چه شرکت های بزرگ رسانه ای نیست شما گفتن در مورد خطرات ناشی از بازگشایی

در نیمه دوم ماه ژوئن داستان از ایالات متحده coronavirus همه گیر شروع به تغییر به طور چشمگیری به عنوان یک افزایش در عفونت های جدید در زمان برگزاری ویژه در سراسر متحده در جنوب و غرب را که قبلا در امان بدترین شیوع. گزارش های رسانه ای به طور ناگهانی تغییر چرخ دنده ها از اعلام کرد که بازگشایی شد اقدام با چند عوارض بیماری (ایسنا, 5/17/20; Tampa Bay Times, 5/28/20) به بیان زنگ که مقامات بهداشت و هشدارهای برابر لغو اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به زودی به حال ثابت شده است راست یک ناهماهنگی شناختی شاید بیشتر به طور چشمگیری به تصویر کشیده شده در اورگان پخش عمومی‘s تیتر “اورگان COVID-19 سنبله شگفتی با وجود پیش بینی افزایش Caseloads” (6/10/20).

به طور فزاینده ای بزرگ از داستان بوده است مناجات دولت حرکت برای توقف و یا عقب reopenings: نمونه خلاصه در نیویورک تایمز (6/26/20) شامل بسته شدن میله های زندان در تگزاس و فلوریدا کامل اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا Imperial County, و قرار دادن سواحل خارج از محدوده در شهرستان میامی-Dade برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

“این یک بازی بسیار خطرناک زمان” اعلام کرد رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو که در آن موارد جدید شروع به افزایش در ژوئن 15, بیش از یک ماه پس از دولت اجازه داده فروشگاه ها و کسب و کار به بازگشایی شده است. “من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد در تگزاس و فلوریدا و چندین ایالت دیگر باید یک هشدار برای همه است.”

اما یک هشدار از چه ؟ در حالی که این سوال که چگونه به سرعت بازگشایی خواهد شد به طور بالقوه تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از زندگی به همان اندازه مهم است که به درخواست آنچه که علم می تواند به ما بگویید در مورد چگونه برای بازگشایی شده است. کارشناسان بهداشت و درمان نقطه به بسیاری از درس های ما می توانند یاد بگیرند از این بیماری همه گیر تجربه هر دو در ایالات متحده و جاهای دیگر است که می تواند کمک به اطلاع رسانی فعالیت های که در حال امن ترین (و لازم) به رزومه—بحث در مورد آن است که مفید تر از رسانه ها تمایل به سمت ساده بحث در مورد اینکه آیا بازگشایی خوب است یا بد (رادیو فردا, 5/14/20; New York Times, 5/20/20).

در میان مهم ترین نتیجه گیری:

1. انواع reopenings ماده

در حالی که کروناویروس که باعث Covid-19 در ابتدا به نظر می رسید مانند یک تهدید قدرتمند است که می تواند توسط همه چیز از جعبه های مقوایی برای گربه مقامات بهداشت عمومی در طول زمان مشخص شد که عفونت است که عمدتا از طریق فرد به فرد برخورد. این به این معنی است که کاهش چهره به چهره تعامل زمان و یا حصول اطمینان از که آن را حداقل انجام شده در حالی که با پوشیدن ماسک و یا در منزل و یا تهویه فضاهای—کلیدی برای کاهش خطر ابتلا به املای در یک نمودار توسط دانشگاه ماساچوست/دارتموث بیماری های عفونی و محقق و وبلاگ نویس ارین Bromage:

Face to Face Conversations: Lowest Risk to Highest Risk

کارشناسان بیماری های عفونی اقدام به کاهش این معادله به روش ساده mnemonics خواهد شد که آسان به خاطر داشته باشید; دانشگاه Tulane اپیدمیولوژی سوزان Hassig است ذکر “سه D: تنوع و فاصله و مدت” (Business Insider, 6/8/20) در حالی که ایالت اوهایو را ویلیام میلر قافیه “زمان و فضا را مردم محل” (NPR, 6/23/20). این به ویژه در به طور فزاینده ای مشترک مقالات تلاش برای رتبه بندی فعالیت های که شد پرخطرترین از جمله برخی که داده شده بطور خاص در نقطه تعادل به رفتارهای هر کسی بدانم که آیا آنها باید بولینگ بروید و یا برای یک پل موقت نظامی زدن قایق سواری (MLive, 6/2/20)

A mass outbreak in a South Korean call center showed how easily the coronavirus can spread in an office environment; workspaces of infected employees are marked in blue (Business Insider, 4/28/20).

