آنچه که قبل از به تعویق انداختن یک کارت اعتباری و یا پرداخت خودرو به دلیل COVID-19

سالت لیک سیتی — آیا شما استفاده از یک وام دهنده ارائه به تسلیم یک کارت اعتباری و یا پرداخت خودرو به دلیل COVID-19? بهتر است بررسی گزارش اعتبار خود را.

برخی از مصرف کنندگان شکایت که آنها گزارش شده است به عنوان متخلف پس از پرش پرداخت با آنچه آنها فکر خود را قرض دهنده برکت و رحمت است. در یک مورد در فلوریدا بود ماشین خود را به طور موقت repossessed. برخی از وام دهندگان در حال سفت وام گیرندگان خطوط اعتباری. و میلیون ها نفر از مردم با وام های دانشجویی در برگزاری به دلیل deferrals اعطا شده توسط مراقبت در عمل دیده اند ممکن است نمره های اعتباری خود را رها کردن.

داستان های ترسناک در حال عواقب ناخواسته از اقداماتی که قرار بود برای کمک به تلاش آمریکایی ها در آب و سختی از COVID-19 بیماری همه گیر. بیش از 20 میلیون نفر در آمریکا از دست یک شغل در طول همه گیر; میلیون ها نفر بیشتر حال کاهش ساعت یا شده اند furloughed. به مسائل بدتر مواد غذایی قیمت شروع به پریدن کرد و حتی به عنوان بسیاری از خانواده ها تا به حال بیشتر دهان خوراک طول گسترده در آتن که نگهداری خانه مردم.

برای کمک به دولت فدرال و بسیاری از شرکت های مالی و بانک ها را به وام گیرندگان اجازه دهید تاخیر در پرداخت وام های دانشجویی, کارت های اعتباری و پرداخت های ماشین. بیش از 100 میلیون پرداخت بخش عمده ای از آنها وام های دانشجویی شده اند صرفنظر از زمان شروع این بیماری همه گیر وال استریت ژورنال گزارش شده است.

“به طور کلی من واقعا تحت تاثیر قرار با مشکلات برنامه های است که وام دهندگان نورد” گفت: Ted Rossman صنعت تحلیلگر Creditcards.com. اما نشانه هایی وجود دارد که وام دهندگان به طور فزاینده ای نگران سلامت مالی آمریکایی ها با برخی از وام دهندگان سفت استانداردهای جدید اعتباری و دیگران کاهش محدودیت های اعتباری حتی برای وام گیرندگان در ایستاده خوب است.

کارت های اعتباری در نیواورلئان در حال تصویر در Aug. 11, 2019. مصرف کننده ایالات متحده استقراض سقوط در ماه آوریل به عنوان خانواده های مضطرب در مورد اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش در استفاده از اعتبار. فدرال رزرو گزارش روز شنبه 5 ژوئن 2020 که کل استقراض کاهش یافت $68.8 میلیارد یا 19.6%. که بزرگترین یک ماه کاهش در درصد پس از پایان جنگ جهانی دوم است.
جنی کین آسوشیتد پرس

گزارش اعتبار خود را

نوسانات اعتباری و بازار به گونه ای است که آمریکایی ها در حال حاضر می توانید گزارش های اعتباری خود را هر هفته از طریق مارس سال 2021 به صورت رایگان به عنوان مخالف به یک بار در سال به عنوان معمول است عمل است.

در اینجا به همین دلیل اعتباری کارشناسان می گویند شما باید با استفاده از این فرصت است.

در علاوه بر این به ارسال بسیاری از آمریکایی ها پرداخت 1200 $یا بیشتر مراقبت قانون تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس دستور داد تمام وام دانشجویی فدرال پرداخت هر دو اصل و بهره توان را در خود نگه دارد از مارس 13 تا پایان ماه سپتامبر. این مکث پرداخت ثبت شد متفاوت توسط برخی از شرکت هایی که خدمات وام های دانشجویی, اما, و برخی از افراد گزارش شده در رسانه های اجتماعی است که نمره اعتباری خود را تا به حال کاهش یافته است بیش از 50 امتیاز در برخی موارد باعث در انتظار وام برای لغو می شود.

در آن کمک های دانشجویی وب سایت وزارت آموزش و پرورش اذعان کرد که برخی از وام گیرندگان را تجربه کرده بودند “تغییر منفی” در اعتبار اطلاعات کرد و آن را محدود به شخص ثالث اعتبار, گزارش, سایت, مانند امتیاز اعتباری ندارد و اعتبار اولیه گزارش آژانس: Experian TransUnion و Equifax. آن را در تشویق مردم با وام های دانشجویی برای بررسی نمرات خود را در آن وب سایت ها و گفت: نمرات باید رها نمی کند به دلیل deferrals که به صورت خودکار. (وام گیرندگان مجبور به انتخاب کردن اگر آنها می خواستند برای حفظ پرداخت.)

برایان Gilder یک برنامه ریز مالی خبره در لس آنجلس و نویسنده کتاب “مالی راهکار” گفت: مردم باید انجام دهند که در حال حاضر صرف نظر از اینکه آیا آنها یک وام دانشجویی. کمیسیون تجارت فدرال خواسته است تا مصرف کنندگان به بررسی نمرات خود را به طور منظم به خصوص اگر آنها ساخته شده ویژه ترتیبات پرداخت به دلیل بیماری همه گیر.

