آنچه زنان باردار می تواند انتظار می رود در طول یک بیمارستان تحویل در حال حاضر

با COVID-19 وجود دارد بسیاری از ناشناختهها به خصوص مادران باردار و آنچه آنها انتظار می رود در طول فرایند تحویل. موسسات مراقبت بهداشتی در سراسر کشور مجبور به تغییر روش و بهترین شیوه برای بیماران خود را چرا که اگر چه برخی از چیزهایی که می تواند در طول زمان از COVID-19 مادرم همیشه در آوردن بچه ها به جهان است.

کارشناسان در دانشگاه یوتا سلامت درک کنند که داشتن یک بارداری سالم و بچه مهم ترین بخش از سفر و در حال کمک به مادران جدید تنظیم به تغییر بار در یک محیط است که امن و آرام و استقبال.

Taelor rimer می و شوهرش Kolby, از, Salt Lake City, علت تاریخ مارس 28. Taelor که باید او را تحویل در دانشگاه یوتا در بیمارستان می گوید که اگر چه باردار شدن در طول COVID-19 آورده با آن سهم خود را از اضطراب و ترس از ناشناخته, همه, “من احساس می کنم واقعا اعتماد به نفس در مورد چگونه این بیمارستان است که دست زدن به همه چیز.” Taelor اعتبارات خود تیم مراقبت در U برای کمک به او را به نگه داشتن به تمرکز کامل بر روی نوزاد—پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد بارداری و زایمان در طول زمان از COVID-19 در روشن و ساده به شیوه ای.

ارین, Clark, MD, بخش رئیس Maternal-Fetal Medicine گفت: “ما می دانیم که مادران باید برخی از اضطراب در مورد بارداری خود را طی COVID-19; ما در حال نگه داشتن همه چیز به صورت عادی به عنوان ما می توانیم در حالی که نگه داشتن بچه ها و نوزادان خود را امن است.”

شاتر

برای بارداری بازديد و با ریسک پایین بچه در حال دیدن خود را ارائه دهندگان خدمات از طریق پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است که ارائه بدون وقفه چهره به چهره زمان. تولد کلاس ها نیز برگزار می شود ،

مادران جدید-به-می شود همچنین می توانید انتظار به آزمایش می شود برای COVID-19 پیش از تولد. “ما در حال درخواست مادران ما برای بازدید از یک درایو تا COVID-19 مرکز تست 48 ساعت قبل از آمدن به بیمارستان” گفت: هدر Campbell, MD که متخصص در maternal-fetal medicine. بیمارانی که وارد بیمارستان برنامه ریزی در حال آزمایش برای COVID-19 با نتایج آینده را در عرض یک ساعت.

تحقیقات نشان داده است که شواهد COVID-19 منتقل می شود در دوران جنینی حین زایمان و یا از طریق شیر مادر—اما مادران را تشویق به پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که تغذیه با شیر مادر.

علاوه بر این یک فرد پشتیبانی از (این فرد نیازی به آزمایش می شود برای COVID-19) مجاز است با مادر در طول ليبر و زايمان و پس از زايمان بماند. به عنوان یک مادر جدید Taelor می داند که اقدامات احتیاطی لازم است. “من آرزو می کنم ما پسر لوقا آمده می تواند به بیمارستان برای دیدار با جدید خود را برادر (Levi) اما ما می دانیم این وضعیت است. من صفر نگرانی در مورد تحویل.”

اکثر مادران به خانه در عرض 24 ساعت. C-بخش مادران معمولا تا سه روز. بسیاری از مادران در حال برطرف آنها لازم نیست برای سرگرم کردن بازدید کنندگان به سمت راست دور با توجه به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی با نوزادان در طول COVID-19. مادرم می توانید استراحت بسیار مورد نیاز (و زمان تغذیه با شیر مادر با نوزادان خود) نیاز آنها با وقفه کمتری. به علاوه پدر و مادر جدید می توانید با معرفی نوزاد به خانواده و دوستان از طریق زوم یا اسکایپ زمانی که آنها احساس به آن.

حتی در زمان COVID-19 فقط به این دلیل که روش ممکن است نگاه کمی متفاوت ورود نوزاد جدید خود را هنوز هم می تواند همه چیز را که شما تصور آن را به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de