آنچه رفت را اشتباه سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور سوم اجرا برای یوتا فرماندار?

سالت لیک سیتی — وقتی سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور بازگشت به یوتا از مسکو در پاییز گذشته پس از خدمت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر ایالات متحده در روسیه و شروع به پریدن کرد به فرماندار نژاد بسیاری از فرض محبوب دو بار در انتخاب رهبر خواهد بود دشوار اگر نه غیر ممکن است به ضرب و شتم.

اما دگرمن. Gov. اسپنسر کاکس که می خواهم در حال حاضر شده است یک نامزد فرمانداری به مدت شش ماه هنگامی که شکارچی اعلام کرد که او در تلاش بود برای سومین بار و تا حد زیادی در آنجا ماند و در مقابل در طول مسابقه و در حال حاضر امن جمهوری خواه نامزدی توسط یک حاشیه باریک, یک هفته پس از 30 ژوئن حالت اولیه

“بسیاری از مردم باید به او رای دادند. او فوق العاده با استعداد و واجد شرایط فرد. او به معنای واقعی کلمه به حال این کار قبل از” Cox خبرنگاران در اولین کنفرانس خبری روز شنبه یک روز پس از شکارچی پیوست سابق یوتا مجلس گرگ هیوز و سابق یوتا اوباما رئیس توماس رایت در اذعان مسابقه.

معاون فرماندار بود که برنده اعلام شده توسط آسوشیتد پرس روز شنبه با کمی بیش از یک 9,000 رای منجر شود گفت که او می بیند نزدیکی از نژاد “به عنوان یک چیز مثبت است. ما بر این باوریم که ما باید مشترک زیادی با سفیر شکارچی و بسیاری از چیزهایی که (رای دهندگان) به دنبال او آنها همچنین می خواهید پیدا کردن در ما است.”

برای شکارچی و هواداران خود را از دست دادن دشوار است به درک.

نه شکارچی و نه مبارزات انتخاباتی خود در حال صحبت کردن در عموم و در عین حال در مورد خود را شکست. در بیانیه صادر شده پس از مسابقه بود به نام جمعه او ابراز “تاسف است که من نمی خواهد منجر به تلاش های در حال حرکت ما به سمت افق های جدید” اشاره کرد و آن را “چیزی جز یک نمونه کمپین های نجومی” به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

نه تنها این ویروس برای پایان دادن به فرد در مبارزه برای ماه, شکارچی, همسرش, و اعضای کمپین همه پایین آمد با رمان coronavirus در هفته های آخر قبل از انتخابات بود و به قرنطینه شود.

Zions بانک, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اسکات اندرسون که حمایت شکارچی گفت: نظرسنجی ها نشان داده اند Utahns بازدید شکارچی مطلوب تر از بسیاری از سیاستمداران به جز خود سابق معاون فرماندار رژیم صهیونیستی است. گری هربرت است که به دنبال انتخاب مجدد پس از بیش از یک دهه ،

اندرسون همچنین با اشاره به Deseret News/Hinckley موسسه سیاست های نظرسنجی ها در ماه آوریل است که رای دهندگان اعتماد شکارچی ترین در میان نامزدهای فرمانداری به رهبری دولت در یک بحران حتی اگر Cox رهبری تا دولت نیروی کار در برخورد با شیوع.

“من مطمئن هستم که آنچه اتفاق افتاد” اندرسون گفت. “من فکر می کنم جان زد یک مبارزه است. من فکر می کنم او لکه های تلویزیونی بسیار موثر است. من فکر می کنم او با تاکید بر تجربه و رهبری او همه چیز را او می تواند به خرس برای حل این بحران است.”

او را رد کرد و بحث است که پس از گذراندن نزدیک به یک دهه از دولت شاید شکارچی را “بازگشت به خانه نبود به عنوان به عنوان او می خواست” و گفت که او معتقد است رای دهندگان راضی بودند که فرماندار سابق بود که در اینجا به ماندن پس از بازگشت به تحقق یک میراث خانوادگی از خدمات عمومی.