“برای برخی از این دلیل آنها ممکن است قرار دادن یک پرداخت از دست رفته وجود دارد و در صورتی که اتفاق می افتد که واقعا می تواند نمره اعتباری خود صدمه دیده” Gilder گفت. “اگر شما پیدا کردن یک اشتباه شما می خواهید به اختلاف آن را بلافاصله.”

چیز دیگری اعتباری گزارش می دهد که کل خط اعتباری مربوط به یک حساب کاربری که همچنین می تواند صدمه دیده است نمره خود را اگر آن را کاهش. وام دهندگان مجاز به انجام این کار اما آنها باید به مصرف کننده 45 روز اطلاع در نوشتن. و آنها می توانند این کار را حتی اگر شما یک مشتری وفادار است. که به تازگی اتفاق افتاده به Rossman که مطلع شد توسط وام دهنده است که آن را در مورد به پایین خود را در دسترس اعتباری چرا که او تا به حال نشده است با استفاده از خط اعتباری اغلب به اندازه کافی.

در طول رکود اقتصادی Rossman گفت: حدود 20 درصد از وام دهندگان کاهش یا قطع خطوط اعتباری برای نخست وام گیرندگان; این تعداد به 60%t برای وام گیرندگان وامهای بیپشتوانه. به این ترتیب, او را متعجب نمی کند که وام دهندگان در حال انجام این کار در حال حاضر.

که گفت: ترکیبی از محرک پولی و قرض دهنده-ارائه تحمل و deferrals تا کنون مانع از موج ورشکستگی ها و پیش فرض ها.

“به حداقل رساندن افرادی که در حال مبارزه اما من زده شده است توسط این واقعیت است که 6 ٪ تا 10 ٪ از وام گیرندگان در یکی از این (دسفرال) برنامه هایی که به نظر می رسد واقعا کم به من” Rossman گفت. “و حتی از مردم در چند مرحله از منکر و یا تعویق بسیاری از آنها در ادامه به پرداخت و برخی از بانک ها در حال بسته شدن مشکلات برنامه ها برای عدم استفاده کنید.”

هزینه در مقابل مزایای

که نشده است این مورد برای همه.

شلی تنر یک پرستار در سنت پترزبورگ فلوریدا تصمیم گرفت به او را قبول اتحادیه های اعتباری را ارائه می دهند به تسلیم دو خودرو پرداخت و اتومبیل او بود repossessed چرا که او انجام داد.

با توجه به WFLA یک ایستگاه تلویزیونی در تمپا تنر درخواست برای تعویق باعث حسابرسی از حساب او. اکثر وام دهندگان ارائه deferrals تنها اجازه می دهد آنها را برای حساب هایی که تا به تاریخ. اتحادیه های اعتباری گفت: این کشف که تنر را ماهانه پرداخت شد و 66 سنت کوتاه از آنچه بود به دلیل ساخته شده است که او به طور رسمی گذشته به دلیل و ماشین بود repossessed. پس از WFLA گزارش در تملک ثانوی ماشین بازگردانده شد.

این فقط یک مثال کوچک از چیزهایی است که می تواند خراب کردن یک فرد نمره اعتباری اگر مردم نمی پرداخت توجه به آنها و اقدام زمانی که چیزی تغییر میکند.

که آیا پتانسیل آسیب رساندن نمره اعتباری است و دلیل کافی برای جلوگیری از تعویق ارائه این بستگی دارد که فرد شرایط گفت: Talin لارسون خبره امور مالی شخصی مشاور با AAA نمایشگاه اعتباری بنیاد مستقر در سالت لیک سیتی. “من آنها را توصیه به دنبال کمک با صحبت کردن به منابع مختلف و جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است. هر فردی وضعیت متفاوت است بنابراین بهتر است برای بررسی هر وضعیت متفاوت و آمد تا با یک طرح منحصر به فرد بر فرد” لارسون گفت.

در حالی که وجود داشته اند شکایت که برخی از مردم گرفته اند deferrals در حالی که شاغل و قادر به پرداخت Gilder گفت که می تواند تصمیم گیری هوشمند اگر کسانی که وام گیرندگان درک هزینه های.

“واقعا وجود دارد هیچ پاسخ درست یا غلط. سوال این است که من قادر به خواب در شب ؟ برخی از مردم نیاز به پول های اضافی که در بانک,” او گفت:. “این خوب در حال حاضر به فدا کردن خود در دراز مدت مالی نیاز به محافظت از خود را در کوتاه مدت نیاز به دریافت از طریق این. این یکی از دلایلی است که مردم در حال گرفتن پول از 401(k)s.”

که یکی دیگر از ارائه مراقبت عمل می کنند: به طور معمول 10 درصد جریمه برای زود برداشت از 401(k) برای افراد زیر سن 59½ بخشیده است در طول سال 2020 برای coronovirus مربوط به درخواست است.

همانطور که برای چه اتفاقی می افتد هنگامی که این برنامه ها به پایان رسید هیچ کس نمی داند اما “وام دهندگان احساس بسیار محتاط” Rossman گفت. “خیلی خوب نسبتا صحبت کردن. من فکر می کنم وجود یک خطر پیش رو, هنگامی که این برنامه ها به پایان رسید و اگر آنها را تمدید کرد. چه اتفاقی می افتد ؟ که قطعا یک نگرانی است.”

در ضمن Gilder توصیه می کند که مردم بررسی گزارش اعتبار خود را در www.annualcreditreport.com حداقل هر چند ماه بیشتر اگر آنها پرداخت که به تعویق افتاده. و همانطور که برای کاهش خط اعتباری — Rossman کردم دوباره با تماس با وام دهنده و درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de