اما بسیاری از این مقالات به طور کامل نادیده گرفته و یکی از گسترده ترین بازگشایی فعالیت: قصد بازگشت به کار مشترک در فضاهای اداری. کارشناسان بیماری های عفونی می گویند که دفاتر کامل را می توان ظروف پتری برای گسترش ویروسی مربوط به تجمع تعداد زیادی از مردم در داخل خانه برای مدت زمان طولانی با recirculated هوا. به عنوان یک مطالعه (Business Insider, 4/28/20) از شیوع کروناویروس در سئول مرکز تماس نشان داد که این ویروس می تواند به سرعت گسترش در سراسر کل طبقه به خصوص در مدرن طرح باز ، در واقع تماس با مرکز مضاعف در معرض ابتلا به گسترش ویروسی چرا که کارگران آن بودند و همه صحبت کردن به طور مداوم است که مطالعات قبلی نشان داده به گسترش قطرات تنفسی فقط به عنوان موثر به عنوان سرفه (انسان بهتر است, 4/20/20)—یک هشدار بود که به شدت با اشاره در رسانه ها پوشش خطرات ناشی از شعار معترضین (واشنگتن پست, 5/31/20; سیاسی, 6/8/20) اما مهمترین آنها از دست رفته از مقالات در بازگشایی محل کار.

“آنها بسیار بالا-خطر فضاهای” دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت اپیدمیولوژی النور موری می گوید عادلانه است. “آنچه که ما می خواهم برای دیدن با دفاتر و اگر مردم نسبت به عملکرد این دفتر به کار است که برای حفظ حداقل تعدادی از مردم در هر زمان داده شده است.” (او همچنین خواستار در نظر گرفتن خطر ابتلا به دفتر تمیز کردن کارگران هستند که به ندرت موجود در back-to-ایمنی در کار نبوده است؟)

این است به خصوص کلید می افزاید: Tulane را Hassig در محیط های اداری که در آن همکاران در حال تنفس در هوا است. کارگران با خیال راحت می توانید چیزی را اشکار کردن اگر آنها در یک دفتر خصوصی که در آن آنها می توانید بسته خود را درب او می گوید عادلانه است; اما “اگر شما در باز کردن فضای اداری با چهار پا دیوار اطاقک همه نیاز به پوشیدن ماسک های تمام وقت.”

در عین حال اکثر متحده را محدود به خود را به دنبال دستورالعمل CDC برای بازگشایی دفاتر که حکم پوشیدن ماسک تنها زمانی که ظرف شش پا را از یک همکار. اما به عنوان Bromage (5/6/20) به آن اشاره شده “اجتماعی, فاصله, قوانین واقعا برای محافظت از شما را با مختصر مواجهه و یا در فضای باز قرار گرفتن در معرض.”

در واقع سابق آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات خواهد فروتن گفت: نیوزویک (6/9/20) که یکی از دلایلی که دولت خود را تبدیل به رهبر کشور در عفونت های جدید سرانه بود که مقامات محلی نمی تواند فراتر از CDC حکم به اعمال “معیارهای عملکرد چنین به عنوان مورد نیاز کسب و کار اقدامات کاهش تماس, ردیابی ظرفیت و یا ماسک پوشیدن.” Hassig نگرانی که CDC هدایت شده اند ممکن است “به مراتب کمتر تجویزی از آنها می خواهم آن را می شود از دیدگاه علمی” اشاره کرد که “ما باید مقدار زیادی از شواهد که فاصله کافی نیست اگر شما در یک فضای مشترک با بسیاری از مردم است.”

همه از این می شده اند خوب برای ما کارگران بازگشت به شغل خود را به می دانم اما بسیار کمی از آن ساخته شده است آن را به پوشش رسانه ای از reopenings که آیا قبل یا بعد از های اخیر ویروس خوشه. و استثنائات نادر اغلب در سمت چپ زیاد باشد مورد نظر: زمانی که رادیو فردا (5/28/20) زمان اختصاص داده شده به بررسی خطرات ناشی از بازگشایی دفاتر آن بود و تنها در شرایط که آیا سیستم های لوله کشی چپ راکد در طول تعطیلی می تواند منجر به گسترش بيماری لژيونر.