چهره به چهره

هنوز اندرسون و دیگران گفت: شکارچی بهتر شده اند قادر به rekindle ارتباط خود را با Utahns آن را به حال شده است برای این بیماری همه گیر.

بزرگ “پرسش” رای دهندگان تا به حال برای شکارچی — چرا او دوباره در حال اجرا و شاید از همه مهمتر خواهد او را ترک اتاق برای بار دوم — نیاز به پاسخ داده شود چهره به چهره گفت: Jason پری مدیر دانشگاه یوتا Hinckley موسسه سیاست و یک شکارچی سابق دولت رسمی.

شکارچی پا به پایین به عنوان فرماندار در سال 2009 کمتر از یک سال به دوره دوم خود برای تبدیل شدن سفیر ایالات متحده در چین تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و سپس فرار به طور خلاصه برای رئیس جمهور در سال 2012 قبل از مصرف در نقش با گروه های ملی مانند بدون برچسب که به ترویج bipartisanship و اطلس شورای امور جهانی فکر می کنم تانک.

Republican gubernatorial candidate Jon Huntsman Jr. gives an interview at his campaign office in Salt Lake City after initial results show him trailing Lt. Gov. Spencer Cox by less than 1% on the night of the primary election, Tuesday, June 30, 2020.
جمهوری خواه فرمانداری نامزد جان هانتسمن جونیور مصاحبه می دهد در مبارزات انتخاباتی خود در شهر سالت لیک پس از نتایج اولیه نشان داد او انتهایی سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox کمتر از 1% در شب انتخابات مقدماتی روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.
Spenser انبوه Deseret News

“این نوع از سوالات که پاسخ شما در سالن های شهر و به مردم به طور مستقیم. او قادر به انجام هر یک از آن. پس از آن نیز او کردم ویروس خود را که به طور چشمگیری تحت تاثیر مبارزات انتخاباتی خود و توانایی های خود را به برقراری ارتباط با رای دهندگان” پری گفت. “جان هانتسمن مورد نیاز دوباره به هم متصل و شرایط ساخته شده و آن را فوق العاده دشوار است.”

رای دهندگان ممکن است فراموش کرده اند “او در سمت چپ به عنوان یکی از محبوب ترین فرمانداران در کشور است. در مبارزات سنتی, او خواهد وقت خود را صرف کمک به رای دهندگان به یاد داشته باشید چرا” پری گفت. “او نه تنها قادر به تعامل با آنها را در راه او و در راه است که به او کمک کرد تا خود را برنده انتخابات با چنین حاشیه های زیادی.”

در سال 2004 شکارچی برنده با نزدیک به 58 درصد آرا با وجود مواجهه با نیرومند دموکراتیک حریف Matheson Scott Jr., که, پدر, اواخر Matheson Scott شد آخرین دموکرات انتخاب فرماندار در ایالت یوتا 40 سال پیش. در سال 2008 شکارچی جای کسی را گرفتن کمی شناخته شده چلنجر باب Springmeyer با نزدیک به 78 درصد آرا.

گذشته خود محبوبیت و تجربه کافی نبود داده شده که شکارچی مواجه شده در توافق اولیه گفت: جسیکا تیلور سنا و فرمانداران ویرایشگر برای طبخ گزارش واشنگتن-بر اساس خبرنامه آنلاین است که تجزیه و تحلیل و نرخ مبارزات در سراسر کشور.

“اگر او تا به حال اجرا شده است و در برابر کسی که شاید سیاسی تازه کار که استدلال ممکن است کار کرده اند” تیلور گفت. اما هر گونه استفاده شد “خاموش” او گفت: با توجه به اینکه Cox شد و در حال حاضر معاون فرماندار و تا به حال هربرت حمایت — حتی اگر شکارچی تحویل دفتر به هربرت در سال 2009.

