آنچه در این ایالت یوتا شهر به ما آموزش می تواند در مورد آینده غرب

HEBER CITY — ادیسون Hicken رویاهای دنبال کردن و تنها با دیدن زمینه های. زمینه های است که کشش به افق. زمینه های که نیاز به روز طولانی کار می کرد و خانواده های بزرگ به کار آنها است.

او را که فقط کمی بیش از یک دهه پیش. در حال حاضر او دارای یک گله گاو و یک دختر 8 پا دیوار که جدا از اموال زمین فوتبال و تحولات مسکن که آن را احاطه کرده است.

رسیدگی به گاو دیگر Hicken به صورت تمام وقت کار اگر چه هیچ چیز او می خواهم به جای صرف روز خود را انجام می دهند. در عوض او با این نسخهها کار در یک دفتر به عنوان حسابدار در غرب دره شهر.

“وجود دارد هیچ فرصتی برای رشد این عملیات در هبر,” Hicken گفت. به منظور به نوبه خود سود آنها می باید بیشتر زمین ارزان زمین با گاو, چرا, یا یونجه و یونجه زمینه در تامین کوتاه مدت هستند این روزها.

چیزهایی هستند که مانند آنها استفاده می شود در زادگاه خود.

هبر شهرستان تا به حال حدود 130 گاوداری ها و هزاران هکتار از زمین های کشاورزی تا حدود سال 1980 زمانی که توسعه دهندگان برای اولین بار شروع به نشان دادن. واقع در یک کوهستان-ringed ولی فقط 20 دقیقه فاصله پارک شهر مشهور بین المللی (و گران قیمت) اسکی شهر, شهرستان هبر حال تجربه یک جمعیت بوم. در حال حاضر وجود دارد تنها چند گاوداری.

زمین یک بار استفاده برای کشاورزی بوده و تبدیل به تحولات مسکن. “برای فروش” نشانه نقطه مزارع اطراف شهر.

“بسیاری از مردم می گویند میلیاردرهای از پارک شهر در حال هل دادن میلیونرهای به هبر,” ادیسون گفت. وجود دارد استفاده می شود مزرعه کامیون; در حال حاضر Audis BMWs و مرسدس Benzes سرعت در امتداد جاده.

و در حالی که همه از یوتا در حال تجربه رشد سریع — در سال 2018 شد-سریع ترین رشد دولت در کشور هبر شهر رشد کرده است به خصوص به سرعت. این یکی از سریعترین رشد شهرهای کوچک در ایالات متحده و رتبه بندی شماره 1 برای رشد “micropolitan مناطق” شهرهای با جمعیت بین 10,000 50,000 در سال 2018 است.

که رشد نمی رود آهسته هر زمان به زودی. با توجه به آخرین پیش نویس این شهر را به طور کلی طرح هبر می تواند دو برابر جمعیت آن تا سال 2050 آوردن تعداد ساکنان تا 30000.

حتی یک جهانی همه گیر نمی کند شدن روند توسعه در شهرستان هبر. “شما هنوز هم شاهد ساخت و ساز رفتن رو به جلو است. وجود ندارد, بزرگ, رکود” تریسی تیلور یک کارگزار املاک و مستغلات با کلر ویلیامز پارک شهر املاک و مستغلات در Wasatch و قله استان ها و عضو Wasatch شهرستان باز کردن اراضی هیئت مدیره گفت. در ماه گذشته خرید و فروش شده تا نسبت به سال گذشته به تیلور گفت. “Wasatch است که هنوز هم دیوانه. و آن را فقط یک Wasatch چیز. این یک یوتا چیز است.”

نه تنها جمعیت پررونق اما هبر شهر نزدیکی به پارک شهر یک مقصد توریستی عمده ای است که در آوردن ثروت و خانه و قیمت زمین بالا رفتن سرسام آور هستند. قیمت متوسط یک خانه است که تقریبا $500,000. شهرستان تخمین زده است که به منظور خرید خانه در شهرستان هبر در حال حاضر یک خانواده باید $94,000 یک سال است.

با توجه به اداره آمار نیروی کار در سال 2019 به طور متوسط سالانه درآمد کشاورزان و دامداران و کشاورزی مدیران $بود 71,160.

“آنها می گویند آن را تبدیل به مسکن مقرون به صرفه اما کسانی که خانه در حال رفتن برای $400,000. چگونه است که مقرون به صرفه است؟” Hicken می پرسد.

