چه همه گیر نشان داد ما در مورد بلندی پزشک مراقبت های اولیه کمبود

سالت لیک سیتی — امریکا ندارد به اندازه کافی مراقبت های اولیه پزشکان.

در حالی که کارشناسان صنعت به مدت طولانی اشاره به رشد کسری COVID-19 ساخته شده است که این موضوع واقعی به مصرف کنندگان در بسیاری از آنها به تازگی قرار داده اما وخیم سلامت نیازهای مراقبت برای جلوگیری از در معرض ویروس.

در حال حاضر قادر به دریافت مداوم مراقبت های اساسی را احساس نمی کند مانند یک دور مشکل است. COVID-19 ساخته شده است که کمبود احساس واقعی تر به بیماران — و از آن بدتر است. راه حل های ممکن است دیده شده است در این بیماری همه گیر ،

“در طول چند ماه گذشته به عنوان ملت ما مبارزه coronavirus ما را دیده اند در stark جزئیات چگونه شکننده و به سرعت غرق در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی واقعا است; و ما در هیچ جا از جنگل از این اضطراری برای بهداشت عمومی در عین حال” دکتر دیوید Skorton جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی به خبرنگاران گفت: به تازگی.

این انجمن پیش بینی ایالات متحده خواهد بود کوتاه حداقل 21,400 و به عنوان بسیاری از 55,200 پزشکان مراقبت های اولیه توسط 2033 با اشاره به جوامع روستایی و کسانی که از رنگ در حال حاضر احساس باریکش. این گزارش به نظر می رسد که به مراتب جلوتر از آنجا که پزشک آموزش طول می کشد بسیاری از سال پس راه حل برای یک آینده کمبود باید یافت در حال حاضر دکتر جنیس پوشیده رئیس انجمن مراقبت های بهداشتی افسر گفت: Deseret News.

دیگران را ببینید کمبود بیش از حد. قیصر بنیاد خانواده گزارش سپتامبر گذشته که ایالات متحده 7,578 موجود مراقبت های اولیه بهداشتی “کمبود مناطق” با یک ترکیب جمعیت 77.6 میلیون نفر است. قیصر گفت: 14,087 پزشکان مورد نیاز برای آن مناطق که شامل مناطق و ناحیه کلمبیا.

مراقبت های اولیه شامل داخلی, پزشکی, پزشکان, پزشکان خانواده و متخصصان اطفال. در سال 2016 بیش از نیمی از آمریکایی ها که رفت به دکتر مشورت یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

مراقبت های اولیه پزشکان دیدن یک فرد بزرگ سلامت تصویر از جمله شرایط حاد مانند یک بازوی شکسته یا آنفولانزا و بيماری های مزمن مانند آلرژی یا بیماری های قلبی است. بخشی از کار آنها این است که هماهنگی مراقبت از زمانی که متخصصان مورد نیاز گفت: دکتر پل Wirkus رئیس یوتا فصل American Academy of Pediatrics.

Dr. Paul Wirkus checks a chart in between seeing patients at Wasatch Cottonwood Pediatrics in Murray on Thursday, July 2, 2020.
دکتر پل Wirkus چک یک نمودار در بین دیدن بیماران در Wasatch Cottonwood اطفال در موری در روز پنج شنبه, جولای 2, 2020.
Spenser انبوه Deseret News

“با بیمارانی که پیچیده مسائل مربوط به سلامت نه هماهنگی مراقبت می تواند یک فاجعه خواند و گفت: در حالی که در غیر این صورت سالم و بیماران مبتلا به “داشتن یک تصویر بزرگ است که فوق العاده مفید است. من فکر می کنم آنچه که ما امیدواریم که برای رسیدن به در مراقبت های اولیه است که پزشکی خانه — مخزن از اطلاعات بهداشتی شما را.”

واشنگتن پست گزارش داد که “بیمارانی که به طور منظم به دیدن یک پزشک مراقبت های اولیه نیز کاهش هزینه های سلامت از کسانی که بدون یکی است.”

رانندگی کمبود

برنامه ریزی برای پزشکی دسترسی مهم است, مانند برنامه ریزی برای حمل و نقل عمومی و یا بدانند که چگونه بسیاری از مدارس یک منطقه را Orlowski گفت.

پیش بینی نگاهی به شرایط موجود و سپس عامل در انتظار تغییرات با استفاده از حالات به تصمیم می گیرید چه چیزی را مناسب اتفاق می افتد. رشد جمعیت و پیری در درجه اول درایو کمبود رشد داشته است. جمعیت ایالات متحده را افزایش می دهد بیش از 10 درصد 2033. در ضمن 10,000 متولدین نوبت 65 هر روز, این گزارش می گوید. آمریکایی های قدیمی تر مصرف مقدار زیادی از خدمات مراقبت های بهداشتی.