“با این که شلوغ نژاد, من فکر می کنم که هنگامی که شما یک فرماندار سابق و هنگامی که شما در حال مبارزه در راه, به خصوص با چنین بزرگ استفاده مالی در نهایت آن را به یک همه پرسی شما,” او گفت: با اشاره به شکارچی خانواده ثروت کمک کرده است که صندوق شکارچی سرطان و دیگر بشردوستانه تلاش.

‘به خانه’

همچنین کار در برابر شکارچی تیلور گفت “خوب کمی از شک و تردید” به ویژه در میان محافظه کار جمهوری خواهان در مورد خود را ترک یوتا به کار دموکراتیک رئیس جمهور. او همچنین گفت: شکارچی گفته بود او را نمی خواهد اجرا برای فرماندار دوباره گفتن سیاسی در سال 2014 که او را “احمق دل” به سعی کنید برای یک دوره سوم.

“این قطعا چیز جدیدی در سیاست را برای سیاستمداران به معکوس تصمیم گیری” تیلور گفت: اما رای دهندگان تا به حال مقدار زیادی از گزینه های دیگر در یک میدان است که در یک نقطه شامل هشت خواهان. و چون “این است که بسیار محافظه کار حزب جمهوری خواه نسبت به بازگشت به زمانی که او در دفتر” آنها در حال حاضر به دنبال کمتر از یک نامزد معتدل.

در ککس او گفت: رای دهندگان را دیدم یک محافظه کار که “هنوز هم ارائه شده که به نوعی مدنیت و تجربه سیاسی نیز هست.”

تیلور گفت که او تا به حال انتظار می رود شکارچی را به نفع خود به راحتی حتی اگر او گفت: آن را “گیج کننده” به دیدن او در حال اجرا برای فرماندار دوباره از آنجایی که یک مسیر معمولی پس از خدمت در دو بالا مشخصات ambassadorships و اینکه او چه نامیده می شوند “معتبر مدعی” برای کاخ سفید است.

که تحت فشار قرار دادند شکارچی را ناموفق پیشنهاد برای یک دوره سوم به ملی, spotlight, او گفت:.

“قابل ذکر است زمانی که آنها بازگشت و آنها از دست دادن موقعیت آنها تا به حال یک بار” تیلور گفت. “در عصر سیاست ما در حال حاضر آن را سخت به رفتن دوباره به خانه.”

نه طبخ گزارش و نه دانشگاه ویرجینیا “Saboto کریستال توپ” امتیاز یوتا جمهوری خواه اولیه مسابقه اما هر دو قرار داده اند یوتا باشند در “جمهوری خواه جامد” دسته نوامبر و انتخابات عمومی که Cox چهره دموکرات کریس پترسون یک شرکت ایالات متحده قانون استاد.

J. مایل Coleman, یک تحلیلگر سیاسی برای “Saboto را توپ کریستال گفت:” او شگفت زده شد که شکارچی زد.

“بودن فرماندار سابق نیست واقعا یک تضمین می کنند که شما در حال رفتن به عقب بر گردیم به دفتر” کلمن گفت: با استناد به دیگران که تلاش کرده اند و شکست خورده از جمله سابق مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Pawlenty که زد برای رئیس جمهور در سال 2012 و قادر به امن ایران با نامزدی برای دوره سوم به عنوان فرماندار شش سال بعد.

“او مرتب کردن بر اساس مانند شکارچی که شاید او تا به حال برخی از زمان ملی مرحله” کلمن گفت: از Pawlenty بود که به عنوان یک همسر در حال اجرا توسط 2012 ” نامزد شرکت یوتا بهداشت ، میت رامنی. “آن نوع از تجربه نیست چه این نوع از cracked تا باشد.”

انتخابات?

دیو هانسن سابق یوتا اوباما رئیس که زد مبارزات سابق بهداشت ، اورین هچ و بسیاری دیگر از جمله Davis County کمیسر باب استفنسون ناموفق پیشنهاد این سال در این حزب 1st کنگره منطقه اولیه گفت: رای دهندگان به نظر می رسید مایل به چشم پوشی و تجربه را برای “روشن و براق چیز جدید.”