اثر موج دار شدن

در روز کریسمس سال 2006 کلود Hicken به نام ادیسون Hicken. ما می دانستیم که در آینده در حالی که او پسر خود را. آنها به فروش می رسد زمین پشت خانه خود را که در آن خانواده خود را قرق گاو و کشت محصولات زراعی برای چند دهه. آن خواهد بود توسعه یافته و تبدیل به یک جدید ، ادیسون Hicken شروع به گریه. او خدمت دوم-روز سنت ماموریت در مکزیک در آن زمان و همراه او خواست اگر او گریه چرا که او از دست رفته خانواده اش. “نه” ادیسون Hicken گفت: “آنها در حال فروش مزرعه.”

وقتی پرسیده شد که در مورد آن روز در اولین کلود Hicken ساکت است. “در حال حاضر شما رو من گریه.”

Laynie Hicken tries to decide if she wants to pet a small calf after her dad Addison Hicken put an ear tag on it as he works on the farm in Heber on Wednesday, March 11, 2020.
Laynie Hicken تلاش می کند تا تصمیم بگیرند که آیا او می خواهد برای حیوان خانگی کوچک گوساله را پس از او پدر ادیسون Hicken قرار داده و گوش برچسب آن را به عنوان او با این نسخهها کار در مزرعه در هبر در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

زمین Hickens مورد استفاده برای اجاره از همسایگان خود برای چندین دهه بود فروش قطعه توسط قطعه است. بدون دسترسی به آنجا زمین آنها نمی تواند رشد خود را خوراک خود را برای گاو و هزینه خرید آن را بیش از حد بود.

بسیاری از کشاورزان در شهرستان هبر بودند پیری و فروش زمین های خود را به معنای آنها می تواند بازنشسته شود. بیشتر تشویق بچه های خود را برای رفتن به یکی دیگر از کسب و کار کوچک مزرعه عملیات مبارزه کرده اند برای سال در حال حاضر. نسل بعدی علاقه مند است در کشاورزی و یا آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت مالیات بر ارث و تصمیم به فروش برساند.

اما به هر هکتار از زمین های کشاورزی فروخته شد و توسعه داده شد و حتی سخت تر برای کسانی که سمت چپ برای اضافه کردن زندگی.

و یا به عنوان کلود Hicken آن قرار می دهد “هر خانه یک میخ را در تابوت کشاورز.”

مزارع در حال فروش در سراسر کشور. حدود 2000 هکتار از زمین های کشاورزی از دست داده و هر روز با توجه به زمین های کشاورزی مرکز اطلاعات یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای حفظ زمین های کشاورزی. بین سال های 2001 و سال 2016 حدود 11 میلیون هکتار از زمین های کشاورزی تبدیل شد به توسعه است. در یوتا 122,900 هکتار از زمین های کشاورزی از دست داده بودند به توسعه در طول همان دوره از زمان است.

افزایش قیمت زمین در مناطقی مانند شهرستان هبر نتیجه در بیشتر زمین های کشاورزی به فروش می رسد. آن را فقط اتفاق می افتد در شهرستان هبر و یا حتی فقط در ایالت یوتا است.

قیمت زمین در حال افزایش در سراسر کشور به ویژه در دیدنی بخش هایی از غرب است. دامداران نیز ناپدید می شود در Star Valley, وایومینگ, مجموعه ای از شهرهای کوچک حدود 50 مایلی جنوب Jackson Hole یکی دیگر از مقصد معروف خود را برای اسکی و نزدیکی به Grand Teton National Park.

لیندا Holsan خانواده بوده و دام داری در ستاره ولی از اواخر 1800s اما “این واقعا سخت است که برای دریافت زمین به پرداخت برای شما.” این خط متوقف شد و در نسل او به عنوان بچه های خود را به دور نقل مکان کرد چرا که “آنها نمی توانند زندگی را در اینجا.”

Holsan که 69 است به یاد یک مزرعه که در آن الک استفاده می شود برای زمستان و گوزن پرکار بودند. در حال حاضر وجود دارد حدود 2000 خانه در آن است. “هنگامی که یک خانه ساخته شده است زمین را برای همیشه تغییر,” Holsan گفت.

حفظ و پشتکار

در یک گرم اما ابری صبح روز شنبه در اوایل ماه مارس در آدیسون Hicken و 5 ساله پسر اوان در خانه خود را در شهرستان هبر. ادیسون Hicken 34 است همان سن به عنوان همسر خود Jenn که او ملاقات کرد و در کلاس چهارم در محلی شهرستان هبر مدرسه ابتدایی. وجود یک درخت کاج در حیاط جلو و ضعف بوی کود. ادیسون Hicken پیاده روی از دور برگشت با اوان. آنها با پوشیدن مطابق با کت و چکمه های باران تحت پوشش در گل و لای.