ساخت بدتر 40 درصد از تمرین پزشکان را به نوبه خود 65 بین در حال حاضر و 2033.

این انجمن طرح آماده شد قبل از COVID-19. این گروه پیش بینی همه گیر است که “به احتمال زیاد در کوتاه مدت و دراز مدت عواقب از جمله تغییرات در تخصص پزشکان را انتخاب کنید, آموزشی, خط لوله صدور پروانه و بازپرداخت مقررات چگونه پزشکی انجام شده است و نیروی کار خروج الگوهای.”

COVID-19 نقاط فشار

COVID-19 نشان داده شده است چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم نمی توانند به دیدن یک پزشک مراقبت های اولیه Orlowski گفت: با توجه به چگونه یک بیماری همه گیر بر سیستم مراقبت های بهداشتی.

Dr. M. Austin Healey یک خانواده پزشک طب در پرووو.
ارائه شده توسط هیلی خانواده

همه گیر نیز بر اهمیت مدیریت شرایط پزشکی مزمن مانند بیماری های قلبی و دیابت گفت: Dr. M. Austin Healey یک پزشکی خانواده پزشک در پرووو. او گفت: تمرکز شدید در مدیریت شرایط بلند مدت است که مشترک برای ارائه دهندگان مراقبت های اولیه.

زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده و پزشکان در عمل شمال دره درمانگاه شروع به تماس با بیماران خود را با شرایط پر خطر به آنها بگویید که چه چیزی برای تماشا و ارائه راهنمایی در ایمن ماندن.

Wirkus گفت: او می داند که او جوان بيماران سابقه پزشکی و شرایط مزمن; و او را در یک نمودار رشد که آهنگ های خود را توسعه. به عنوان مهم به عنوان آن است که قادر به دیدن متخصصان (بسیاری از آنها نیز در تامین کوتاه مدت ارتباط می گوید:) “شما هنوز هم نیاز به کسی که در مرکز هماهنگی مراقبت و تا حدی داوری. من انتظار دارم یکی از کارهای من این است که برای کمک به انتخاب نوع مناسب از متخصص.”

Wirkus اشاره به کاهش چشمگیر کودکان و نوجوانان گرفتن واکسن در برنامه زمانی که همه گیر رسید. او گفت: زمانی که کودکان نمی بینم مراقبت های اولیه خود را ارائه دهنده مشکلات اساسی از جمله مسائل رشد و نمو ممکن است تشخیص داده نمی شود.

دیگران گزارش بزرگسالان شرایط را بدتر کرده اند. اخیر مراقبت های اولیه مشترک نظرسنجی نشان می دهد که نزدیک به 45 درصد از پزشکان عمومی شاهد تشدید شرایط مزمن به دلیل بیماران نداشته دسترسی به مراقبت های اولیه در این بیماری همه گیر.

COVID-19 آسیب رسانده است پزشکان به طور مستقیم بیش از حد ترک برخی از شیوه های مراقبت های اولیه “ناپایدار در همان زمان که بیش از نیمی از پزشکان گزارش افزایش در غیر COVID عوارض و مرگ و میر که به نظر می رسد به نتیجه از COVID-19 مربوط به موانع دسترسی به مراقبت های بهداشتی. استرس روانی بر این نیروی کار است که در اوج تاریخی” گزارش تحقیق می گوید. “وجود دارد یک رشد تلفات از جمله انزوای اجتماعی, اقتصادی, استرس و معوق مراقبت از بیمار است.”

CNBC گفت: 2,700 شیوه های مراقبت های اولیه از چه کارهایی قرار بود در میان COVID-19 51 درصد مطمئن بودند چه اتفاقی می افتد به آنها را از نظر مالی بیش از ماه آینده; 42 درصد گذاشته بود یا furloughed کارکنان. و 13 درصد فکر می کردند که می خواهم به عرض یک ماه” بدتر شدن مراقبت های اولیه کمبود.

یک گزارش توسط پزشک شرکت تحقیقات مریت هاوکینز و پزشکان بنیاد یافت “بسیاری از برنامه ریزی برای تغییر شغل انتخاب کردن از مراقبت از بیمار نقش یا بازنشسته در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

Dr. Paul Wirkus works on charting in between seeing patients at Wasatch Cottonwood Pediatrics in Murray on Thursday, July 2, 2020.
دکتر پل Wirkus این نسخهها کار بر روی نمودار در بین دیدن بیماران در Wasatch Cottonwood اطفال در موری در روز پنج شنبه, جولای 2, 2020.
Spenser انبوه Deseret News

افزایش تعداد

COVID-19 شده است چشم باز در راه امیدوار کننده بیش از حد.