هانسن گفت: تا به حال شده است وجود دارد یک انتخابات در انتخابات فرمانداری شکارچی خواهد بود نامزد.

“سیستم پیچ,” او گفت: پس از نزدیک به 64 درصد از آراء در چهار راه جمهوریخواه انتخابات فرمانداری بودند برای یکی از نامزدها که از دست داده است. به عنوان آخرین تعداد سه شنبه Cox تا به حال بیش از 36 درصد آرا را به کمتر از 35 درصد برای شکارچی 21 درصد برای هیوز و کمتر از 8 درصد برای رایت.

راه حل این است که هر دو دور انتخابات میان دو رای-اهل عمل در یک اولیه و یا بازگشت به تنها حزبی و کنوانسیون سیستم برای انتخاب نامزدها. در این سال حزب نمایندگان پیشرفته کاکس و هیوز به اولیه رای گیری اما Cox, شکارچی و رایت تمام نیز جمع آوری رای دهندگان امضا برای تضمین یک نقطه در انتخابات.

در حال حاضر چه ؟

گام بعدی برای شکارچی باقی مانده است دیده می شود.

اگر دموکرات, جو بایدن, اوباما, معاون رئیس جمهور, برنده کاخ سفید در ماه نوامبر تیلور گفت که او می تواند دیدن شکارچی بودن شنود گذاشته برای یک نقش مشورتی مربوط به صحنه بین المللی که در آن یوتا فرماندار سابق همچنان به احترام فرمان از هر دو طرف.

بایدن به عنوان کسی که “چه کسی می خواهید برخی از هر دو حزب رسیدن به” او در دولت تیلور گفت: اما خدمت در یک دولت دموکراتیک به عنوان یک وزیر امور خارجه ارسال شده است که دیده می شود به عنوان شکارچی را هدف نهایی “ممکن است یک کشش”

اندرسون اما گفت که او انتظار دارد شکارچی به باقی می ماند در ایالت یوتا است.

“من فکر می کنم جان در آینده است. من فکر می کنم او خواهد آمد تا با یک راه جدید برای خدمت و یک راه جدید برای ارائه خدمات و تفاوت را در اینجا در ایالت یوتا و شاید کشور” اندرسون گفت. “این می تواند درگیر شدن در جامعه و در سازمان های غیر انتفاعی. آن می تواند به عنوان یک رهبر فکری.”

کریس Karpowtiz مدیر شرکت BYU مرکز برای مطالعه از انتخابات و دموکراسی گفت: این امر می تواند آسان تر برای شکارچی به استفاده از دانش خود را از چین و روسیه برای کمک به راهنمای سیاست ایالات متحده در واشنگتن دی سی و یا حتی شهر نیویورک است.

به عنوان دور به عنوان یکی دیگر از اجرا برای انتخاب منشی Karpowitz گفت: شکارچی می تواند در نظر آمریکا مسابقه اما به احتمال زیاد تنها اگر شخص خواهان رامنی یا بهداشت ، مایک لی دنبال نمی گشتند. لی که شکارچی را به طور کلی به عنوان مشاور فرماندار تایید و او را در فرمانداری مسابقه.

اما این استاد علوم سیاسی گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای ایجاد اختلاف و خدمت خود را به کشور دیگر از سیاست های انتخاباتی.”

“من فکر می کنم سوالات خود را در مورد انتخابات آینده نه در مورد توانایی های خود را برای ایجاد اختلاف در برخی از راه معنی دار به طور گسترده تر.”

پس Karpowitz گفت: “آن خواهد بود جالب برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد آنچه او می کند بعد. منظورم این است که من فکر می کنم ما همه مشتاق به دیدن آنچه که فصل بعد نگه می دارد برای جان هانتسمن به دلیل واضح تر وجود دارد که او را به انجام دهید و می توانید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de