2. اجازه علوم سیاسی نیست, قدرت, راهنمای سلامت تصمیم گیری

به دلیل آن طول می کشد حداقل دو تا سه هفته برای مورد شماره به طرز محسوسی افزایش در پاسخ به یک تغییر در اجتماعی, فاصله, قوانین, Hassig می گوید دولت ها باید به آرامی شروع و صبر کنید تا ببینید اگر اعداد ظهور قبل از حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی. “اگر خود را بازگشایی جدول زمانی از پیش تعیین شده است که تا حدودی از حماقت,” او می گوید. در حالت ایده آل او می گوید: پس از هر تغییر در سیاست ایالات متحده باید “صبر کنید حداقل سه هفته به تصمیم گیری قبل از اینکه شما حرکت می کند که به این معنی است که احتمالا شما واقعا به دنبال یک ماه در هر مرحله. و این چیزی است که در تگزاس انجام داد.”

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

Do you need to know whether independent health experts think this is a good idea? Apparently not (Austin American Statesman, 5/1/20)

آن هم نه چگونه تگزاس رسانه ارائه بازگشایی برنامه ، از آستین آمریکا دولتمرد (4/27/20, 5/1/20) وحی ذکر شده نوع از کسب و کار است که رزومه عملیات تحت رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت بازگشایی اما هرگز از ذکر هر گونه مستقل مقامات بهداشت در مورد خطرات هر فعالیت را به دنبال دارد. زمانی که اخبار صبح دالاس (4/30/20) زد پاسخ به سوالات خواننده مورد بازگشایی تنها پتانسیل نتیجه منفی آن ذکر شده بود که آیا تگزاسی که حاضر به بازگشت به محل کار هنوز هم می تواند دریافت مزایای بیکاری. و هوستون کرونیکل (4/30/20) اعلام کرد “هیچ تر ماندن-صفحه اصلی. فقط ایمن ماندن”—هر چند تنها “ایمنی” اقدامات آن اشاره شد کسانی که هنوز هم توصیه می شود توسط ابوت مانند پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و محدود کردن اندازه از تجمعات.

به نیویورک تایمز (5/1/20) در ضمن تصمیم برای هر دو طرف این موضوع را با یک داستان با عنوان “تگزاس-اندازه بازگشایی بسیاری از تعجب که: بیش از حد و یا کافی نیست؟”

در انجام این کار رسانه ها تا حد زیادی به دنبال سرب از مقامات منتخب که در بسیاری از موارد اجازه دهید نگرانی بیش از سود-و-زیان اظهارات را مقدم بر این که آیا داده ها نشان داده شده بود که در آن به سر کسب و کار به عنوان معمول است. در اوهایو مقامات دولت تا آنجا پیش رفت که به اجازه می دهد دستورالعمل های نوشته شده توسط کسب و کار به دنبال بازگشایی خود (Columbus Dispatch, 6/29/20) چیزی کارشناسان بهداشت مشکوک کمک کرده و منجر به سه برابر روزانه موارد جدید در کشور بین ماه های ژوئن تا 14 ژوئن 25.

3. یادگیری از مکان های که انجام داده اند بهتر

این Covid منحنی در بسیاری از اروپایی و آسیایی و کشورهایی که آمار قدیمیترین و در زمان اولین و قوی ترین عمل باقی مانده اند کم با وجود reopenings در آن کشور: ایتالیا برای مثال هنگامی که جهان کانون virus در حال حاضر تحت سه مورد جدید در هر روز به ازای هر میلیون نفر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده—حدود نیمی از عفونت نرخ برای حداقل سخت ضربه امور خارجه ایالات متحده, Vermont.

کسانی که در سازمان ملل در زمان رویکرد بسیار متفاوت به بازگشایی از ما. اول آنها منتظر ماند تا مورد نرخ بسیار پایین تر قبل از بازگشایی: زمانی که ایتالیا برای اولین بار بازگشایی رستوران در 18 مه آن روزانه جدید-صورت نرخ به طور متوسط در طول هفته گذشته بود 14.4 میلیون ساکنان; هنگامی که فلوریدا بود که در مارس 4 آن روزانه به طور متوسط نرخ 31.7 میلیون. “از کجا شما شروع نظر خود را در مورد بار احتمالا وزش نسیم تا یکی از بهترین کنندههای خود را چگونه به خوبی بازگشایی رفت می گوید:” Hassig.