“ما فقط چک کردن جدید گوساله که متولد شب گذشته” ادیسون Hicken توضیح می دهد.

آنها راه رفتن به زرد و دو طبقه خانه است که ادیسون جد مطرح فرزندان خود را در, که ادیسون پدر کلود Hicken مطرح او و جایی که او در حال بالا بردن خود بچه ها. وجود دارد یک قاب سیاه و سفید تصویر از اولین Hickens به ساکن خانه. اگر چه آنها اضافه شده در پس این عکس گرفته شد در اوایل 1900s خانه هنوز هم به نظر می رسد قابل ملاحظه ای مشابه.

Addison Hicken walks with two of his kids Evan and Laynie and they work on the farm in Heber on Wednesday, March 11, 2020.
ادیسون Hicken پیاده روی با دو تا از بچه ها او اوان و Laynie آنها به عنوان کار در مزرعه در شهرستان هبر در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

آنها پشت سر خارج برای دیدن آنچه که مانده است از مزرعه. ملک پر است از خاطرات خاطرات. ادیسون Hicken نقطه به نقطه که در آن مادر بزرگ خود را مورد استفاده برای چسبیدن به لباس های شسته شده او را به بیمارستان محلی. گوشت گاو آنها هنوز برچسب 7HL که ادیسون بزرگ-پدر بزرگ (همچنین به نام ادیسون) مارک خود گاو با در 1870s.

در فقط 5 سال اوان می داند که راه خود را در اطراف گاو و ماهرانه مانور در اطراف عظیم و گسترده چشم موجودات است. او و خواهر خود را که 2 کشتی بیش از یک شلنگ استفاده می شود برای پر کردن آب تغار. “این مهم است به منظور بالا بردن بچه ها در خاک” ادیسون Hicken می گوید. که دلیل اصلی آنها نگه داشته ام یک زن و شوهر از ده ها گاو در اطراف.

ادیسون Hicken درایوهای همسر و سه بچه در اطراف هبر دره در, سفید, Chevy truck; گذشته arby’s و برگر کینگ است که نشسته است در دورترین لبه زمین Hickens استفاده می شود به مزرعه.

“من استفاده می شود به شکار گوزن و راکون در هی زمینه وجود دارد,” ادیسون Hicken میگه قیافه برای دامنه کوه در حال حاضر پر شده با خانه های چند میلیون دلاری یک جامعه در حال حاضر شناخته شده به عنوان قرمز دانشهای. وجود جاده دروازه کوکی-برش McMansions و علائم در جاده های خصوصی با کمی تصاویر از چرخ دستی گلف. آن استفاده می شود لبنی.

آنها درایو را به شمال در زمینه های. این یکی از تنها مکان است که هنوز هم احساس می کند مانند این شهر که ادیسون Hicken بزرگ شدم. باز فضا و گاو. پر از دست انداز و باریک آسفالت جاده ها. یک گروه از پنج بر اسب سوار با در راه خود را به دور از گله.

آنها همچنین با تصویب یک زن با پوشیدن زانو جلیقه با خز-صف هود راه رفتن یک سگ کوچک به دنبال در تلفن خود را. جدید, ثروتمند, ساکنان شبیه به تنه زدن و راه رفتن سگ خود را در این بخش از شهر هم ادیسون Hicken توضیح می دهد.

شمال زمینه یکی از معدود مکان هایی است که هر دو جدید و قدیمی ساکنان می خواهید برای حفظ.

یک راه حل می تواند از طریق حفاظت easements یک فرایند که در آن کشاورزان و دامداران را انتخاب کنید و به فروش توسعه حقوق به زمین های خود را, اما همچنان به کار زمین به عنوان آنها را برای نسل های.

در وایومینگ, سهام تولید کنندگان اعتماد زمین کار کرده است به تعادل جزر و مد از توسعه های جدید. اعتماد را فراهم می کند پول نقد برای توسعه حقوق و پس از آن کشاورزان می توانند که پول سرمایه گذاری مجدد در مرتع پرورش احشام و خرید گاو یا بیشتر از زمین اریک Schacht مدیر اجرایی سهام تولید کنندگان زمین اعتماد گفت.

