالی که خلاص شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدیدترین سرویس فضای زور و absurdist ایده گرفتن جنگ به مدار زمین کم. نمی کند, امریکا در حال حاضر به اندازه کافی جنگ در اینجا بر روی این سیاره کوچک از ما ؟

4. بازگرداندن پیش نویس نه فقط برای مقاصد نظامی. آن را بخشی از خدمات ملی برنامه برای بهبود امریکا است. آن زمان برای یک غیر نظامی جدید حفاظت سپاه با تمرکز بر پرورش سبز معامله جدید است. آن زمان برای آثار جدید پیشرفت دولت برای بازسازی امریکا زیرساخت ها و تقویت فرهنگ ما به عنوان است که سازمان را در رکود بزرگ سال است. از آن زمان به تعامل با جوانان در خدمت به این کشور است. مقابله با COVID-19 یا در آینده بیماری های همه گیر خواهد بود به مراتب ساده تر اگر وجود دارد به سرعت آموزش پزشکی و دستیاران که می تواند کمک به پزشکان و پرستاران به تمرکز در بیشتر موارد دشوار است. مقابله با تغییر آب و هوا به احتمال زیاد نیاز بیشتر مردان جوان و زنان و مبارزه با آتش سوزی جنگل ها در سواحل غرب به عنوان پدر من بود در حالی که در CCC-و در یک آب و هوای جهان در حال تغییر خواهد بود وجود دارد هیچ کمبود از دیگر پروژه های لازم برای نجات سیاره ما. آیا وقت آن امریکا و جوانان در پاسخ به خدمات ؟ بهتر است وقت آن نرسیده ما ارائه شده به آنها این فرصت را به واقعا قرار دادن امریکا به جای خود ،

5. و صحبت از “امریکا برای اولین بار” که ابدی Trumpian گرفتن عبارت آن زمان برای همه آمریکایی ها برای تشخیص دهند که بیماری های همه گیر جهانی و تغییر آب و هوا را مسخره از دیوار و رفتن آن به تنهایی ناسیونالیسم نه صحبت از سیاست است که تقسیم منحرف کردن و نگه داشتن بسیاری از را ؟ رئیس جمهور Dwight D. Eisenhower یک بار گفت که فقط آمریکایی ها واقعا می تواند صدمه دیده و امریکا وجود دارد اما یک نتیجه فرعی که: تنها آمریکایی ها واقعا می تواند صرفه جویی آمریکا — توسط متحد با تمرکز بر مشکلات مشترک ما و نشاط یکی دیگر. برای انجام این کار, آن را لازم و حیاتی برای پایان دادن به ترس از (و طلبی). به عنوان رئیس جمهور روزولت معروف گفت: در اولین مراسم تحلیف در اعماق رکود بزرگ “تنها چیزی که ما باید بترسیم.” ترس مانع توانایی ما به وضوح فکر می کنم به همکاری به طور کامل و به همه چیز تغییر اساسا به عنوان یک جامعه است.

6. به استناد Yoda, استاد جدی, ما باید یاد بردن آنچه که ما آموخته اند. برای مثال در امریکا قهرمانان واقعی نباید “رزمندگان” که کشتن و یا ستاره های ورزشی که پرتاب توپ فوتبال و غوطه دادن بسکتبال. ما شاهد ما قهرمانان واقعی در عمل در حال حاضر: ما پزشکان و پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی همراه با پاسخ اول و آن دسته از کارگران که ماندن در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و مانند آن و ادامه خدمت به همه ما با وجود خطر ابتلا به کروناویروس از مشتریان. همه آنها selflessly مقاومت در برابر یک تهدید بیش از حد بسیاری از ما یا نمی پیش بینی و یا حاضر به درمان جدی, مهمترین البته, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: یک بیماری همه گیر است که فراتر از مرزها و حد و مرز است. اما می تواند به آمریکایی ها فراتر از به طور فزاینده ای سخت و تفرقه مرز و مرزهای ذهن خود ما? می تواند ما را در رسیدن به محل کار selflessly برای صرفه جویی و بهبود زندگی دیگران ؟ ما می تواند تبدیل به یک معنا دوستداران بشریت ؟

7. در نهایت ما باید گسترش ما loveto شامل طبیعت سیاره ما است. اگر ما به خاطر درمان سرزمین ما ما آب و آسمان ما مانند مجموعه ای از قوطی های زباله و سطل زباله فرزندان ما و فرزندان خود را به ارث می برند به مراتب سخت تر بار از این لحظه سخت به عنوان ممکن است.

آنچه در این هفت پیشنهادات واقعا مقدار به رد یک نظامی طرز فکر تجاوز و شرکت ها طرز فکر بهره برداری برای یکی که می بیند بشریت و این سیاره بیشتر کلی نگر. آیا این زمان برای به دست آوردن چشم انداز که از این زمین ما به اشتراک گذاشته شده در مجموع در طول ماه آپولو ماموریت: یک شکننده آبی پناهگاه شناور در مخملی تاریکی فضای غیر قابل تعویض خانه برای مراقبت و احترام از آنجا که وجود دارد هیچ جای دیگر برای ما برود ؟ والا من که از ترس پدر من پیش بینی خواهد آمد درست است نه فقط برای من بلکه برای نسل های آینده و در راه است که او حتی نمی توانست تصور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>