“یک نتیجه مثبت از این بیماری همه گیر است که موانع دسترسی به خدمات پزشک از طریق پزشکی از راه دور ممکن است کاهش می یابد که ایران باید به عنوان کشور معاملات با رشد کمبود پزشک” تراویس سینگلتون معاون اجرایی رئیس جمهور از مریت هاوکینز گفت: در انتشار اخبار در مورد گزارش آن است.

کمبود هر چند هیچ حل ساده است. انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی گفت: “پرداختن به کمبود خواهد نیاز به یک چند جانبه رویکرد از جمله نوآوری در ارائه مراقبت; استفاده بیشتر از فن آوری; بهبود یافته استفاده بهینه از همه سلامت حرفه ای در مراقبت های تیم و افزایش حمایت دولت فدرال برای اقامت. قدر از پیش بینی کمبود به اندازه کافی مهم است که هیچ راه حل واحد کافی خواهد بود برای حل کمبود پزشک.”

چند اقدام از جمله برخی که ارزش خود را ثابت کرد در طول COVID-19 — می تواند افزایش مراقبت های اولیه ،

انجمن توصیه ها عبارتند از: افزایش تعداد دانشکده های پزشکی فشار برای بیشتر بودجه اقامت نقاط و با استفاده از اینتر-تیم های حرفه ای بیشتر موثر است. “همه مراقبت های پزشکی نیاز به ارائه شده توسط پزشکان گفت:” Orlowski. پرستار, پزشکان, داروسازان, متخصصین تغذیه, اجتماعی کارگران و دیگران می توانند با تشکیل تیم های که کشش اولیه مراقبت از منابع است.

تعداد دانشجو شکافها در ایالات متحده دانشکده های پزشکی باید افزایش بیش از یک سوم در 14 سال گذشته است. اما توقف از سال 1997 در مدیکر پرداخت برای رزیدنت های آموزشی با مشکل مواجه است. بیمارستان ها و دیگران باید بودجه این شکافها اما آنها در معرض خطر هستند و هر زمان که پول تنگ است گفت: Orlowski است که در میان کارشناسان اعتقاد یخ باید برداشته شود تا این آموزش مطمئن است.

سیستم مراقبت های بهداشتی در میان کسانی که به مقابله با این کمبود با تغییر مراقبت های اولیه خود را. خانواده دکتر هیلی عمل بخشی از یک مدل به نام Reimagined مراقبت های اولیه که تاکید کردن هزینه برای خدمات مراقبت قرار می دهد و آن را در مدیریت سلامتی. مدل اجرا با کاستی یک Intermountain Healthcare شرکت. آن را می پردازد و مزایای پزشکان برای نگه داشتن بیماران به خوبی از طریق پیشگیری و مراقبت خوب مدیریت هیلی گفت. درمان این است که به شدت انتصاب مبتنی بر آن را در دسترس تر و کاهش تنگناها. پزشکان و بیماران می توانند با استفاده از پزشکی از راه دور تماس های تلفنی و حضوری بازدیدکننده داشته است به عنوان مورد نیاز است. هیلی گفت که او و بیماران خود را بر این باورند که مدل آنها بیشتر در زمان کمتر به آدرس نگرانی های بهداشتی در نتیجه درمان بیماران بیشتر است.

“من واقعا فکر می کنم این نوع از چیزی که می تواند تغییر مسیر از هزینه های پزشکی در یک سیستم و احتمالا امریکا اگر آن را به تصویب رسید ارائه مراقبت بهتر برای کمتر,” او گفت:.

در حالی که پزشکی از راه دور بوده است در اطراف یک مدت طولانی این بیماری همه گیر به آن را افزایش می دهد به عنوان پزشکان دلسرد در دفتر بازدیدکننده داشته است. طرفداران می گویند که تغییرات به طور موقت برداشته موانع telehealth مانند آرام, قوانین و افزایش, پرداخت, باید تبدیل به دائم.

برخی از توصیه اجازه دادن به پزشکان در کشورهای دیگر برای مراقبت از بیماران به گسترش مراقبت های اولیه در مناطق کمبود. اجازه دادن به پزشکان بیرون آمدن از بازنشستگی به عمل telehealth پیشنهاد شده است بیش از حد.

ترجیح مصرف کننده نیز می تواند تغییر مراقبت. Orlowski گفت: وای لزوما به دنبال یک دکتر خانوادگی. آنها کشیده شده به “فقط در زمان مراقبت:” من شکست بازوی من. آن را تعمیر. هنوز سازگار مراقبت مداوم است که بیشتر مناسب که شامل نظارت بر فشار خون با توجه به سابقه پزشکی خانوادگی و راهنمایی برای سالم ماندن به طور کلی Orlowski گفت.

“که برخی از آنچه را از دست رفته اگر شما لازم نیست که یک خانه پزشکی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>