Jenn Hicken, carrying her youngest son Ren, uses a pitchfork to lift hay into the feed trough as she and her husband, Addison Hicken, work on their farm in Heber on Wednesday, March 11, 2020.
Jenn Hicken حمل جوانترین پسر او رن با استفاده از یک چنگال بلند هی به تغذیه از طریق او و شوهرش, ادیسون Hicken کار در مزرعه خود در شهرستان هبر در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

تلاش برای محیط را تغییر دادن شمال زمینه برای جلوگیری از توسعه کمتر موفق بوده است. به نظر می رسد ناعادلانه به مجازات کسانی که موفق به نگه داشتن طولانی ترین ادیسون Hicken گفت. او و پدرش هر دو در برابر گرفتن هر کسی حقوق مالکیت است.

اما حفاظت easements شده اند که بیشتر محبوب در حال شروع به گرفتن محل در شهرستان هبر.

یکی نسل چهارم شهرستان هبر خانواده Kohlers در حال کار به همکاری با یوتا زمین های باز دولت بزرگترین ایالت زمین اعتماد به حفظ 100 هکتار از مزرعه خود را. آنها در مراحل نهایی اخذ حفاظت راحت شدن از درد و امید به آن نهایی در ماه اکتبر.

1500 هکتار در شهرستان واساچ که در آن شهرستان هبر دروغ حفاظت شده است تا کنون با توجه به وندی فیشر, مدیر اجرایی, یوتا, باز کردن زمین. اما تمرکز بر زمین های کشاورزی شده اخیر و تنها درصد کمی از هکتار حفظ شده اند و کشاورزی فیشر گفت.

گرانت و راسل کولر هستند و برخی از آخرین دامداران در شهرستان هبر. آنها موفق شده اند برای زنده ماندن پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار: آنها ساخته شده است یک لبنیاتی آموخته چگونه پنیر و بازار خود را به عنوان hyperlocal.

اعطای کوهلر گفت: دو گزینه وجود دارد اگر شما می خواهید آن را به عنوان یک کشاورز این روز است. گسترش عملیات خود را و یا پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار. توسعه در شهرستان هبر یک گزینه نیست. و یا به عنوان راسل کولر قرار داده و آن را “شما تقریبا دیوانه به یک کشاورز در اینجا فقط به دلیل آن را بسیار گران قیمت است.”

اعطای کولر به عهده او خواهد بود و زمان آخرین در خانواده اش برای اجرای مزرعه های لبنی. او خواست خود بچه ها به رفتن به کالج و دیگری انجام دهد. پسر او راسل سعی به انجام این کار, اما دیگر مشاغل فقط نمی چسبد.

انبار خود است که با تکنولوژی بالا. روبات شیر گاو و فشار هی به اصطبل. پنیر خود برنده جوایز. هنوز کسب و کار خود باقی مانده است استرس زا باشد. تجارت جنگ به شدت محدود و آمریکا صادرات شیر, ارسال قیمت های داخلی غلت و حتی بیشتر. این Kohlers انتظار می رود به خرید بیشتر گاوهای شیری جای آنها تا به حال به فروش حدود 80. “این یک تنگ, فشار,” اعطای کوهلر گفت.

زمانی که COVID-19 همه گیر ضربه تمام جریان درآمد به جز برای خرید و فروش پنیر به فروشگاه های مواد غذایی خشک شده بود. بدون پنیر کسب و کار آنها نبوده است قادر به نگه داشتن لبنی. “ما برخی از آنهایی که خوش شانس بودند که نوع قادر به آب و هوا طوفان” راسل کوهلر گفت.

این Kohlers رفتگی در دیوار یک راه برای اقامت. اما یک تو رفتگی در دیوار است که هرگز به اندازه کافی بزرگ را به جا بیش از چند.

برای ادیسون Hicken برای تحقق بخشیدن به زمینه های از رویاهای خود را, او نیاز به فروش آنچه که در سمت چپ و جای دیگر حرکت می کند. شاید مونتانا یا وایومینگ. یک دوست خانوادگی فقط خرید یک مزرعه در نوادا است.

“شما نمی خواهید آن را تغییر دهید, اما شما را به بهترین از آن را,” او گفت:.

اما او نیز طول می کشد یک نگاه به اطراف ملک. در خانه بزرگ و پدر بزرگ خود ساخته شده است. قلاب جایی که مادر بزرگ خود را انجام لباس های شسته شده. ترک است که کاملا آسان. برای تمام تغییرات هبر شهرستان است که هنوز هم خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>