Some hard-hit European countries have had much more success with reopening than the United States, as a comparison of per capita average daily new cases shows (orange: Italy; green: Spain; red: Germany; blue: France; purple: US). (Chart: 91-VIDOC)

علاوه بر این اقدامات کشورهای اروپایی در زمان به دریافت موارد پایین که پایین بودند بسیار سختگیرانه تر از کسانی که تا کنون اجرا شده در ایالات متحده—که تا حد زیادی نادیده گرفته شده در rundowns ملت تحمیل و بلند کردن مستندات (New York Times, 6/10/20; CNBC, 6/25/20). “آنچه ما انجام شد در ایالات متحده در مقایسه با آنچه در اروپا انجام شده بود از نظر مستند دو چیز کاملا متفاوت می گوید:” موری:

دوستان من هم در فرانسه و شما تا به حال به یک مجوز که گفت: چه زمانی شما اجازه داده شد برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی. بنابراین حتی مکان هایی در آمریکا که تدریجی افتتاح شد و در حال حاضر با شروع از یک مقدار بیشتر باز محل از مکان ها در اروپا است.

ساکنان ایالات متحده همچنین می توانید یادگیری از مناطق کشور خود را که انجام داده اند نسبتا خوبی تحت reopenings. Hassig اشاره می کند که نیواورلئان و همسایه Jefferson Parish ارائه شده غیر عمدی کنترل آزمایش—البته “یک نمونه از یک”—در اثر پوشیدن ماسک: “شهردار نیواورلئان ساخته شده پوشش اجباری در فضاهای داخلی که توانمند کسب و کار به قرار دادن نشانه هایی مانند ‘ماسک کفش بدون پیراهن بدون خدمات.'”

این شهر که تا به حال اولیه بوده است Covid کانون همچنین تاسیس یک خط تلفن برای گزارش متخلفان نگه داشته و قمار بسته دیگر نگه داشته و محدودیت های چنین چیزهایی به عنوان اجتماعات کلیسا—با این نتیجه می گوید: Hassig که Orleans Parish در حال حاضر کمتر از نصف جدید-مورد نرخ مشابه اندازه Jefferson Parish. (روز دوشنبه Jefferson Parish اعلام کرد خود را اجباری ماسک سفارش—New Orleans, مدافع, 6/29/20.)

4. هر بازگشایی معاوضه

زمانی که رسانه ها فرض این تصمیم رو متحده به عنوان متعادل کننده نیازهای اقتصادی با بهداشت عمومی نیاز دارد, آن را نه تنها نادیده می گیرد که خارج از کنترل همه گیر خواهد بود یک فاجعه اقتصادی (نگهبان, 3/26/20) اما مشرف نکته مهم دیگر: در بازگشایی دولت باید یک مقدار محدود از خطر آنها می توانند با خیال راحت در سراسر بدون از دست دادن کنترل شیوع. به عنوان یک نتیجه بازگشایی تصمیم گیری نه تنها تاثیر بهداشت عمومی و اقتصاد در حال حاضر آنها همچنین می تواند در نهایت تضعیف توانایی خود را برای بازگشایی چیزهای دیگر پایین جاده.

“این ‘باز’ یا ‘خاموش’—تاپیک کل طیف در میان می گوید:” موری. “ما نیاز به فکر کردن در مورد آنچه در حال بالا-اولویت چیزهایی که ما نیاز به بازگشایی از عملکرد نقطه نظر و نه لذت بردن از نقطه نظر.”

اگر هدف این است که برای جلوگیری از این نوع از موج انفجاری در Covid مواردی است که بسیاری از کشورهای دیدم در مارس و آوریل—و که در حال حاضر در حال تکرار در نقاط جدید در ماه های ژوئن و ژوئیه—که به معنی چیدن و انتخاب با دقت و نه فقط فعالیت های که در حال امن ترین اما که ضروری ترین برای عملکرد جامعه—که آن خرس تاکید است همان چیزی که به عنوان آنچه که بهترین برای کسب و کار’ خط پایین.

“ما نیاز به گرفتن دندانپزشکان دفاتر باز و مهد کودک باز و انتخابی درمان طبی کفش; میله ها به عنوان مهم نیست” توصیه موری. “ممکن است که ما باید به برخی از آن چیزهایی که به اجازه می دهد که خطرات است که برخی از این فعالیت های دیگر را.”

این یک بحث است که نیاز به اطلاع در بحث های عمومی در شرایط بازگشایی از آنچه باید بماند بسته به اینکه آیا نیاز به ماسک. این یک بحث است که بسیار آسان تر خواهد بود اگر رسانه ها صرف زمان کمتر در که است که “برنده شدن” یا “از دست دادن” در مبارزه برای بازگشایی و بیشتر در چرا مردم آلوده شدن—و چگونه آنها نمی تواند باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>